(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 05 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку 23.02.2021 року

 
Дата публікації 24.2.2021 12:28:27
 

ПРОТОКОЛ № 05

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

23.02.2021 року                                                                                           початок 09-45 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку:

 1. Заступник голови комісії: Левадній Роман Олександрович ;
 2. Грищенко Олена Григорівна;
 3. Рогоза Надія Анатоліївна;
 4. Горбалінський Микола Дмитрович.
 5. Нечитайло Тамара Іванівна

Всього: 5 депутатів.

 

ВІДСУТНІ:

 1. Голова комісії: Чмирь Максим Миколайович

 

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету;
 2. Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;

 

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Левадній Р.О., так як голова комісії Чмирь М. М. відсутній.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Левадній Р.О..:розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Левадній Р.О., заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку  ознайомив присутніх з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 23.02.2021 року:

 1. Про внесення змін до структури та штатного розпису Сквирської міської ради.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Левадній Р.О. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 23.02.2021 року.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 23.02.2021 року .

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до структури та штатного розпису Сквирської міської ради

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А. , керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г.,Згардівська Н.А.,Сергієнко Л.В., Горбалінський М.Д.

Згардівська Н.А. , керуюча справами (секретар) виконавчого комітету ознайомила присутніх із змінами до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради, а саме:

 1. вивести із штату Відділу з питань юридичного забезпечення та діловодства посаду провідного спеціаліста (1 штатна одиниця);
 2. ввести у штат Відділу адміністративних послуг посаду державного реєстратора (1 штатна одиниця). Відповідно до чинного законодавства повинно бути віддалене робоче місце державного реєстратора. Вирішили залишити державного реєстратора в с. Шамраївка;
 3. ввести в штат фінансово-господарського відділу додатково 2 штатні одиниці (прибиральниця службового приміщення та охоронець)
 4. змінили назву «Відділ з питань земельних ресурсів, кадастру та архітектури» на «Відділ з питань земельних ресурсів та кадастру»
 5. вивели із штату Відділу з питань земельних ресурсів і кадастру посаду головного спеціаліста – архітектора (1 штатна одиниця);
 6. вивели із загального відділу посаду провідного спеціаліста (1 штатна одиниця) для того, щоб увести у новостворений сектор архітектури, містобудування та інфраструктури.

Горбалінський М.Д., член постійної комісії планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку поставив запитання доповідачу: «Чому  Відділ  з питань земельних ресурсів і кадастру та сектор архітектури розділені?»

Згардівська Н.А. , керуюча справами (секретар) виконавчого комітету звернула увагу на те, що виникає конфлікт інтересів Це вказано в Законі «Про архітектуру і містобудування». Якщо архітектор знаходиться в трудових відносинах в одному відділі, він не має права надавати експертний звіт на проектну документацію, яку виготовляє земельний відділ.

Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради наголосила, що Закон «Про містобудівну діяльність» говорить про те, що надавати такі повноваження, як архітектурні висновки, може тільки орган містобудування ради. Він повинен бути самостійним.

Власюк Т.Г. вказала на те, що необхідно також перезатвердити даний проект рішення. Відповідно до додатку 51 Постанови КМУ начальникам відокремлених відділів, які є юридичними особами, змінені посадові оклади (начальникам 5 відділів та сектору архітектури).

Заступник голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Левадній Р.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» винести на розгляд 05 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» - винести на розгляд 05 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Левадній Р.О.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

 

 

Заступник голови постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань планування бюджету та фінансів,

соціально-економічного розвитку Р. Левадній

Секретар комісії                                                                                                      О. Грищенко

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: