2 жовтня Сквирський районний сектор провів позапланову перевірку стану додержання та виконання вимог законодавства України з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Великополовецького НВК

Дата публікації 2.10.2020 12:42:48

2 жовтня  Сквирський районний сектор  провів позапланову перевірку стану додержання та виконання вимог законодавства України з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Великополовецького НВК, в якому буде розташовано виборчу дільницю. Рятувальниками було роз’яснено керівництву закладу основні питання додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту під час проведення виборів.

Особлива увага зверталася на обладнання приміщень системами протипожежного захисту,  відповідність з діючими нормами та правилами шляхів евакуації, справність електрообладнання, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння.
З працівниками також було проведено інструктажі на протипожежну тематику.