(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 1 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 18.12.2020 року

 
Дата публікації 21.12.2020 12:48:3
 

ПРОТОКОЛ № 1

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 

18.12.2020 року                                                                                 початок 12-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку:

 1. Голова комісії – Гриша Василь Васильович;
 2. Іщенко Марина Михайлівна;
 3. Король Інна Михайлівна;
 4. Ільченко Юрій Володимирович;
 5. Поступаленко Юлія Олександрівна.

Всього: 5 депутатів.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Бачинська В.П., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету;
 5. Левадній Р.О., депутат Сквирської міської ради.

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні депутати, хто за пропозицію, щоб розпочати роботу засідання комісії, прошу голосувати.»

 • «за» - 5;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Всі органи державної влади, органи місцевого самоврядування та посадові особи цих органів відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України зобов'язані діяти лише на підставі в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Робота нашої комісії також регламентується Регламентом поки що VII скликання.

На черговій сесії одним з перших питань буде затвердження Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема ст.47, всі повноваження комісії прописані ч.4,ч.6, яка передбачає те, що комісія збирається за дорученням, або самостійно, визначає порядок денний, може вносити будь-які питання, які вважає за потрібне. Також робота комісій в цілому і нашої зокрема регламентується Положенням про комісії Сквирської міської ради VIII скликання, яке ми затвердили на попередній сесії. Зокрема п.4.4. говорить про те, що на нашу комісію покладено дотримання контролю законності і регламенту Сквирським міським головою, всіма іншими посадовими особами Сквирської міської ради та депутатами. Пункт 4.6. говорить про те, що комісія має розглядати всі документи, які проходять через раду та проєкти рішень, чи відповідають вони законам і Регламенту. А тому ми маємо працювати в цьому контексті саме так.

Одним з перших питань роботи нашої комісії буде обрання секретаря комісії.»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ДОПОВІВ: Гриша В.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «Обрати секретарем постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Іщенко М.М., оскільки вона вже має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, зокрема, працювала на посаді керуючої справами (секретар виконавчого комітету Сквирської міської ради)».

 • «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 1. (Іщенко М.М.)

 • : Обрати секретарем постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Іщенко М.М.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г.: «Обрати заступника голови постійної комісії з питань Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання заступника голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ДОПОВІВ: Гриша В.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «Обрати заступником голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Поступаленко Ю.О., оскільки вона вже має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, зокрема, була головою постійної депутатської комісії Сквирської районної ради VII скликання з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури».

 • «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 1. (Поступаленко Ю.О.)

 • : Обрати заступником голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Поступаленко Ю.О.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Депутат Іщенко М.М. зауважила, що зміст статті 34. Проєкту Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання «Проєкти рішень, інші матеріали, які вносяться на розгляд ради, не пізніше як за 10 днів до відкриття сесії подаються до апарату ради, який не пізніше як за 8 днів до відкриття сесії доводить їх до відома депутатів» - суперечить Закону України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо зменшення строку оприлюднення проєктів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування», який набув чинності 15.09.2020 року, а тому цифру 8 днів необхідно замінити на цифру 10 робочих днів.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. підтримав зауваження депутата Іщенко М.М., оскільки це суперечить закону.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «Внести поправку до статті 34. Проєкту Регламенту, замінивши цифру «8 днів» на «10 робочих днів»».

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.«Доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Проведення сесій ради передбачається планом роботи ради, який затверджується сесією».

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що це вже прописано в проєкті Регламенту.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.«Доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Розпорядження про скликання чергової сесії міської ради та перелік питань, які передбачається внести на розгляд чергової сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніше, ніж за 10 робочих днів до сесії, шляхом публікації на веб-сайті міської ради із зазначенням часу скликання, місця проведення та зазначення питань, які передбачається винести на розгляд ради. Повідомлення про позачергову сесію може бути оприлюднене у спосіб, який гарантує доведення інформації до депутатів та мешканців територіальної громади.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що це вже прописано в проєкті Регламенту.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Проєкт рішення є документом, підготовленим міським головою, секретарем міської ради, депутатами міської ради, постійними комісіями міської ради, депутатськими фракціями та групами, виконавчим комітетом, апаратом міської ради, завізований заступником міського голови, до компетенції якого відноситься це питання, секретарем міської ради, особами, на яких покладається контроль за виконанням документа, та на які є юридичні висновки юристів. Проєкт рішення подається міському голові в терміни, визначені Регламентом міської ради.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що це також є в проекті Регламенту. Також зазначено погодження голови профільної комісії після розгляду постійною комісією (візування прєктів рішень).

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ «Доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Проєкт рішення вноситься зацікавленими структурами з супроводжуючою запискою (поданням), що містить обґрунтування, необхідні розрахунки, прогнози соціально-економічних та інших наслідків його реалізації. До подання додаються документи, наявність яких згідно із чинним законодавством є обов’язковою умовою прийняття відповідного рішення, а також, у разі потреби, інформаційно-довідкові матеріали (таблиці, графіки, тощо)».

Звернув увагу, що з розгляду питання «Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання» комісія проведе засідання ще раз перед сесією.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що ці моменти прописані в проєкті Регламенту.

Підтримала Гришу В.В. щодо

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Формування порядку денного сесій міської ради здійснюється міським головою на основі пропозицій постійних комісій міської ради, депутатських фракцій та груп, депутатів міської ради, виконавчого комітету, апарату міської ради, які подаються не пізніше 15 робочих днів до пленарного засідання ради.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що ці моменти необхідні для подальшої роботи, коли міська рада «ввійде в нормальний режим роботи». Зараз, нажаль, фактично починаючи роботу з «нуля», - це «не нормальний режим роботи і, дійсно, важко працювати.»

Звернула увагу, що пропозиція Гриші В.В. стосується лише чергових сесій міської ради.

Депутат Іщенко М.М. звернула увагу на розпорядок роботи сесій міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. наголосив, що до цього питання комісія повернеться пізніше.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Аудіозапис пленарного засідання сесії міської ради забезпечує секретар міської ради. Аудіозаписи роботи сесій зберігаються протягом всього скликання.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що в проєкті Регламенту на зберігання аудіо записів сесій міської ради передбачено один рік.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Проєкти рішень з питань, що вносяться на розгляд сесій, розглядаються постійними комісіями не пізніше, ніж за 3 робочих дні до пленарного засідання ради.»

В засіданнях постійних комісій обов'язково беруть участь посадові особи, які подавали, візували проєкти рішень та надавали юридичні висновки.

Порядок денний засідання комісій під час їх проведення затверджується головами комісій. Аудіозапис проведення комісій забезпечує секретар міської ради. (Інше питання, кому це буде доручено).

Ведення протоколів постійних комісій, підготовка їх, рекомендації – забезпечується виконавчим апаратом міської ради. Протоколи постійних комісій підписуються головами та секретарями комісій до пленарного засідання ради.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що в проєкті Регламенту передбачено не пізніше, ніж за один робочий день до пленарного засідання ради.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. наголосила, що доцільніше буде, якщо в Регламенті буде прописано «один робочий день до пленарного засідання ради», оскільки виникатиме розгляд нагальних питань, наприклад, бюджетних, чи питань з надзвичайних ситуацій.

Депутат Поступаленко Ю.О. звернула увагу, що можуть виникати непередбачувані ситуації, що за день до сесії не збереться кворум комісії. Тому, проведення їх засідань не потрібно залишати на крайній термін, а саме: за один робочий день до пленарного засідання ради.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. наголосила: «за один день – це крайній строк. Засідання комісій можуть проводитись протягом 10 днів.»

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Проєкти рішень з питань, що вносяться на розгляд сесій, розглядаються постійними комісіями як правило, за три робочих дні до пленарного засідання ради, але не пізніше, ніж за день.»

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. підтримав пропозицію Власюк Т.Г.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. наголосила, що відповідно до законодавства, написання протоколів засідань комісій виключно компетенція секретаря профільної комісії. А тому, прописувати цей пункт в проєкті Регламенту – суперечитиме чинному законодавству України! Проте, по факту написання протоколів постійних комісій буде за виконавчим апаратом міської ради.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. підтримала Власюк Т.Г.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «За результатом вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Вони можуть бути такими: «рекомендувати сесії підтримати проєкт рішення, рекомендувати сесії відхилити проект рішення, дати рекомендації головному розробнику проєкта або членам (голові) комісії доопрацювати проєкт рішення, внести зміни до проекту рішення.»»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що ці доповнення необхідно прописати.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ доповнити проєкт Регламенту наступним змістом: «Постійні комісії на всі питання, які розглядаються, дають висновки (рекомендації).

Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження міською радою, готують висновки з цих питань.»

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. звернула увагу, що це прописано в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що вище згадані Гришею В.В. пропозиції вже прописані в проєкті Регламенту.

Звернула увагу депутата Іщенко М.М., що стаття 13.1. «У сесійний період пленарні засідання ради проводяться з 10.00 до 11.50, з 12.10 до 14.00, з 15.00 до 18.00, якщо радою не буде прийнято іншого рішення.» Це при умові, якщо довготривалий режим пленарного засідання, то його робота передбачається з перервами.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. звернув увагу, що основні аспекти, які є визначальними в роботі міської ради - розглянули.

Нагадав, що з розгляду питання «Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання» комісія додатково проведе засідання ще раз перед пленарним засіданням сесії міської ради.

«Шановні члени комісії, хто за пропозицію:

 1. Внести до проєкту Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання доповнення, крім тих, які вже мають місце;
 2. Додатково вивчити проєкт Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання, враховуючи вищезазначені пропозиції та доповнення;
 3. Провести засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку перед пленарним засіданням сесії міської ради 22.12.2020 року;
 4. Після додаткового розгляду цього питання прийняти остаточне рішення щодо внесення проєкту рішення «Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання» на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради 08 скликання та його затвердження.

Прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

 •  
 1. Внести до проєкту Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання вищезазначені доповнення, крім тих, які вже мають місце;
 2. Додатково вивчити проєкт Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання, враховуючи вищезазначені пропозиції та доповнення;
 3. Провести засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку перед пленарним засіданням сесії міської ради 22.12.2020 року;
 4. Після додаткового розгляду цього питання прийняти остаточне рішення щодо внесення проєкту рішення «Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання» на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання та його затвердження.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернулася до членів постійної комісії з питань Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку з пропозицією, щоб в бюлетенях поіменного голосування депутатів на пленарних засідання сесій депутати Сквирської міської ради засвідчували голосування своїм особистим підписом, оскільки розміщення і оприлюднення через протектор бюлетеня поіменного голосування із зазначенням «хрестиків» не має юридичної сили.

Пропозицію також підтримали Гриша В.В., Ільченко Ю.В., Згардівська Н.А.

 1. СЛУХАЛИ: Про створення комісії по розгляду спірних питань на території Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Згардівська Н.А., Ільченко Ю.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за те, щоб проєкт рішення «Про створення комісії по розгляду спірних питань на території Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Проєкт рішення «Про створення комісії по розгляду спірних питань на території Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. звернув увагу, що «на підставі ч.5. ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Сквирської міської ради VII скликання, яким міська рада зараз керується, запропонований проєкт рішення «Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання» суперечить ч.1. ст.30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яка наголошує, що ніхто не може обмежити повноваження депутата місцевої ради. Інакше - у вападках, передбачених Конституцією та Законами України.

Цей проєкт містить лише загальні посилання на Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», а не конкретні правові норми.

В ньому відсутнє будь-яке обґрунтування мети затвердження депутатів за округами, пояснюючої записки не має, тощо.

Хто і на яких підставах визначає округи, персональний склад депутатів, який пропонується затвердити. Ніхто ні в мене, ні в інших депутатів не запитував, адже, під час виборів функціонувало всього три виборчих округи.»

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «На підставі ч.2 ст.119 Конституції України, ч.10 ст.147 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.2. Регламенту Сквирської міської ради VII скликання, п.п.4.4., 4.6. «Положення про постійні депутатські комісії міської ради VIII скликання» - комісії прийняти рішення про відхилення цього проєкту, який суперечить чинному законодавству України.»

Звернув увагу, що вивчав проєкт «Положення про старост», де прописано, що старости повинні сприяти жителям населених пунктів в оформленні різних документів, зокрема, складанні Актів обстеження матеріально-побутових умов.

Наголосив, що депутати міської ради працюватимуть на громадських засадах і не їздитимуть по населених пунктах задля складання цих актів.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Гриша В.В., Згардівська Н.А., Ільченко Ю.В., Іщенко М.М., Король І.М., Поступаленко Ю.О.

Сквирський міський голова Левіцька В.П. наголосила, що Акт депутата обстеження матеріально-побутових умов однотипний. Їх можуть складати старости, але депутати міської ради підписують.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, є дві пропозиції з даного питання.

Хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 0;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 5;

                                 «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб відхилити проєкт рішення «Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання», прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 2;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 3;

                                 «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «Проєкт рішення «Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання» повернути на доопрацювання.

Шановні члени комісії, хто за цю пропозицію, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Проєкт рішення «Про закріплення округів за депутатами Сквирської міської ради VIII скликання» повернути на доопрацювання.»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «Внести в план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік такі питання:

1) «Про стан пасажирських перевезень», яке необхідно розглянути в І кварталі 2021 року.

2) «Про дотримання норм Регламенту Сквирської міської ради.»

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Згардівська Н.А., Гриша В.В., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Поступаленко Ю.О.: «Внести в план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік питання щодо пенсійного забезпечення.»

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу, що в плані роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік для розгляду передбачені лише основні питання. Інші - включатимуться в порядки денні сесій по мірі їх надходжень.

Депутат Поступаленко Ю.О. відхилила свою пропозицію. Це питання вона внесе згодом на розгляд комісії та сесії.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. відхилив свою пропозицію щодо внесення в план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік питання «Про дотримання норм Регламенту Сквирської міської ради.», мотивуючи це тим, що в разі потреби, воно буде ініційовано комісією для розгляду.

«Шановні члени комісії, хто за те, щоб проєкт рішення «Про план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи пропозицію «Внести в план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на І квартал 2021 року питання «Про стан пасажирських перевезень» та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Проєкт рішення «Про план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на 2021 рік» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи пропозицію «Внести в план роботи Сквирської міської ради VIII скликання на І квартал 2021 року питання «Про стан пасажирських перевезень» та рекомендувати сесії затвердити це рішення.»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за такі пропозиції:

 1. Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Сергієнко Л.В…»
 2. Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради», враховуючи доповнення внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Сергієнко Л.В…»
 2. Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Фінансове управління Сквирської міської ради», враховуючи доповнення, внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Депутат Іщенко М.М. поцікавилась, чому в проєкті рішення контроль за його виконанням покладено лише на постійну комісію і не вказано посадової особи (заступника Сквирського міського голови відповідно до його посадових обов'язків), який також має контролювати його виконання.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. звернув увагу, що це зауваження стосується всіх проєктів рішень.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. зазначила, що в проєкти рішень внесуться доповнення щодо покладання контролю за їх виконанням також на заступників Сквирського міського голови відповідно до їх посадових обов'язків.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозиції:

1.Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2.Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення, та рекомендувати сесії затвердити це рішення,

прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

1. Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2. Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за такі пропозиції:

1.Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2.Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення,

прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

1.Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2.Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Відділ освіти Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за такі пропозиції:

1.Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ освіти Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2.Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ освіти Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення,

прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

1.Доповнити п.5 проєкту рішення «Про затвердження Положення про Відділ освіти Сквирської міської ради» після слів «Контроль за виконанням рішення покласти на…» словами «заступника Сквирського міського голови Бачинську В.П.»

2.Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Відділ освіти Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про утворення Центру надання адміністративних послуг.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЇ Гриша В.В.:

 1. Доповнити п.2.4.1. проєкту Положення «Про відділ адміністративних послуг Сквирської міської ради» після слів «через адміністраторів» словами «та державних реєстраторів»;
 2. Доповнити п.2.4.2. проєкту Положення «Про відділ адміністративних послуг Сквирської міської ради» після слів «громадських формувань» словами «зокрема через державних реєстраторів»;
 3. Доповнити п.2.4.3. проєкту Положення «Про відділ адміністративних послуг Сквирської міської ради» після слів «та їх обтяжень» словами «зокрема через державних реєстраторів»;
 4. Доповнити п.2.4.4. проєкту Положення «Про відділ адміністративних послуг Сквирської міської ради» після слів «місця проживання в Україні» словами «зокрема через спеціалістів, на яких покладено повноваження у цій сфері».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Іщенко М.М., Згардівська Н.А., Ільченко Ю.В., Бачинська В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про утворення Центру надання адміністративних послуг» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення в пунктах 2.4.1, 2.4.2, 2.4.3, 2.4.4 та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                 «проти» - 1;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про утворення Центру надання адміністративних послуг» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення в пунктах 2.4.1., 2.4.2., 2.4.3., 2.4.4. та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Відділ капітального будівництва та комунальної власності, житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Депутат Іщенко М.М. звернула увагу, що з цього питання відсутній проєкт рішення і Положення.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. зазначила, що всі матеріали є на веб-сайті міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «розглянути це питання на засіданні постійної комісії з питань Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку 22.12.2020 року 0 9-15 год.»

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 0;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Питання «Про затвердження Положення про Відділ капітального будівництва та комунальної власності, житлово-комунального господарства Сквирської міської ради» розглянути на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку 22.12.2020 року 0 9-15 год.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положень про відділи та сектори Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про затвердження Положень про відділи та сектори Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                 «проти» - 0;

                                 «утримались» - 1;

                                 «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положень про відділи та сектори Сквирської міської ради» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про старосту.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЇ Гриша В.В.:

 1. В п.1. «Положення про старосту» в словах «порядок його обрання» замінити на «порядок його затвердження».
 2. Частину 7. п.3.1. доповнити словами: «зокрема складає Акт обстеження матеріально-побутових умов».

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. звернула увагу, що доповнення: «Частину 7. п.3.1. доповнити словами: «зокрема складає Акт обстеження матеріально-побутових умов»» - не можна прописувати, оскільки це Акт депутата обстеження матеріально-побутових умов.

Наголосила, що Положення формувалось відповідно до Закону України «Про старосту», в даному випадку – це ст. 54.1. (повноваження старости), де все чітко прописано, тому «ми не маємо права вносити зміни до Закону».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Іщенко М.М., Згардівська Н.А.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЇ Гриша В.В.:

 1. В заголовку розділу ІV Положення замінити слово «обрання» на слово «затвердження»;
 2. п.4.1 доповнити пунктом 4.1.1 з наступного змісту: «Відповідно до ч.5 ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійні комісії міської ради попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для затвердження старост, готують висновки на подані кандидатури».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Гриша В.В., Згардівська Н.А., Левіцька В.П.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.:

 1. Доповнити п.4.2 наступним змістом: «На підставі ст. 5 Конституції України провести попереднє обговорення кандидатур на посади старост жителями відповідних населених пунктів територіальної громади.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Згардівська Н.А. звернула увагу, що ця пропозиція суперечить законодавству України, тому не потрібно вносити це доповнення.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Згардівська Н.А., Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Левадній Р.О., Поступаленко Ю.О., Ільченко Ю.В.

ПІСЛЯ ОБГОВОРЕННЯ депутат Гриша В.В. ЗНЯВ НАСТУПНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

2. Частину 7. п.3.1. доповнити словами «зокрема складає Акт обстеження матеріально-побутових умов»;

5. Доповнити п.4.2 наступним змістом: «На підставі ст. 5 Конституції України провести попереднє обговорення кандидатур на посади старост жителями відповідних населених пунктів територіальної громади.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про затвердження Положення про старосту» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про старосту» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо ведення військового та погосподарського обліку.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо ведення військового та погосподарського обліку» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо ведення військового та погосподарського обліку» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ:Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Депутат Іщенко М.М. поцікавилась, на кого покладається відповідальність за виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради та їх зберігання.

Секретар Сквирської міської ради зазначила, що на підставі рішень сесії «Про затвердження старост» та «Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради» цю відповідальність буде покладено на новообраних старост.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: Згардівська Н.А.: доповнити п.3 проєкту рішення словами: «Покласти персональну відповідальність за виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради та їх зберігання на старост сіл Сквирської міської ради.»

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради», враховуючи доповнення, внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Сквирської міської ради», враховуючи доповнення, внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII  від 25.11.2020.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII  від 25.11.2020» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII  від 25.11.2020» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради VIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської радиVIII скликання №15-1-VIII від 25.11.2020» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви депутата Горбалінського М.Д.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за пропозицію, щоб проєкт рішення «Про розгляд заяви депутата Горбалінського М.Д.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про розгляд заяви депутата Горбалінського М.Д.» внести на розгляд 03 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: «В зв’язку з недотриманням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скасувати п.3. «Затвердити голів та персональний склад постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання» рішення сесії №15-1-VIII від 25.11.2020 року «Про затвердження Положення про постійні комісії Сквирської міської ради VIII скликання, їх чисельності, голів та персонального складу постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання» і на підставі ч.13 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3.1, 4 Регламенту Сквирської міської ради 07 скликання внести в порядок денний 03 чергової сесії міської ради від 22.12.2020 року питання «Про обрання персонального складу постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання та обрання голів постійних комісій»».

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто цю пропозицію, прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: «В зв’язку з недотриманням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скасувати п.3. «Затвердити голів та персональний склад постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання» рішення сесії №15-1-VIII від 25.11.2020 року «Про затвердження Положення про постійні комісії Сквирської міської ради VIII скликання, їх чисельності, голів та персонального складу постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання» і на підставі ч.13 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3.1, 4 Регламенту Сквирської міської ради 07 скликання внести в порядок денний 03 чергової сесії міської ради від 22.12.2020 року питання «Про обрання персонального складу постійних комісій Сквирської міської ради VIII скликання та обрання голів постійних комісій»».

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.:

1. «В порядку денному 03 чергової сесії Сквирської міської ради від 22.12.2020 року другим поставити питання «Про Регламент Сквирської міської ради VIII скликання».

2. «В порядку денному 03 чергової сесії Сквирської міської ради від 22.12.2020 року розглянути спочатку питання «Про затвердження Положення про старост», а потім - «Про затвердження старост Сквирської міської ради».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні члени комісії, хто за цю пропозицію, прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 5;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

 •  

Підтримати пропозицію голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриші В.В.

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської етики,

законності і правопорядкуВ. Гриша

 

Секретар комісії                                                                                                     М. Іщенко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: