(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку 21.07.2021 року

 
Дата публікації 22.7.2021 16:33:21
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII CКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 11

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 

21.07.2021 року                                                                                 початок 10-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку:

Голова комісії – Гриша Василь Васильович;
Заступник голови комісії - Поступаленко Юлія Олександрівна;
Секретар комісії – Іщенко Марина Михайлівна

 

Всього: 3 депутати.

 

О 1020 до зали засідань увійшлачлен комісії - Король Інна Михайлівна

 

Всього: 4 депутати.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства;
Громадянин Луцький О.Г;
Громадянин Литвиненко В.

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні колеги, з чотирьох членів комісії присутні 3. Відсутня Король І.М.. Шановні депутати, хто за пропозицію, щоб розпочати роботу засідання комісії, прошу голосувати».

«за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

: Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. ознайомив присутніх з порядком денним засідання комісії:

Про розгляд звернення громадянина Луцького О.Г. вх.. № 1270 від 24.06.2021 року.

Доповідає: Гриша В.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 21.07.2021 року прийняти за основу та в цілому.

«за» -3;

«проти» - 0;

«утримались» -0.

: Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 21.07.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення громадянина Луцького О.Г. вх.. № 1270 від 24.06.2021 року.

ДОПОВІВ: Гриша В.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку Гриша В.В. ознайомив присутніх із зверненням гр. Луцького вх.. № 1270 від 24.06.2021 року, в якому заявник просить затвердити  Положення про закріплення депутатів за визначеними округами, селами, вулицями міста Сквира, а також розробити проєкт рішенняв на підставі ст.2, п.5 ст.10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Звернув увагу на те, що для організації прийому громадян депутатам буде наданий кабінет у приміщенні Сквирської міської ради (1 раз на місяць). Депутати, які мають власні кабінети, вестимуть прийом громадян на своєму робочому місці. Також буде оприлюднено дні, часи та місце прийому.

Громадянин Луцький О.Г. поцікавився, як депутати будуть вести прийом у селах, як проводитимуть роботу з підприємствами, організаціями, фермерськими господарствами тощо?

Сквирський міський голова Левіцька В.П. наголосила, що у селах ведуть прийом громадян старости та помічники старост, які приймають звернення, вирішують соціальні питання, надають довідки, складають акти, надають інформацію. Але є 5 депутатів, які пройшли по мажоритарних округах. Вони працюють разом із старостами по своїх округах.

Громадянин Луцький О.Г. запропонував, щоб кожен депутат періодично висвітлював свою діяльність перед виборцями.

Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку Гриша В.В зауважив, що відповідно до ч.1 ст..16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» : «Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян».

 

До зали засідань увійшлачлен комісії - Король Інна Михайлівна (1020)

У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ВСЬОГО : 4 депутати

 

Громадянин Литвиненко В. порушив питання щодо ямкового ремонту по вул. Шевченка в м. Сквира.

Сквирський міський голова Левіцька В.П. звернула увагу на першочерговий ремонт запланованих доріг  по вулицях  м.Сквира.

Також обговорили питання заміни водогонів по вулицях міста, питання благоустрою, вивозу ТПВ, укладання договорів з мешканцями м.Сквира щодо вивозу сміття. Міський голова звернула увагу на те, що проблемним залишається питання щодо відновлення газопостачання та забезпечення електроенергією населених пунктів Сквирщини. Адже, щоб вирішити дані питання, доводиться спілкуватися з керівниками обласного рівня.

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Кваша І.С. ознайомила з висновками відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства щодо звернення гр. Луцького О.Г. вх.. №1270 від 24.06.2021 року про затвердження Положення про закріплення депутатів за визначеними округами, селами, вулицями м. Сквира.

У зверненні гр.. О.Г.Луцький просить розробити проєкт рішення на підставі ст. 2, п.5 ст.10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Рішення в результаті його прийняття матиме низку протиріч акту такої самої юридичної сили, а саме Закону України «Про місцеві вибори». Адже в 2020 році місцеві вибори проходили за пропорційною системою, якою передбачено обрання депутатів місцевих рад за партійними списками.

Також вбачатиметься порушення ч.1 ст.30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» відповідно до якої депутат місцевої ради наділений усією повнотою повноважень, передбачених цим та іншими законами України. Ніхто не може обмежити повноваження депутата місцевої ради інакше як у випадках, передбачених Конституцією та законами України, ч.2 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутат представляє інтереси всієї територіальної громади, має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності ради та утворюваних нею органів, несе обов’язки перед виборцями, радою та її органами, виконує їх доручення та ст.141 Конституції України.

Тому відділ з питань юридичного забезпечення ради та діловодства не рекомендує постійній комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку вносити на розгляд сесії Сквирської міської ради питання про затвердження Положення про закріплення депутатів за населеними пунктами Сквирської міської територіальної громади.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ , голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку:

Опублікувати графік  та місце прийому громадян депутатами у ЗМІ, у газеті «Вісник Сквирщини», на офіційному сайті Сквирської міської ради.
Відповідно до рекомендацій відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради, питання «Про затвердження Положення про закріплення депутатів за населеними пунктами Сквирської міської територіальної громади» не вносити на розгляд сесії Сквирської міської ради.

            «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

Опублікувати графік та місце прийому громадян депутатами у ЗМІ, у газеті «Вісник Сквирщини», на офіційному сайті Сквирської міської ради.
Відповідно до рекомендацій відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради, питання «Про затвердження Положення про закріплення депутатів за населеними пунктами Сквирської міської територіальної громади» не вносити на розгляд сесії Сквирської міської ради

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської

етики, законності і правопорядку                                                               В. Гриша

 

 

Секретар комісії:                                                                                           М. Іщенко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: