Пояснювальна записка Комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади»

Дата публікації 4.8.2023 16:26:52

Пояснювальна записка

Комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади».

1. Інформація щодо діяльності підприємства.

Комунальна установа Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади» є  неприбутковим підприємством і утримується за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів, отриманих за науково-технічне опрацювання і зберігання архівних документів , та коштів з інших надходжень.

Установа належить до спільної власності Сквирської територіальної громади та створена  шляхом зміни засновника.

Установа створена з метою централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, шляхом забезпечення збереженості документів з особового складу та документів  тимчасового зберігання суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності майна та підпорядкування.

Установа є юридичною особою має розрахунковий  та інші рахунки в банку.

Кількість штатних посад по КУ СМР «Трудовий архів СМТГ» всього 2,75 ставок.

1. Формування дохідної частини фінансового плану.

Фінансовий план комунального підприємства на  І півріччя 2023 рік сформований в розмірі обсягів передбачених бюджетом Сквирської міської ради в сумі 229,4 тис. грн.(план) , фактично  254,5 тис.грн.

Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) заплановано в сумі 10,0 тис. грн. однак збільшено надання установою послуг юридичним та фізичним особам, організаціям, підприємствам та установам) на 16,6 тис. грн.;  фактично складає 26,6 тис. грн.

Інші операційні доходи заплановано в розмірі цільового фінансування по Програмі в сумі 219,4 тис. грн. а фактично становлять 227,9 тис. грн., що на 8,5тис. грн. більше (що зумовлено збільшенням оплати за енергоносії)

1. Формування витратної частини фінансового плану.

У  І півріччі 2023 року витрати комунальної установи складають 229,4 тис. грн. (план),а фактично 254,5 тис. грн.

• Заробітна плата заплановано в розмірі 146,0 тис. грн., фактично 139,5 тис. грн., що на 6,5 тис. грн. менше (зменшилася доплата директору за інтенсивність, згідно із контрактом, з 50% на 30%)
  • Нарахування на оплату праці заплановано 32,2 тис. грн., а фактично складає 31,4 тис. грн.; менше на 1 тис. грн.;
  • Оплата комунальних послуг та енергоносіїв за планом складає 41,2 тис. грн. фактично 57,0 тис. грн., що на 15,8 тис. грн.більше (оплата за червень місяць буде проводитися у липні 2023р). Установа має борг за теплову енергію в сумі 6466,56 грн.( лютий 2023 – 1581,35 грн. та березень 2023 – 4885,21 грн.) У зв’язку із розширенням орендованої площі і збільшились витрати  на оплату за  електропостачання та теплову енергію;
  • Інші операційні витрати заплановано в розмірі 10,0 тис. грн., але збільшено на 16,6 тис. грн., разом складають 26,6 тис. грн. (послуги банку, оплата за сайт архіву, телефонний зв'язок, оплата інтернет послуг, придбання канцтоварів, послуги по технічному обслуговуванню комп’ютерного обладнання,  перевірка  вогнегасників).

Директор                               Олександр МАНДРИГА