(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

07 грудня було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників сектору культури, молоді та спорту Сквирської РДА.

 
Дата публікації 9.12.2020 9:58:22
 

Проведено протипожежний інструктаж для трудового колективу сектору культури, молоді та спорту Сквирської РДА

07 грудня   було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників сектору культури, молоді та спорту Сквирської РДА.

Для більш повного висвітлення теми пожежної безпеки, на даний захід було запрошено представників Сквирського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області.

Трудовий коллектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.

Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників.

Говорячи про необхідність гасіння пожежі на початковій стадії, співробітник ДСНС довів до уваги присутніх інформацію стосовно первинних засобів пожежогасіння (ПЗПГ), до яких відносяться вогнегасники, покривала (кошми) з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини або повсті, ящики з піском, пожежні відра, ломи тощо. З усіх видів ПЗПГ вогнегасники є найпоширенішими та найефективнішими. Завдяки таким особливостям, як ефективність і простота застосування, можливість швидкого приведення в дію та подавання вогнегасної речовини в осередок пожежі, вони відіграють важливу роль у протипожежному захисті об’єктів.

Під час бесіди зі співробітниками підприємства, провідний інспектор пожежно-рятувального підрозділу розповіла як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння у закритих приміщеннях та на прилеглій території об’єкту. 

Наостанок, працівники ДСНС вкотре нагадали присутнім, що лише відповідальне ставлення до правил пожежної безпеки є запорукою безпеки життя та здоров’я людини.

А якщо лихо вже сталося – необхідно негайно зателефонувати до Служби порятунку «101»!

 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: