(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового проживання.

 
Дата публікації 27.12.2022 15:0:47
 

З метою належної організації заходів державного нагляду (контролю), недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій (подій) та забезпечення безпечного проживання вимушено переміщених осіб в громадських закладах, які розміщаються на території Сквирської міської громади фахівцями Білоцерківського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового проживання.

  Рятувальники нагадали основні причини від яких виникають пожежі в осінньо-зимовий період. Провели роз’яснення щодо поведінки у повсякденному житті, про небезпеку користування саморобними електричними обігрівальними приладами, як правильно діяти у разі виникнення пожежі, надзвичайної події та при виявленні небезпечних підозрілих предметів.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: