(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Фахівцями ДСНС Білоцерківського РУ було здійснено рейдову перевірку небезпечних у пожежному відношенні лісових ділянок у селі Дулицьке Сквирської громади.

 
Дата публікації 21.4.2023 13:25:10
 

Фахівцями ДСНС Білоцерківського РУ було здійснено рейдову перевірку небезпечних у пожежному відношенні лісових ділянок у селі Дулицьке Сквирської громади. Нерідко прогулянки в лісі та у лісопаркових зонах закінчуються лихом для зеленого багатства планети і великими проблемами для пожежників та лісників, а так як лісові масиви в селах прилягають до житлового сектору і як наслідок пожежа у лісі може призвести не тільки до пожежі у екосистемах, але й у житловому секторі. Здійснено контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства господарствами та населенням.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях. Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: