(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Хай нова весна дарує Вам радість, впевненість, щастя і любов!

 
Дата публікації 6.3.2020 10:8:10
 

              

         В структурі Державної служби з надзвичайних ситуацій дівчата найчастіше обіймають посади диспетчера, психолога, інспектора або медика. Вдягнувши форму, ці тендітні рятувальниці не бояться брати на себе також і величезну відповідальність за життя українців.

         Диспетчери є однією із найдостойніших професій в Службі порятунку «101». Не вступаючи безпосередньо у двобій із вогняною стихією, від них залежить успіх ліквідації пожеж чи надзвичайних ситуацій. Вони направляють сили та засоби, необхідні для рятування людей, ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, надають телефоном психологічну підтримку та практичні поради постраждалим. (на фото з ліва на право . Маліцька Оксна, Бродецька Марина, Коваленко Олена, Комарніцька Яна )

         Хай нова весна дарує Вам радість, впевненість, щастя і любов! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Миру та любові Вам, добра і сімейного затишку, духовної сили та енергії на довгі роки. Пишаємося тим, що такі жінки працюють разом з нами. Вітаємо Вас!»

 

 

                                              Колектив Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: