(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 07 від 24.03.2021року

 
Дата публікації 24.3.2021 16:0:26
 

ПРОТОКОЛ № 07

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань:

комунального майна, житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони навколишнього середовища

 

24.03.2021року                                                                                            початок 09-30 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища:

1.  Голова комісії:Сиворакша Микола Васильович;

2.  Заступник голови комісії: Стригун Валентин Маркович;

3. Секретар комісії: Невмержицький Олександр Миколайович;

Всього: 3 депутати

Відсутні: Миронський Сергій Валерійович

                 Ільченко Юрій Володимирович

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Сергієнко Л.В., заступник міського голови;
 3. Черненко В.В., заступник міського голови;
 4. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 5. Кваша І.С.; начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради
 6. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: Сиворакша М.В.,голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ: Сиворакша М.В. «Розпочати роботу засідання комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища».

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 24.03.2021 року».

 

Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища оголосив порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 24.03.2021 року.

 

 1. (3) Про прийняття на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухомого майна, що перебуває на балансі в Головному управлінні Пенсійного фонду України  у Київській області (приміщення по пров. Якушкіна, 3, м.Сквира).

Доповідає Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1. (67) Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс громадській організації «Спілка учасників АТО Сквирщини»з балансу Сквирської міської ради.

Доповідає Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства

 1. (68) Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс Київському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України.

Доповідає Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства

 1. (69) Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквир-водоканал» на укладання договору фінансового лізингу.

Доповідає Черненко В.В., заступник міського голови.

 1. (70) Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу.

Доповідає Черненко В.В., заступник міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища 24.03.2021 року.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища 24.03.2021 року .

 

 1. (3) СЛУХАЛИ: Про прийняття на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухомого майна, що перебуває на балансі в Головному управлінні Пенсійного фонду України  у Київській області (приміщення по пров. Якушкіна, 3, м.Сквира).
 2. ОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Степаненко О.В., Власюк Т.Г., Сергієнко Л.В., Поступаленко Ю.О.

 • ачальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Степаненко О.В. зачитала лист, який надійшов із Головного управління Пенсійного фонду України. Начальник Головного управління Пенсійного фонду України  Фатхутдінов В. звернувся до Сквирського міського голови Левіцької В.П.: «Головне управління Пенсійного фонду розгляне питання припинення права користування частиною земельної ділянки після набуття права власності Сквирською міською радою на нежитлову будівлю по пров. Якушкіна, 3. Водночас просимо врахувати те, що будь які дії прийняття, передачі майна, у тому числі земельні, потребують погодження власника Пенсійного фонду України».

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зауважила, що у листі трохи неправильне формулювання щодо права власності, адже ми не можемо оформити право власності  на будівлю без земельної ділянки.

Заступник міського голови Сергієнко Л.В. поцікавилася, чи не буде це перешкодою при оформленні права власності на будівлю? Чи консультувалися з реєстраторами, які вчиняють реєстраційні дії?

Начальник відділу обслуговування громадян №15 Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Поступаленко Ю.О. зазначила, що по даному питанню з реєстраторами не консультувалися, але вивчали це питання в Головному управлінні Пенсійного фонду України разом з юристами. Алгоритм такий, що спочатку потрібно передати на баланс Сквирської міської ради приміщення, а потім вирішувати питання по землі. Головне управління Пенсійного фонду України заперечувати не буде.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що спочатку потрібно прийняти будівлю на баланс Сквирської міської ради. Наступний крок – прийняття рішення щодо передачі землі, а потім оформлення права власності.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про прийняття на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухомого майна, що перебуває на балансі в Головному управлінні Пенсійного фонду України  у Київській області (приміщення по пров. Якушкіна, 3, м.Сквира)» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • Проєкт рішення «Про прийняття на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухомого майна, що перебуває на балансі в Головному управлінні Пенсійного фонду України  у Київській області (приміщення по пров. Якушкіна, 3, м.Сквира)» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (67) СЛУХАЛИ: Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс громадській організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» з балансу Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс громадській організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» з балансу Сквирської міської ради.» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • Проєкт рішення «Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс громадській організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» з балансу Сквирської міської ради.» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (68) СЛУХАЛИ: Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс Київському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс Київському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • Проєкт рішення «Про передачу майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс Київському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (69) СЛУХАЛИ: Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквир-водоканал» на укладання договору фінансового лізингу.
 2. ОПОВІВ: Черненко В.В., заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквир-водоканал» на укладання договору фінансового лізингу» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквир-водоканал» на укладання договору фінансового лізингу» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. (70) СЛУХАЛИ: Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу.
 2. ОПОВІВ: Черненко В.В., заступник міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • ГОЛОСУВАЛИ:

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. інформувала про те, що у «різне» додано питання «Про звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та забезпечення вакцинації населення. Матеріали для ознайомлення будуть надані.

 

Заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Стригун В.М. звернув увагу на те, що інформувати депутатів та громадськість про роботу, виконану у міжсесійний період, має право тільки голова ради, а всі інші питання розглядати у «різному».

Сквирський міський голова Левіцька В.П. погодилася, що інформувати повинен міський голова, уточнивши, що на 6 черговій сесії за її дорученням інформувати «Про посилення карантинних обмежень на території Сквирської територіальної громади для запобігання поширенню ковідної інфекції» буде Бачинська В.П, заступник міського голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань комунального майна,

житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони

навколишнього середовищаМ. Сиворакша

 

Секретар комісіїО. Невмержицький

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: