19 березня Сквирський РС ГУ ДСНС взяв участь у засіданні постійної комісії ТЕБ та НС Сквирської РДА

Дата публікації 19.3.2019 16:39:2

19 березня  Сквирський РС ГУ ДСНС взяв участь у засіданні постійної комісії ТЕБ та НС Сквирської РДА, яка відбулася з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,  районної ради, державних служб, установ, підприємств різних форм власності, представників засобів масової інформації.

На комісії були розглянуті питання: -Про заходи із підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2019 році; -Про хід виконання заходів щодо стану пожежної та техногенної безпеки полігону ТПВ у м.Сквира ; -Про результати практичного відпрацювання ввідної по ліквідації надзвичайної ситуації.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області