(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 4 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку 18.01.2021 року

 
Дата публікації 20.1.2021 13:29:44
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 4

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 

18.01.2021 року                                                                                  початок 10-00год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку:

 1. Голова комісії:                    Гриша Василь Васильович;
 2. Заступник голови комісії: Поступаленко Юлія Олександрівна;
 3. Секретар комісії:                Іщенко Марина Михайлівна;
 4. Члени комісії:                     Король Інна Михайлівна;
 5.                                              Ільченко Юрій Володимирович;

Всього: 5 депутатів.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Бачинська В.П., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету;
 5. Черненко В.В., радник міського голови на громадських засадах (безоплатно), кандидат на посаду заступника Сквирського міського голови.

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.

Звернув увагу, що комісія працює відповідно до Регламенту, прийнятого на 03 черговій сесії Сквирської міської ради 08 скликання.

Відповідно до ст.32 Регламенту Сквирської міської ради 08 скликання:

«1. Підготовлені проєкти рішень ради проходять юридичну експертизу в юридичній службі, яка надає висновки, подаються разом з пояснювальною запискою (крім організаційних та кадрових питань) та погоджуються (візуються) головою профільної комісії ради.

2. Підготовлені проєкти рішень ради повинні містити:

- підпис виконавця, який готував проєкт рішення;

- підписи осіб, які погоджували дане рішення.»

Відповідно до статті 143 Регламенту:

«Пропозиції щодо порядку денного засідання постійної комісії формує голова комісії за поданням сільського, селищного, міського голови, секретаря ради, депутатів не пізніше, як за добу до засідання комісії».

Відповідно до статті 2 Регламенту:

«Регламент ради є обов’язковим для виконання всіма депутатами, міським головою та іншими посадовими особами місцевого самоврядування. Регламент встановлює порядок скликання і проведення сесії ради, формування виконавчих органів ради, порядок прийняття рішень та звітів, порядок здійснення контрольної діяльності, прийняття рішень та спеціальними процедурами, процедуру діяльності депутатів, посадових осіб та органів ради.»

Відповідно до статті 163 Регламенту: «Постійні комісії не пізніш як за 3 дні до своїх засідань повинні отримати від виконавчого комітету проєкт рішення з даного питання, завізований заступниками міського голови і начальником фінансового управління».

Ознайомив присутніх депутатів з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 18.01.2021 року:

1. Про затвердження заступника міського голови.

Доповідає: Левіцька В.П.., Сквирський міський голова.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2020 №16-1-VIII «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу»

Доповідає: Левіцька В.П.., Сквирський міський голова.

 1. . Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень  щодо складання актів обстежень та характеристик.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

4. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.).

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

5. Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

6. Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зменшення цін на енергоносії.

Доповідає: Левіцька В.П.., Сквирський міський голова.

7. Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім`ї.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

8. Про звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, які будуть пропозиції до порядку денного? Не має.»

Поставив на голосування пропозицію порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 18.01.2021 року прийняти в цілому.

 • «за» -5;

«проти» - 0;

«утримались» -0.

 • : Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 18.01.2021 року прийняти в цілому.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження заступника міського голови.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., Сквирський міський голова.

ВИСТУПИВ: Черненко В.В., радник міського голови на громадських засадах (безоплатно), кандидат на посаду заступника Сквирського міського голови.

Зазначив, що близько 19 років працював в ПАТ «Київоблгаз», Білоцерківській ФЕГГ, КП ФМР «Фастівводоканал», КП БМР «Білоцерківтепломережа», ТОВ «Масивтепломережа», Білоцерківська ТЕЦ, ТОВ «Чабани-міськбуд» та в комерційній діяльності. Володіє знаннями з реорганізації підприємств.

Народився й проживає в м. Біла Церква. Отримав вищу освіту в Київському Національному Університеті ім. Т.Г.Шевченка, отримавши кваліфікацію економіста за спеціальністю «Фінанси».

Одружений, має двох дітей.

Депутат Ільченко Ю.В. підтримав кандидатуру Черненка В.В. на посаду заступника Сквирського міського голови, зазначивши, що він вже проявив себе, як фахівець своєї справи.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу, що Черненко В.В. вже близько двох місяців працює радником Сквирського міського голови на добровільних засадах. Завдяки його зусиллям напередодні нового року вже укладено договори щодо подачі електроенергії та газопостачання на 2021 рік. Загалом, Черненко В.В. вже зарекомендував себе з найкращої сторони, оскільки на сьогоднішній день надає практичну допомогу в складний період реорганізації, передачі повноважень, переоформлення прав власності, тощо.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поцікавився в Черненка В.В., чи знайомий він вже зі своїми обов’язками та питаннями, якими займатиметься на посаді заступника Сквирського міського голови.

Черненко В.В. відповів, що всі питання, які пов’язані з комунальним господарством, благоустроєм населених пунктів, напрямок роботи Відділу капітального будівництва, залучення в цій частині інвестицій, співпраця з підрозділами житлово-комунального господарства Київської ОДА по розгляду проєктів по санації водоканалу, по ремонту доріг та ін.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження заступника міського голови» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Проєкт рішення «Про затвердження заступника міського голови» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.
 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2020 №16-1-VIII «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу».

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., Сквирський міський голова.

Депутат Іщенко М.М. поцікавилась, чому в персональному складі виконавчого комітету Сквирської міської радиVIII скликання не має керівників відділів.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. відповіла, що 14.01.2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Сквирської міської ради, а тому керівники відділів будуть призначені не раніше, ніж завтра. Тобто, з дотриманням процедури призначення - 19.01.2021 року.

Депутат Іщенко М.М. поцікавилась, чому відсутні в списку керівники інших служб (архітектура, пожежна частина, тощо).

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу, що в рішенні №16-1-VIII від 25.11.2020 «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIII скликання, затвердження його персонального складу» вже введено в персональний склад виконавчого комітету Сквирської міської ради VIII скликання за поданням міського голови - Чижа А.Г., Гаман-Корнелюк Л.В., Довгаля М.П., тощо.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження заступника міського голови» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 1. (Іщенко М.М.)

 • : Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2020 №16-1-VIII «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу»» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик.
 • : Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Звернула увагу на те, що для отримання соціальних послуг, призначення матеріальної допомоги, актами Кабінету Міністрів України передбачено Акт депутата. Подібні рішення приймали в більшості місцевих рад України, посилаючись на ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», проте, більш ніде в законодавстві України чітко не прописано стосовно цього питання.

Виникла необхідність, що це питання необхідно впорядкувати.

На сьогоднішній день лише два депутата міської ради Бондарчук К.Ф. та Ільченко Ю.В. щодня складають по кілька таких Актів. Звернула увагу, що цим проєктом рішення вноситься пропозиція по яких питаннях надаються повноваження депутатам і яка процедура реєстрації.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. звернув увагу на правові аспекти проєкту рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик». Наголосив, що «юридичний висновок з жодною із зазначених статей в проєкті рішення не перекликається». Поцікавився, чи хтось читав ч.2. ст.4 «Європейської хартії місцевого самоврядування»; ст.ст. 25, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема роз’яснення ст.25 Конституційного суду (в кінці).

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:

Ільченко Ю.В. підтримав проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик».

Гриша В.В. зазначив, що не бачить правової підстави в проєкті рішення.

Король І.М. поцікавилась, хто раніше писав такі Акти обстежень.

Власюк Т.Г. звернула увагу, що раніше писали такі Акти депутати по закріплених за ними округах.

Іщенко М.М. звернула увагу на те, що відповідно до Положення про головного державного соціального інспектора та державної соціальної інспекції та роз`яснення до нього - в ОТГ акти обстежень складають старости, відповідно до посадових обов`язків.

Бачинська В.П. звернула увагу, що староста може складати такі акти, але цей акт обов’язково має бути засвідчений підписом депутата.

Поступаленко Ю.О. не підтримала проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик».

Власюк Т.Г. звернула увагу, що це акт депутата, а не старости, оскільки цілий ряд соціальних послуг вимагає саме акт депутата. Поцікавилась, в чиїх інтересах діятимуть депутати - в інтересах громади, чи когось іншого, не підтримуючи цей проєкт рішення.

Гриша В.В. наголосив, що з правової точки зору цей проєкт рішення не підготовлений.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 1; (Ільченко Ю.В.)

«проти» - 2; (Гриша В.В., Поступаленко Ю.О.)

                                      «утримались» - 2. (Іщенко М.М., Король І.М.)

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Король І.М.: проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик» - повернути на додаткове вивчення та доопрацювання юридичним відділом Сквирської міської ради в межах законодавства України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик» - повернути на додаткове вивчення та доопрацювання юридичним відділом Сквирської міської ради в межах законодавства України.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Проєкт рішення «Про надання депутатам Сквирської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень та характеристик» - повернути на додаткове вивчення та доопрацювання юридичним відділом Сквирської міської ради в межах законодавства України.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.).

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:

Гриша В.В. звернув увагу на ст. 140 Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання, а саме: кількісний склад комісії визначається радою, але на менше 5-ти членів в кожній комісії. Зазначив, що погодивши цей проєкт рішення - склад постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища буде з 5 членів комісії, а постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку – лише з 4 членів комісії, тобто, не повний склад. Наголосив, що в такому випадку ставиться під сумнів легітимність постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

Власюк Т.Г. звернула увагу, що на минулій сесії аналогічне рішення приймалось по переведенню депутата Горбалінського М.Д. з постійній комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, в результаті чого склад цієї комісії залишився з 4 депутатів, а постійна комісія Сквирської міської ради з питань планування бюджету, та фінансів, соціально-економічного розвитку – з 6 депутатів.

Процитувала слова Гриші В.В. на минулому засіданні комісії щодо переведення Горбалінського М.Д.: «депутат має право!»

Гриша В.В. сказав, що в Регламенті Сквирської міської ради VII скликання, за яким розглядалось питання, не передбачалось обмеження членів комісії, кількістю 5 осіб, як в Регламенті VIIІ скликання.

Ільченко Ю.В. звернув увагу, що працюючи в ЦНАПі, він здобув великий досвід роботи по питаннях комунального майна, а тому вважає за потрібне і просить дозвіл перевести його в постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Поступаленко Ю.О. звернула увагу на конфлікт інтересів Ільченка Ю.В. в разі його переведення.

Гриша В.В. та Іщенко М.М. підтримали думку Поступаленко Ю.О.

Ільченко Ю.В. звернув увагу, що його робота, як адміністратора ЦНАПу не має відношення до конфлікту інтересів.

Король І.М. підтримала проєкт рішення.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.)» - повернути на доопрацювання.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.)» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 1; (Король І.М.)

«проти» - 0;

«утримались» - 3; (Гриша В.В., Іщенко М.М., Поступаленко Ю.О.)

не голосував»- 1. (Ільченко Ю.В.)

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.)» - повернути на доопрацювання.

 • «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосував» - 1. (Ільченко Ю.В.)

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020 (переведення Ільченка Ю.В.)» - повернути на доопрацювання.

 

5. СЛУХАЛИ: Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Відповідно до ст.26, 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», головам та старостам ранги встановлює місцева рада. Виходячи з цього, старості Сухині Ю.О. присвоєно 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування VI категорії посад, оскільки він не працював в органах місцевого самоврядування.

В осіб, які раніше працювали в органах місцевого самоврядування на відповідних посадах, вже встановлені ранги, які вищі, ніж ті, що в межах категорій старост.

Відповідно до чинного законодавства України береться до уваги встановлений раніше ранг, який зменшувати не маємо права.

Іщенко М.М. звернула увагу, що категорія посад має бути встановлена IV, а не VI - у тих старост, яким встановлено 7 і 8 ранг.

Зайшла Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Згардівська Н.А. зазначила, що старостам вже встановлено раніше ранги, які понижувати не мають права. Звернула увагу, що оскільки посада старости відносяться до VI категорії посад, відповідно її і підтверджують проєктом рішення, але із присвоєним раніше рангом. Позбавити посадову особу раніше присвоєного рангу має право лише суд.

Іщенко М.М. попросила Згардівську Н.А. звернути увагу на те, яким чином розподіляються категорії посад, наголосивши, що посадовим особам, які займають посади віднесені до IV категорії, має бути присвоєно 7, 8, 9 ранг.

Власюк Т.Г. наголосила, що мова йде про те, якщо людині, яка раніше працювала в IV категорії, було присвоєно 7, 8, 9 ранг, зараз ми вже не маємо права його понизити, хоча вона займатиме посаду VI категорії.

Іщенко М.М. категорично не погоджувалась з думкою Власюк Т.Г. та Згардівської Н.А.

Гриша В.В. звернув увагу, що в такому випадку варто було б заслухати думку юриста, крім того, має бути юридичний висновок до проєкту рішення з цього питання.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.:

 1. Проєкт рішення «Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради» повернути юридичному відділу Сквирської міської ради на доопрацювання, за умови, що підготує юридичний висновок з цього питання до 21.01.2021 року.
 2. Скликати 21.01.2021 року перед пленарним засіданням 04 чергової сесії Сквирської міської ради засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку з додаткового розгляду проєкту рішення «Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради» та внесення його на розгляд сесії.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування свою пропозицію.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Проєкт рішення «Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради» повернути юридичному відділу Сквирської міської ради на доопрацювання, за умови, що підготує юридичний висновок з цього питання до 21.01.2021 року.
 2. Скликати 21.01.2021 року перед пленарним засіданням 04 чергової сесії Сквирської міської ради засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку з додаткового розгляду проєкту рішення «Про присвоєння та підтвердження рангів старостам Сквирської міської ради» та внесення його на розгляд сесії.

 

6. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім`ї.

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім`ї» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім`ї» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

7. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зменшення цін на енергоносії.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П.., Сквирський міський голова.

Власюк Т.Г. звернула увагу, що до Сквирської міської ради надійшло ще три подібних звернень від різних політичних сил.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: в п.2. проєкту рішення внести доповнення: «Доручити Сквирському міському голові Левіцькій В.П…», далі за змістом.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зменшення цін на енергоносії» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи доповнення до п.2. проєкту рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зменшення цін на енергоносії».

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зменшення цін на енергоносії» внести на розгляд 04 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення,враховуючи доповнення до п.2.

 

8. СЛУХАЛИ: Про звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М.

ВИСТУПИЛА: Рогач Т.М.

Звернула увагу, що на сьогоднішній день ситуація з подальшим функціонуванням радіостудії «Шанс» зайшла в глухий кут. Сквирською міською радою було прийнято рішення «Про зміну засновника комунальних підприємств, установ та організацій», проте, радіостудії «Шанс» в цьому списку не має.

Попросила членів комісії внести в порядок денний 04 чергової сесії Сквирської міської ради це питання, а також внесла пропозицію внести зміни до рішення сесії Сквирської міської ради «Про зміну засновника комунальних підприємств, установ та організацій», включивши в список радіостудію «Шанс», оскільки на сьогоднішній день це підприємство не може фінансуватися ні зі Сквирського міського, ні з Білоцерківського районного бюджетів, а також не може вносити зміни в установчі документи, або ж розпочати процес щодо його ліквідації.

Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що сесією Сквирської міської ради 07 скликання від 22.10.2020 року прийнято рішення про прийняття майна, яке містило лише 1 додаток, а про засновництво в рішенні не було жодної мови, через що це питання необхідно розглядати окремо. Для того, щоб пройти процедуру перереєстрації у державного реєстратора радіостудії «Шанс», необхідно, щоб рішення відповідало чинному законодавству України, що на сьогодні не відповідає дійсності. Також зазначила, що при цьому в свій час Сквирська районна рада прийняла відповідне рішення з дотриманням всіх норм чинного законодавства України, яке містило 6 додатків.

Керівнику радіостудії «Шанс» необхідно звертатись до Білоцерківської районної ради, як правонаступника Сквирської районної ради.

Рогач Т.М. не погодилась з думкою Власюк Т.Г. Зазначила, що з цього питання вже двічі зверталась до Білоцерківської районної ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Власюк Т.Г., Рогач Т.М., Левіцька В.П., Ільченко Ю.В., Король І.М.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Іщенко М.М.:

 1. Доручити юридичному відділу Сквирської міської ради вивчити та опрацювати питання щодо звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М. з наданням відповідних юридичних висновків до 21.01.2021 року.
 2. Скликати 21.01.2021 року перед пленарним засіданням 04 чергової сесії Сквирської міської ради повторне засідання постійній комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку з додаткового розгляду питання «Про звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М.».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Доручити юридичному відділу Сквирської міської ради вивчити та опрацювати питання щодо звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М. з наданням відповідних юридичних висновків до 21.01.2021 року.
 2. Скликати 21.01.2021 року перед пленарним засіданням 04 чергової сесії Сквирської міської ради повторне засідання постійній комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку з додаткового розгляду питання «Про звернення керівника редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т.М.».

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської етики,

законності і правопорядкуВ.Гриша

 

Секретар комісії                                                                                                      М. Іщенко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: