Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання серед мешканців Великополовецької сільської ради

Дата публікації 21.2.2020 16:33:2

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

З метою попередження пожеж та загибелі на них людей  рятувальники Сквирського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців Великополовецької сільської ради. Працівники ДСНС відвідали оселі тих громадян, що належать до так званої „групи ризику” – одиноких пристарілих громадян, багатодітні сім’ї та неблагополучні родини. Нагадали селянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані.

В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено 75 примірників листівок на протипожежну тематику та вручено 44 пропозицій про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади села. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.