(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 9 від 07.06.2021 року

 
Дата публікації 7.6.2021 17:23:56
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII CКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 9

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 

07.06.2021 року                                                                                  початок 14-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку:

 1. Голова комісії – Гриша Василь Васильович;
 2. Заступник голови комісії - Поступаленко Юлія Олександрівна;
 3. Член комісії - Король Інна Михайлівна

Всього: 3 депутати.

Відсутня: Іщенко Марина Михайлівна (секретар комісії).

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Згардівська Н.А.. керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Сквирської міської ради;
 5. Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради;

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні колеги, з чотирьох членів комісії присутні 3. Відсутня Іщенко М.М.. Шановні депутати, хто за пропозицію, щоб розпочати роботу засідання комісії, прошу голосувати».

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.:оскільки на засіданні комісії відсутній секретар комісії Іщенко М.М, тимчасовим секретарем засідання комісії обрати депутата Поступаленко Ю.О..

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 2;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

                                      «не голосувала» - 1 (Поступаленко Ю.О. в зв'язку з конфліктом інтересів)

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Гриші В.В.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. ознайомив присутніх з порядком денним засідання комісії.

 1. (1) Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

 1. (14) Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. (15) Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. (16) Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. (17) Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. (18) Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. (19) Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. (21) Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. (23) Про погодження частини щорічної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. (24) Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 27.04.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 • «за» -3;

«проти» - 0;

«утримались» -0.

 • : Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 07.06.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 

1.( 1) СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Сергієнко Л.В., Круківська І.В., Гриша В.В., Поступалеко Ю.О.

Заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Поступаленко Ю.О. поцікавилася, чи виділяються кошти колишнім сільським радам на благоустрій населених пунктів?

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що у КП «Сквираблагоустрій» є 25 працівників, які працюють у селах і виконують різні види робіт по благоустрою даних населених пунктів.

Сквирський міський голова Левіцька В.П. наголосила, якщо бензокоса стоїть на балансі комунального підприємства, тоді виділяються кошти на бензин, на запчастини. А якщо бензокоса не стоїть на балансі комунального підприємства, тоді кошти на її обслуговування потрібно шукати самостійно, звертаючись до керівників господарств.

 Заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Поступаленко Ю.О. поцікавилася, чи не можна вирішити питання забезпечення пальним подарованої бензокоси в с.Оріховець?

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. запропонувала поставити подаровану косу на баланс КП «Сквираблагоустрій».

Заступника голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Поступаленко Ю.О. турбує питання доставки газу в с.Оріховець, адже  в селі проживають одинокі люди, які потребують допомоги . Зокрема Шафалюк Антоніна Карпівна, яка проживає по вул. Гагаріна.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. запевнила, що дане питання  контролює староста, а доставку газу Шафалюк А.К. може забезпечити комунальна установа Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

2. (14) СЛУХАЛИ: Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання:«Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію: рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 •  

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 

 1. (15) СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: Власюк Т.Г, секретар Сквирської міської ради рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання: «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію: рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 •  

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 

 1. (16) СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В.., заступник Сквирського міського голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради. рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію: рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 •  

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради від 08.06.2021 року питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ)» до отримання висновку Державної регуляторної служби.

 

 1. (17) СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (18) СЛУХАЛИ: Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (19) СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧСТЬ: Власюк Т.Г, Гриша В.В., Левіцька В.П.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ:

 1. Замінити у ст. 8, п. 1 розділу ІІ «Сквирська міська територіальна громада та місцеве самоврядування» слова «територіальна громада міста Сквира» на «Сквирська міська територіальна громада».
 2. Замінити у п. 10.15 додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді»  слово «селищної» на «міської».
 3. Замінити у п. 14.6  додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді» слово «селищного» на «місцевого».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію

 1. Замінити у ст. 8, п. 1 розділу ІІ «Сквирська міська територіальна громада та місцеве самоврядування» слова «територіальна громада міста Сквира» на «Сквирська міська територіальна громада».
 2. Замінити у п. 10.15 додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді»  слово «селищної» на «міської».
 3. Замінити у п. 14.6  додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді» слово «селищного» на «місцевого».
 4. «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:

 1. Замінити у ст. 8, п. 1 розділу ІІ «Сквирська міська територіальна громада та місцеве самоврядування» слова «територіальна громада міста Сквира» на «Сквирська міська територіальна громада».
 2. Замінити у п. 10.15 додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді»  слово «селищної» на «міської».
 3. Замінити у п. 14.6  додатку 6 до Статуту Сквирської міської територіальної громади «Положення про консультації з громадськістю в Сквирській міській територіальній громаді» слово «селищного» на «місцевого».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади», враховуючи доповнення, внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади», враховуючи доповнення, внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (21) СЛУХАЛИ: Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Гриша В.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (23) СЛУХАЛИ: Про погодження частини щорічної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про погодження частини щорічної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про погодження частини щорічної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (24) СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради»», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради»», внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Сергієнко Л.В., Гриша В.В.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ: Гриша В.В. доповнити 5 абзац «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» після слів «з 2015 року субсидію» словами «можна було отримати».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію доповнити 5 абзац «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» після слів «з 2015 року субсидію» словами «можна було отримати».

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Доповнити 5 абзац «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» після слів «з 2015 року субсидію» словами «можна було отримати».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій», враховуючи доповнення, внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.», враховуючи доповнення, внести на розгляд 08 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

 • олова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської

етики, законності і правопорядку                                                                В. Гриша

Заступник голови комісії

(тимчасовий секретар комісії)                                                                     Ю. Поступаленко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: