(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ від 16.03.2021 року

 
Дата публікації 23.3.2021 9:12:22
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ 

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

 

16.03.2021 року                                                                                             початок 12-00 год.

м.Сквира                                                                                                        малий зал засідань

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку:

Голова комісії:                       Чмирь Максим Миколайович;

Заступник голови комісії:   Левадній Роман Олександрович;

Секретар комісії:                  Грищенко Олена Григорівна;

Члени комісії:                        Рогоза Надія Анатоліївна;

Всього: 4 депутати.

ВІДСУТНІ:                             Нечитайло Тамара Іванівна;

                                                  Горбалінський Микола Дмитрович

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради;
 5. Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради;
 6. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства;
 7. Рогач Т.М., керівник радіостудії «Шанс».

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Чмирь М.М.: розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 16.03.2021 року.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. ознайомив присутніх з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 16.03.2021 року:

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №14-3-VIII «Про затвердження Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1. (8) Про пониження ступеня та перейменування  Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (9) Про пониження ступеня та перейменування  Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (10) Про пониження ступеня та перейменування  Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (11) Про пониження ступеня та перейменування  Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (12) Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (13) Про перейменування Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. (14) Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Сергієнко Л.В.: внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку питання: «Про погодження проєкту розпорядження міського голови від 16.03.2021 року «Про внесення змін до бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік(10561000000)»».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку питання: «Про погодження проєкту розпорядження міського голови від 16.03.2021 року «Про внесення змін до бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (10561000000)»».

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 16.03.2021 року в цілому, враховуючи доповнення Сергієнко Л.В.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити в цілому порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 16.03.2021 року, враховуючи доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ щодо виділення коштів на придбання кисневих концентраторів, балонів з киснем; придбання оргтехніки та комп'ютерів для структурних підрозділів Сквирської міської ради; реконструкції вуличного освітлення; поточного ремонту вулиць і доріг місцевого значення; ремонту сільських будинків культури с.Антонів, с.Самгородок; капітального ремонту покрівель сільських будинків культури с.Горобіївка, с.Самгородок; придбання мотокос для старостинських округів, тощо: Власюк Т.Г.,Чмирь М.М., Сергієнко Л.В., Левіцька В.П., Грищенко О.Г., Левадній Р.О., Степаненко О.В.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Грищенко О.Г.: доповнити проєкт рішення, передбачивши кошти на облаштування та встановлення пандусу до адміністративного приміщення Сквирської міської ради (вул. Богачевського,28), а також на заміну плитки на сходах цієї адмін.-будівлі.

Власюк Т.Г. звернула увагу, що це питання розглянеться при наступному уточненню бюджету Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Чмирь М.М.

 

ВИСТУПИЛА Рогач Т.М. Ознайомила зі своїм клопотанням. Наголосила, що в порядку денному відсутнє питання про Програму діяльності радіостудії «Шанс», Сквирська міська рада не підписує штатний розпис радіостудії «Шанс», відсутній кошторис на виплату заробітної на січень-березень 2021 року. Проте, розглядається питання щодо ліквідації.

Левіцька В.П. звернула увагу, що 23.02.2021 року 5 черговою сесією Сквирської міської ради було прийнято рішення «Про зміну засновника та затвердження статуту в новій редакції Комунальної організації Редакція Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)». Цю процедуру було порушено депутатами задля того, щоб надати можливість розпочати ліквідацію цієї установи.

Власюк Т.Г. наголосила, що на розгляд 5 чергової сесії постійною комісією Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства,благоустрою та охорони навколишнього середовища було внесено питання «Про зміну засновника та затвердження статуту в новій редакції Комунальної організації Редакція Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)» за умови, що на наступну сесію буде внесено питання щодо його ліквідації. Зазначила, що процедура ліквідації без вирішення фінансових питань не відбудеться. На це є два місяці. Буде врахована потреба для проведення повного розрахунку з моменту прийняття до комунальної власності Сквирської міської ради.

Рогач Т.М. зазначила, що нічого проти не має.

Грищенко О.Г. звернула увагу Рогач Т.М., що ситуація з попередніми виплатами без судового позову не розв'яжеться, оскільки правонаступником Сквирської районної ради є Білоцерківська районна рада.

Наголосила, що кошторис радіостудії «Шанс» Сквирською міською радою має затверджуватись з моменту прийняття її до Сквирської комунальної власності, тобто з 24.02.2021 року.

Чмирь М.М. ознайомив з клопотанням керівника радіостудії «Шанс» Рогач Т.М. (100 тис. грн.): «Для вирішення цієї проблеми, я вбачаю за потрібне в порядок денний сесії Сквирської міської ради внести питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)».

Власюк Т.Г. звернула увагу, що на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради не надходило офіційного звернення від Рогач Т.М. щодо затвердження вищезазначеної Програми.

Чмирь М.М. звернув увагу, що для вирішення питання необхідно внести на розгляд сесії питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)», проте, це питання має пройти відповідну процедуру вивчення та опрацювання, також має бути наданий юридичний висновок та розгляд на профільній комісії.

Грищенко О.Г. звернула увагу, що ця Програма має бути опрацьована, погоджена виконкомом міської ради і рекомендована для погодження на сесії. Ця процедура має бути пройдена обов'язково.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Чмирь М.М.:

 1. Рекомендувати керівнику радіостудії «Шанс» Рогач Т.М. подати на розгляд сесії Сквирської міської ради проєкт Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»).
 2. Рекомендувати постійній комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії внести в порядок денний засідання питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки Сквирською міською радою комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)»».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозиції Чмиря М.М.

 

ВИСТУПИЛА Левіцька В.П.

Звернула увагу, що відбулися перемовини з підрядниками, які обслуговують дороги місцевого та державного значення. Заплановано провести ямковий ремонт доріг з гарантією на 3 роки. По місту Сквира наразі обраховується сума, яка буде уточнюватись в бюджеті, при наявності коштів. Стосовно проведення біло-щебеневого покриття, необхідно найняти грейдер (шириною 3,5 м дороги, протяжністю 4 км – вартуватиме 1,8 млн. грн.). Проте, ці витрати обраховувались підприємством, яке очолює Скарбовійчук Р.П.

Якщо залучити машини комунального підприємства для перевезення щебеню – витрати зменшаться, а керівник Шамраївського гран. кар'єру обіцяв знизити вартість щебеню. Загалом, витрати мають зменшитись приблизно наполовину.

Зазначила, що в 4 км доріг входять 6 вулиць м.Сквира: пров. Лівобережний, вулиці Садова, Лугова, Котляревського, Пушкіна, тощо.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Левіцька В.П.: доповнити проєкт рішення, включивши проведення біло-щебеневого покриття 4 км доріг по м.Сквира: пров. Лівобережний, вулиці Садова, Лугова, Котляревського, Пушкіна, тощо.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: «Про погодження проєкту розпорядження міського голови від 16.03.2021 року «Про внесення змін до бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (10561000000)»».

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: погодити проєкт розпорядження міського голови від 16.03.2021 року «Про внесення змін до бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (10561000000)».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Погодити проєкт розпорядження міського голови від 16.03.2021 року «Про внесення змін до бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік (10561000000)».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №14-3-VIII «Про затвердження Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Чмирь М.М., Степаненко О.В., Левіцька В.П., Власюк Т.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №14-3-VIII «Про затвердження Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 4;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №14-3-VIII «Про затвердження Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» внести на розгляд 06 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (8) Про пониження ступеня та перейменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

Звернув увагу, що «План оптимізації мережі закладів освіти на 2021 рік» вже розглянуто та погоджено виконкомом Сквирської міської ради, також це питання було винесено на розгляд міської профспілки працівників закладів освіти та погоджено. Відповідно, на сьогодні постало питання розгляду та прийняття відповідних рішень по навчальних закладах, які підпадають реорганізації - сесією Сквирської міської ради.

По Кам'яногребельському навчально-виховному комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області – це призупинення роботи в 5-9 класах. Залишиться дошкільна група-дитячий садок та 1-4 класи.

Станом на сьогоднішній день в Кам'яногребельському НВК навчається 13 учнів 5-9 класів. Відповідно, заплановано довіз цих учнів шкільним автобусом до закладів освіти м.Сквира, де вже навчається 19 Кам'яногребельських дітей.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію:проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області» - внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Кам'яногребельського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області» - внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (9) Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

Звернув увагу, що по Рогізнянському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області - аналогічне пониження ступеня. Планується довіз шкільним автобусом 17 учнів 5-9 класів до Буківського НВК, який має достатню кількість навчальних місць.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію:проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (10) Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

По Тхорівському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області – довіз шкільним автобусом до Сквирської школи №5 19 учнів 5-9 класів.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Тхорівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (11) Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

По Шапіївському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області – довіз шкільним автобусом 14 учнів 5-9 класів до Сквирських шкіл. Додаткових витрат навчальні заклади не потребують, оскільки шкільні маршрути вже є, закріплені шкільні автобуси та передбачено відповідні кошти в бюджеті на 2021 рік. В 1-4 класах залишається 7 дітей.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію:проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (12) Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

На базі Самгородоцької школи створити Самгородоцький НВК, включивши дошкільне відділення, яке на сьогодні є в с. Самгородок, але функціонує, як окрема юридична особа, також включити дошкільне відділення Мовчанівського закладу дошкільної освіти.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про реорганізацію Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (13) Про перейменування Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію:проєкт рішення «Про перейменування Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про перейменування Самгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: (14) Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

Звернув увагу, що Мовчанівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» станом на сьогоднішній день відвідує лише 2 діток. Відповідно, заплановано в супроводі вихователя цих діток довозити шкільним автобусом до Самгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», який на сьогодні відвідує лише 12 дітей. Тобто, на найближчий навчальний рік заплановано не закриття, а лише призупинення роботи Мовчанівського ясла-садок «Малятко». При наявності дітей, роботу буде поновлено.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію:проєкт рішення «Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області»внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про призупинення діяльності Мовчанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Сквирської міської ради Київської області» внести на розгляд 6 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Чмирь М.М.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 16.03.2021 року

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань планування бюджету та фінансів,

соціально-економічного розвиткуМ. Чмирь

 

Секретар комісії                                                                                                                  О. Грищенко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: