Дата публікації 22.2.2023 10:33:44

На території Сквирського підрозділу «ПрАТ ДТЕК Київобленерго» відбулися спільні тактичні навчання енергетиків та рятувальників, щодо спільних дій у разі виникнення пожеж на об’єктах енергетики. Рятувальники 7-ДПРЧ 12-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області продемонстрували енергетикам тактико-технічні характеристики пожежного автомобіля в дії, представили пожежно-технічне обладнання та детально розповіли про його призначення.

З метою забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єкті, було проведено тренування з гасіння умовної пожежі.

А також фахівці ДСНС нагадали правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

По завершенню було підведені підсумки та дано відповіді на всі запитання, що виникли в ході тренування.