Дата публікації 26.10.2023 10:19:13

25 жовтня на базі Сквирського психоневрологічного інтернату було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників закладу. Для більш повного висвітлення теми пожежної безпеки, на даний захід було запрошено представників Білоцерківського районного управління Головного управління ДСНС України у Київській області.

Трудовий коллектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання та альтернативних джерел живлення тощо. Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників. Під час бесіди зі співробітниками інтернату розповіли як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння у закритих приміщеннях та на прилеглій території об’єкту.

Наостанок, працівники ДСНС нагадали дії під час сигналу «Повітряна тривога» та виявлення вибухонебезпечних предметів, пояснювали, що ніхто не може почуватись у повній безпеці під час війни, порадили прислухатися до кожного сигналу, адже краще втратити час в укритті і врятуватися, ніж втратити життя або здоров’я.