Поради у випадку, якщо ваш одяг загорівся

Дата публікації 6.11.2023 10:8:51

Ці поради дійсно важливі у випадку, якщо ваш одяг загорівся. Діяти потрібно ретельно та швидко, це може врятувати вам життя.
   Ось короткий огляд кожної поради:
СТОП: Негайно зупиніться. Не рушайте нікуди, оскільки біг може посилити вогонь, споживаючи більше кисню та поширюючи полум'я.
СКИНЬ: Скиньте на підлогу і намагайтеся загасити загоряння вашого одягу. Опустіться до підлоги та пересувайтесь до безпечного місця.
ПОКОТИСЬ: Перекочуйтесь вперед-назад, намагаючись загасити полум'я прикриваючи обличчя руками, щоб захистити від опіків.
ОХОЛОДИ: Після того, як вам вдалося загасити вогонь на одязі, негайно охолодіть опік водою. Це може допомогти зменшити пошкодження шкіри.
ДЗВОНИ: Якщо у вас є можливість, негайно звертайтесь за допомогою або кричіть про неї, щоб інші люди могли надати першу допомогу, викликати швидку допомогу та рятувальників.
   Запам'ятайте ці поради та реагуйте дуже швидко у разі загоряння одягу на вас, щоб мінімізувати ризики та зберегти своє здоров'я і життя.