30 березня працівниками Білоцерківського РУ проведено протипожежний інструктаж для персоналу відділу культури Сквирської міської ради.

Дата публікації 19.4.2023 12:54:38

Працівниками Білоцерківського РУ проведено протипожежний інструктаж для персоналу  відділу культури Сквирської міської ради. Трудовий коллектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.

Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння.

Під час бесіди рятувальники акцентували на безпечному користуванні альтернативними джерелами опалювання, освітлення та для приготуваня їжі, а саме газові балони, туристичні плитки та пальники, генератори.

Також нагадали про дотримання правил у разі сигналу "Повітряна тривога", правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та заборони випалювання сухої рослинності.