(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

25 березня працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями Сквирської міської територіальної громади про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки

 
Дата публікації 25.3.2021 14:11:4
 

Роз’яснювальні бесіди з мешканцями району

25 березня працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями Сквирської міської територіальної громади про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки. Рятувальники нагадують громадянам, що необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Наголосили громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та яку відповідальність понесуть громадяни за вчинення такого адміністративного правопорушення.

Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: