(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 2 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку 18.12.2020 року

 
Дата публікації 21.12.2021 9:55:2
 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

18.12.2020 року                                                                   початок 15-00 год

м.Сквира, вул. Богачевського, 28

 

ПРИСУТНІ:

на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку :

Голова комісії – Чмирь Максим Миколайович;

Секретар засідання - Грищенко Олена Григорівна;

Члени комісії:

Левадній Роман Анатолійович.

 

Гриша Василь Васильович – голова комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку;

Бондарчук Катерина Федорівна – голова комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії;

Голова ОСББ «Наша оселя - 38» С.Б. Байзарова та громадяни, що проживають за адресою вулиця Соборності, 38, м. Сквира.

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ:

 1. Сергієнко Л.В., заступник голови Сквирської міської ради;
 2. Бачинська В.П., заступник голови Сквирської міської ради.

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь Максим Миколайович.

Ознайомив присутніх з порядком денним засідання комісії:

 1. Про розгляд рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 04.11.2020 №1613/161 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання  та централізоване  водовідведення».
 2. Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради  на 2021 рік. 
 3. Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2021 рік.
 4. Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Сквирської міської ради на 2021 рік.
 5. Про затвердження Програми управління комунальним майном  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки. 
 6. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Сквирської  міської ради на 2021-2025 роки.
 7. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону Сквирської міської  територіальної громади на 2021 рік.
 8.  Про затвердження Програма розвитку архівної справи  на 2021 рік.
 9. Про затвердження Програми організації  благоустрою  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 рік.
 10.  Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у  Сквирській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.
 11.  Про затвердження Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025  роки.
 12. Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради.

Доповідає: Л. В.СЕРГІЄНКО- заступник міського голови

 1.  Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
 2.  Про затвердження Програми розвитку культури на 2021 - 2025 роки.
 3.  Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2025  роки.
 4.  Програми розвитку освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.

17. Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 рік.

18. Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки.

19. Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік.

Доповідає: В. П. БАЧИНСЬКА- заступник міського голови

20. Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік.

21. Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Сквирською міською радою редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2021-2022 роки.

22. Про затвердження розпорядження міського голови від 14 грудня 2020 року «Про  орядок виконання бюджетів Антонівської, Буківської, Великоєрчиківської, Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Кам’яногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Тарасівської, Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Оріховецької, Пустоварівської, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тхорівської, Чубинецької, Шаліївської, Шамраївської та Шапіївської сільських рад до завершення бюджетного періоду».

23. Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради Ю. Ільченка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Дюканова, м. Сквира.

24. Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради М. Іщенко щодо виготовлення проектно-кошторисних документів та проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Папаніна, Плугатаря, Ольшевського, Чкалова, Франка, 1-о Травня та частини вулиці Громова, провулку Маслова та на ямковий ремонт вулиці Леваневського та провулку Медового (м. Сквира).

25. Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради В. Гриші щодо капітального ремонту прибудинкової території по вулиці Соборна,38, м. Сквира.

26. Про розгляд колективного звернення мешканців будинку за адресою вулиця Соборності, 38, м. Сквира щодо капітального ремонту прибудинкової території.

27. Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради Ю. Ільченка щодо ремонту дорожнього покриття вулиці Мічуріна, м. Сквира.

28. Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради М. Сиворакші щодо регулювання кількості безпритульних тварин, модернізації машин для вивезення сміття,інвентаризації земель, побудови артезіанських свердловин та ремонту асфальтного покриття по провулку Яблуневий, місто Сквира.

29. Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиця Пушкіна щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці.

30. Про розгляд колективне звернення мешканців м. Сквири, вулиця Шевченка, з 2 по 24 будинок щодо виконання робіт з облаштування вуличного освітлення.

31. Про розгляд звернення громадянина Л. Когутенка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Пушкіна та Фруктових садів м. Сквира.

32. Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиці Мельника щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування вуличного освітлення вулиці.

33. Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиці Проектної та провулку Проектного щодо капітального ремонту дорожнього покриття.

34. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)

35. Про питання бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 10561000000).

36. Про питання прогнозу бюджету Сквирської міської територіальної  громади на 2022 – 2023 роки.

Доповідає: Л. В. СЕРГІЄНКО.

 

1. СЛУХАЛИ: Про розгляд рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 04.11.2020 №1613/161 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та централізоване  водовідведення».

 • Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Проєкт рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 04.11.2020 №1613/161 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

2. СЛУХАЛИ: Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради  на 2021 рік. 

   ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив  на голосування пропозицію підтримати проект рішення .

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Проєкт рішення «Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2021 рік» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

3. СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2021 рік.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив пропозицію підтримати проект рішення на голосування.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Проєкт рішення «Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2021 рік.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

4.СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Сквирської міської ради на 2021 рік.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Сквирської міської ради на 2021 рік.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

5.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми управління комунальним майном  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми управління комунальним майном  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 – 2025 роки..» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

6.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Сквирської  міської ради на 2021-2025 роки.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Сквирської  міської ради на 2021-2025 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

7.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону Сквирської міської  територіальної громади на 2021 рік

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону Сквирської міської  територіальної громади на 2021 рік.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

8. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку архівної справи  на 2021 рік.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку архівної справи  на 2021 рік.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

9. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організації благоустрою  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 рік.

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми організації  благоустрою  Сквирської міської територіальної громади  на 2021 рік.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

10. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у  Сквирській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у  Сквирській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

11. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025  роки.

 

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

12. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради.

 

 ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

13. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

 

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

14. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку культури на 2021 - 2025 роки.

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку культури на 2021 - 2025 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

15. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2025  роки

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2025  роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

16. СЛУХАЛИ: Програми розвитку освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Програми розвитку освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

17. СЛУХАЛИ: Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 рік.

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 рік та внести на розгляд і підтримати проєкт рішення «Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 рік.».

18. СЛУХАЛИ: Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки.

 ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки та внести на розгляд і підтримати проєкт рішення «Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Сквирська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки.»

19. СЛУХАЛИ: Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік. ДОПОВІЛА: В. П. Бачинська- заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік та внести на розгляд і підтримати проєкт рішення «Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік»

20. СЛУХАЛИ: Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік та внести на розгляд і підтримати проєкт рішення «Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік.»

21. СЛУХАЛИ: Щодо внесення до порядку денного чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Сквирською міською радою редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2021-2022 роки.

ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію.

 • «за» - 0;

«проти» - 3;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Відкласти внесення до порядку денного  чергової третьої сесії Сквирської міської ради VIII скликання питання затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Сквирською міською радою редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2021-2022 роки , у зв’язку з тим, що триває процес юридичної зміни засновника щодо редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс»).

22. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпорядження міського голови від 14 грудня 2020 року «Про порядок виконання бюджетів Антонівської, Буківської, Великоєрчиківської, Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Кам’яногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Тарасівської, Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Оріховецької, Пустоварівської, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тхорівської, Чубинецької, Шаліївської, Шамраївської та Шапіївської сільських рад до завершення бюджетного періоду».

ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження розпорядження міського голови від 14 грудня 2020 року «Про  порядок виконання бюджетів Антонівської, Буківської, Великоєрчиківської, Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Кам’яногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Тарасівської, Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Оріховецької, Пустоварівської, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тхорівської, Чубинецької, Шаліївської, Шамраївської та Шапіївської сільських рад до завершення бюджетного періоду.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

23. СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради Ю. Ільченка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Дюканова, м. Сквира.

ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дюканова в місті Сквира, у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Депутатське звернення депутата міської ради Ю. Ільченка, щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Дюканова, м. Сквира врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

24. СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради М. Іщенко щодо виготовлення проектно-кошторисних документів та проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Папаніна, Плугатаря, Ольшевського, Чкалова, Франка, 1-о Травня та частини вулиці Громова, провулку Маслова та на ямковий ремонт вулиці Леваневського та провулку Медового( м. Сквира).

ДОПОВІЛА: Л. В.Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Папаніна, Плугатаря, Ольшевського, Чкалова, Франка, 1-о Травня та частини вулиці Громова, провулку Маслова в місті Сквира, у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Депутатське звернення депутата міської ради М. Іщенко, щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Папаніна, Плугатаря, Ольшевського, Чкалова, Франка, 1-о Травня та частини вулиці Громова, провулку Маслова, м. Сквира врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

25. СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради В. Гриші щодо капітального ремонту прибудинкової території по вулиці Соборна,38, м. Сквира.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Соборна, 38, м. Сквира у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом та необхідністю перегляду виготовленої проектно-кошторисної документації по вказаному об’єкту, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Депутатське звернення депутата міської ради В. Гриші щодо капітального ремонту прибудинкової території по вулиці Соборна, 38,          м. Сквира врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, за умови перегляду виготовленої проектно-кошторисної документації по вказаному об’єкту.

 

26. СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців будинку за адресою вулиця Соборності, 38, м. Сквира щодо капітального ремонту прибудинкової території.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Соборна, 38, м. Сквира у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом та необхідністю перегляду виготовленої проектно-кошторисної документації по вказаному об’єкту, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Колективне звернення мешканців будинку за адресою вулиця Соборності, 38, м. Сквира щодо капітального ремонту прибудинкової території врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, за умови перегляду виготовленої проектно-кошторисної документації по вказаному об’єкту.

 

27. СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради Ю. Ільченка щодо ремонту дорожнього покриття вулиці Мічуріна,          м. Сквира.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Мічуріна в місті Сквира в порядку співфінансування.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги, що в  проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» визначено бюджетні призначення на  ремонту дорожнього покриття вулиці Мічуріна в м. Сквира (співфінансування).

28. СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради М. Сиворакші щодо регулювання кількості безпритульних тварин, модернізації машин для вивезення сміття,інвентаризації земель, побудови артезіанських свердловин та ремонту асфальтного покриття по провулку Яблуневий, місто Сквира.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» та «Про затвердження Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» затверджено Програму заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік, яка охоплює заходи по охороні та захисту тваринного світу, регулюванню чисельності безпритульних тварин гуманними методами, але не передбачено кошти на модернізації машин для вивезення сміття, інвентаризації земель, побудови артезіанських свердловин та ремонту асфальтного покриття по провулку Яблуневий, місто Сквира, у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Депутатське звернення депутата міської ради М. Сиворакші щодо модернізації машин для вивезення сміття, інвентаризації земель, побудови артезіанських свердловин та ремонту асфальтного покриття по провулку Яблуневий, місто Сквира, врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

29. СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиця Пушкіна щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Пушкіна, м. Сквири у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиця Пушкіна щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці, врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

30. СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вул. Шевченка, з 2 по 24 будинок щодо виконання робіт з облаштування вуличного освітлення.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на виконання робіт з облаштування вуличного освітлення по вул. Шевченка, з 2 по 24 будинок, м. Сквири у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: колективне звернення мешканців м. Сквири, вулиця вул. Шевченка, з 2 по 24 будинок щодо виконання робіт з облаштування вуличного освітлення, врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

31. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення громадянина Л. Когутенка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Пушкіна та Фруктових садів м. Сквира.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Пушкіна та Фруктових садів, м. Сквира у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: звернення громадянина Л. Когутенка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Пушкіна та Фруктових садів,               м. Сквира., врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

32. СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиці Мельника щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування вуличного освітлення вулиці.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» не передбачено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття та облаштування вуличного освітлення вулиці Мельника, м. Сквира у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, звернення буде  враховано при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: колективне звернення мешканців м. Сквири, вулиці Мельника щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування вуличного освітлення вулиці, врахувати при формуванні Програми розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

33. СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців м. Сквири, вулиці Проектної та провулку Проектного щодо капітального ремонту дорожнього покриття.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови, яка повідомила, що в проекті рішення «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Проектна та провулку Проектному в місті Сквира Київської області».

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: погодити виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Проектна та провулку Проектному в місті Сквира Київської області».

 

34. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)»

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

35. СЛУХАЛИ: Про питання бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 10561000000).

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про питання бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 10561000000)» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

36. СЛУХАЛИ: Про питання прогнозу бюджету Сквирської міської територіальної  громади на 2022 – 2023 роки.

ДОПОВІЛА: Л. В. Сергієнко - заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Чмирь М. М. поставив на голосування пропозицію підтримати проект рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про питання прогнозу бюджету Сквирської міської територіальної  громади на 2022 – 2023 роки» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та підтримати проєкт рішення.

 

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань планування бюджету

та фінансів, соціально-економічного

 •                                                                                      Максим ЧМИРЬ

 

Секретар комісії                                                         Олена ГРИЩЕНКО

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: