(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 03 від 18.03.2021року

 
Дата публікації 23.3.2021 15:54:11
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 03

засідання постійної комісії Сквирської міської ради

з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії

 

18.03.2021року                                                                                                           початок 14-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії:

Голова комісії:                       Бондарчук Катерина Федорівна;

Заступник голови комісії:Заболотний Олександр Вікторович;

Секретар комісії:Гоменюк Ірина Григорівна;

Члени комісії:                        Біляк Віктор Федорович;

                                                  Мазур Тетяна Петрівна

Всього: 5 депутатів.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Бачинська В.П., заступник міського голови;
 3. Сергієнко Л.В., заступник міського голови;
 4. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 5. Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради;
 6. Рогач Т.М., керівник Комунальної організації редакція Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»);
 7. Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради

 

ВЕЛА ЗАСІДАННЯ: Бондарчук К.Ф., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф. «Розпочати роботу засідання комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії».

 •  

                                      «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 18.03.2021 року».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. ознайомила з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 18.03.2021 року:

 1. (8) Про пониження ступеня та перейменування  Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (9) Про пониження ступеня та перейменування  Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (10) Про пониження ступеня та перейменування  Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (11) Про пониження ступеня та перейменування  Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (12) Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (13) Про перейменування  Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (14) Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (19) Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25».

Доповідає Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 1. (20) Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 1. (21) Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр».

Доповідає Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)

Доповідає Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бачинська В.П., заступник міського голови:внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 18.03.2021 року питання: (64) «Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки»

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: внести до порядку денного на розгляд засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 18.03.2021 року питання: « Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки»

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 18.03.2021 року вцілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 18.03.2021 року вцілому.

 

 1. (8) СЛУХАЛИ: Про пониження ступеня та перейменування  Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти, який звернув увагу на те, що на засіданні виконавчого комітету Сквирської міської ради було затверджено план оптимізації мережі закладів освіти на 2021 рік. Це питання внесли на розгляд Сквирської організації профспілки працівників освіти і науки України, яка теж погодила план оптимізації.  Адже у кількох закладах освіти Сквирської міської ради недостатня наповнюваність дітей. Вартість утримання однієї дитини в таких закладах сягає 45-50 тисяч гривень на рік, коли середньо статистично по Україні 18-20 тисяч гривень. Крім того розглядається питання покращення надання освітніх послуг, оскільки у даних освітніх закладах у 5-9 класах навчається по 2-3, максимум 4 дитини. Більшість дітей уже їздять до інших закладів освіти м.Сквири. Пропонується підвезення дітей шкільними автобусами до інших закладів освіти, які вже їздять по цих маршрутах.

Мова йде про пониження ступеня та перейменування Кам’яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області та зміну найменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області на Кам’яногребельську початкову школу Сквирської міської ради Київської області, так як на сьогодні тут навчається 13 учнів 5-9 класів. А також повідомив, що педагогічний колектив готовий до процесу реорганізації. З батьками проводили перемовини про те, де діти будуть продовжувати навчання.

 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Бондарчук К.Ф., Заболотний О.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поцікавилася, чи немає ніяких суперечень з боку громадськості на місцях?

Начальник відділу освітиЗаболотний О.В. звернув увагу на те, що є різні точки зору. Окремі жителі тієї чи іншої громади хотіли б зберегти заклад у своєму населеному пункті, мотивуючи це тим, що можливо через 1, 2, 3 роки кількість дітей збільшиться. Але, проаналізувавши демографічну ситуацію і рівень народжуваності від 0 до 6 років, перспективи, щоб збільшити кількість вихованців, немає. Проте жоден заклад не закривається.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проект рішення «Про пониження ступеня та перейменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (9) СЛУХАЛИ: Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.
 2. Мова йде про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області та зміну найменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області на Рогізнянську початкову школу Сквирської міської ради Київської області, так як на сьогодні тут навчається 17 учнів 5-9 класів. А також повідомив, що педагогічний колектив готовий до процесу реорганізації. З батьками проводили перемовини про те, де діти будуть продовжувати навчання. Учнів 5-9 класів шкільним автобусом будуть підвозити до Буківського НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення .

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проект рішення «Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (10) СЛУХАЛИ: Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.
 2. ОПОВІВ:  Заболотний О.В., начальник відділу освіти. Мова йде про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області та зміну найменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області на Тхорівську початкову школу Сквирської міської ради Київської області, так як на сьогодні тут навчається 19 учнів 5-9 класів. При цьому 21 учень їздить у м.Сквиру і навчається у Сквирських закладах освіти. Педагогічний колектив готовий до процесу реорганізації. З батьками проводили перемовини про те, де діти будуть продовжувати навчання.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення .

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (11) СЛУХАЛИ: Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.
 2. ОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти. Мова йде про  пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області та зміну найменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області на Шапіївську початкову школу Сквирської міської ради Київської області, так як на сьогодні тут навчається 14 учнів 5-9 класів. Педагогічний колектив готовий до процесу реорганізації. З батьками проводили перемовини про те, де діти будуть продовжувати навчання. 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. : поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проект рішення «Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (12) СЛУХАЛИ: Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області.
 2. ОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти. Запропонував реорганізувати Самгородоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області шляхом приєднання до Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області, так як у Самгородоцькому дитячому садку лише 12 вихованців. Перспективи, щоб збільшити кількість вихованців немає, дивлячись по тій народжуваності, яка є на сьогоднішній день.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (13) СЛУХАЛИ: Про перейменування  Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області.
 2. ОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти. Звернув увагу на те, що мова йде про перейменування Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області на Самгородоцький навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Сквирської міської ради Київської області. Орієнтовна кількість дітей дошкільного віку 15-16 вихованців.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проект рішення «Про перейменування  Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проект рішення «Про перейменування  Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (14) СЛУХАЛИ: Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти. Запропонував призупинити діяльність Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради і приєднати до Самгородоцького НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Сквирської міської ради Київської області, так як лише 2 дитини відвідує дитячий садок. Ті діти, які зареєстровані в с. Мовчанівка, фактично в селі не проживають. Вихованців будуть підвозити до Самгородоцького НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Сквирської міської ради Київської області з с.Мовчанівки, а також буде закріплений супроводжуючий вихователь. Проаналізувавши демографічну ситуацію і рівень народжуваності від 0 до 6 років, перспективи, щоб збільшити кількість вихованців, немає.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проект рішення «Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проект рішення «Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (20) СЛУХАЛИ: Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги».
 2. ОПОВІЛА: Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. запропонувала включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» кандидатури від засновника:

 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію  включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» кандидатури від засновника:

 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.
 3. «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

«не голосували» -1 (Мазур Т.П.- оголосила про конфлікт інтересів)

 • Включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» кандидатури від засновника:
 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що надійшов лист від колективу Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» про те, що відповідно до наданого протоколу зборів трудового колективу від 18.03.2021 року КНЦ СМР «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» пропонує включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» такі кандидатури:

 1. лікаря загальної практики сімейної медицини Гоменюк Ірину Григорівну;
 2. головну медсестру Гнідовець Валентину Анатоліївну.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНЦ Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» від трудового колективу КНЦ Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» такі кандидатури:

 1. лікаря загальної практики сімейної медицини Гоменюк Ірину Григорівну;
 2. головну медсестру Гнідовець Валентину Анатоліївну.
 3.        «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

«не голосували» -1 (Гоменюк І.Г.- оголосила про конфлікт інтересів)

 • : Включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНЦ Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» від трудового колективу КНЦ Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги» такі кандидатури:
 1. лікаря загальної практики сімейної медицини Гоменюк Ірину Григорівну;
 2. головну медсестру Гнідовець Валентину Анатоліївну.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що на сьогоднішній день до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги», яка повинна складатися із 6 чоловік уже надано 4 кандидатури. 22.03.2021 року на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища ще будуть додані кандидатури від громадських організацій в галузі медичного обслуговування.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію

підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:                 «за» - 5;
 •                                                 «проти» - 0;
 •                                                «утримались» - 0
 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (19) СЛУХАЛИ: Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25».
 2. ОПОВІЛА: Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. У зв’язку з тим, що 2 конкурсні комісії будуть працювати за одним законодавчим актом (Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094) згідно закону може бути одна комісія, тому пропонуємо включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» кандидатури від засновника:

 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» кандидатури від засновника:

 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.
 3. «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

«не голосували» -1 (Мазур Т.П.- оголосила про конфлікт інтересів)

 • Включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» кандидатури від засновника:
 1. від Сквирської міської ради – головою конкурсної комісії Бачинську Валентину Петрівну, заступника Сквирського міського голови;
 2. від постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії – заступником голови конкурсної комісії Мазур Тетяну Петрівну, депутата Сквирської міської ради.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що 22.03.2021 року на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища ще будуть додані кандидатури до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» від трудового колективу та від громадських організацій.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1.  (21) СЛУХАЛИ: Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр».
 2. ОПОВІЛА Бойко Л.Б., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

Головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Бойко Л.Б. ознайомила зі складом конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» :

 1. Бачинська Валентина Петрівна – заступник міського голови, голова комісії
 2. Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти, заступник голови комісії
 3. Чернега Наталія Сергіївна – голова Сквирської організації профспілки працівників освіти і науки, секретар комісії
 4. Вигівська Алла Дмитрівна – директор Сквирського академічного ліцею «Перспектива», член комісії
 5. Риченко Світлана Петрівна – начальник відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення, член комісії.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» кандидатури:

 1. Бачинська Валентина Петрівна – заступник міського голови, голова комісії
 2. Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти, заступник голови комісії
 3. Чернега Наталія Сергіївна – голова Сквирської організації профспілки працівників освіти і науки, секретар комісії
 4. Вигівська Алла Дмитрівна – директор Сквирського академічного ліцею «Перспектива», член комісії
 5. Риченко Світлана Петрівна – начальник відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення, член комісії.
 6. «за» - 4;

                                       «проти» - 0;

«утримались» - 0.

«не голосували» -1 (Заболотний О.В- оголосив про конфлікт інтересів)

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:                 «за» - 5;
 •                                                «проти» - 0;
 •                                                «утримались» - 0
 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»).
 2. ОПОВІЛА: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:                 «за» - 5;
 •                                                «проти» - 0;
 •                                                «утримались» - 0.
 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1.  СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки».

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступник міського голови.

Заступник міського голови Бачинська В.П. звернула увагу на те, що відповідно до звернення військового комісара Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника О.Березовського щодо внесення змін до «Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки», яка була затверджена рішенням сесії №34-4-VIII від 21 січня 2021 року , внести зміни в Паспорті Програми:

 1. у пункті 5 слова «учасники програми: Сквирська міська рада, Сквирський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Київський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.» замінити на слова «Відділ культури, молоді та спорту Сквирської міської ради»,
 2. у пункті 9 слова «головний розпорядник коштів: Управління фінансів Сквирської міської ради» замінити на слова «Відділ культури, молоді та спорту Сквирської міської ради»,
 3.  у розділі 7 слова: «на рахунок Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки» замінити на слова: «на рахунок Відділу культури, молоді та спорту Сквирської міської ради».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: поставила на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:                 «за» - 5;
 •                                                «проти» - 0;
 •                                                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки», внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

 

 

 

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань соціального захисту,

освіти, охорони здоров'я, культури та релігії                                             К. Бондарчук

 

Секретар комісіїІ. Гоменюк

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: