Дата публікації 31.01.2023 8:11:15

27 січня співробітники Білоцерківського районного управління провели профілактичні бесіди з персоналом комунальних підприємств та відділів Сквирської міської ради щодо безпечного використання альтернативних джерел живлення.

Фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки у період відключення світла та закликали бути обережними при використанні бензинових генераторів, чи інших альтернативних джерел енергії.

Зокрема вказали, що генератор можна використовувати лише на відкритому повітрі.

Адже під час роботи прилад виділяє чадний газ, який є небезпечним для життя людей, порадили встановити генератор так, щоб відстань до найближчої поверхні - стіни, вікна була не менше 6 метрів, а для заправки генератора необхідно обрати місце на відкритому повітрі й тримати паливо якомога далі від легкозаймистих предметів.

Всім проінформованим було вручено листівки застережливого характеру.