5 лютого з особовим складом Сквирського районного сектору та 7-ї ДПРЧ м. Сквира відбулася семінар-нарада

Дата публікації 6.2.2019 16:57:53

З метою реалізації заходів державної антикорупційної політики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, правильного заповнення та своєчасного подання електронних декларацій,  5 лютого з особовим складом Сквирського районного сектору та 7-ї ДПРЧ м. Сквира відбулася семінар-нарада. Присутнім було доведено ключові моменти правильного заповнення декларацій, терміни подання інформації, наголошено про відповідальність за ненадання чи подання неправдивих даних. Розглянуті актуальні питання щодо дотримання фінансового контролю відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції». Також було обговорено основні помилки, які допускаються при заповненні декларацій та порядок їх усунення.

Присутні ставили свої запитання, на котрі отримали компетентні відповіді. Окрім цього, у ході наради було обговорено заходи із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, наголошено на важливості попередження та недопущення суперечливих ситуацій.