(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

28 вересня працівники Служби порятунку «101» завітали до старшокласників Горобіївського навчально-виховного комплексу, аби зустрітися з майбутніми випускниками.

 
Дата публікації 28.9.2020 11:3:12
 

Рятувальники Сквирщини проводять профорієнтаційну роботу серед майбутніх випускників шкіл

28 вересня працівники Служби порятунку «101» завітали до старшокласників Горобіївського навчально-виховного комплексу, аби зустрітися з майбутніми випускниками. Адже кожен із старшокласників наразі перед вибором своєї майбутньої професії, і хто знає, можливо хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє із благородною справою – рятувати життя. Тож метою заходу було інформування випускників про умови вступу до навчальних закладів, які готують фахівців ДСНС, а також популяризація професії рятувальника.

Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу старшокласників на перевагах служби в підрозділах ДСНС України, розповіли про тонкощі рятувальної справи. Також надзвичайники ознайомили майбутніх випускників із навчальними закладами, що готують кадри для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Для отримання детальнішої інформації рятувальники запропонувализвертатись до підрозділу, адже на кожного претендента стати курсантом ВУЗу цивільного захисту готується особова справа, а для зібрання необхідних довідок та матеріалів потрібен час.

Школярі, своєючергою, під час спілкування з надзвичаниками проявили чималий інтерес до професії, ставили безлічзапитань, на які отримували вичерпні відповіді. Тож є сподівання, що у майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю нинішніх випускників.

Також, в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти! » працівники Сквирського районного сектору провели бесіду на тему «Обережно вибухо-небезпечні предмети!» 

Досить часто, трапляються випадки знаходження боєприпасів або предметів,  які зовнішнім видом схожі на міни, гранати, снаряди, бомби. В ході спілкування рятувальники розповіли, що саме відноситься до вибухо-небезпечних предметів, та місця де їх можливе виявлення. Учням повідомили про телефони екстрених служб на які потрібно телефонувати у разі виявлення підозрілого предмету та дії у разі їх виявлення. Після закінченню заходу учням було роздано інформаційні буклети.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: