(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№46 Протокол 43 чергової сесії від 27.12.2023р.

 
Дата публікації 27.12.2023 16:26:11
 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 46
сорок третьої позачергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

 

27 грудня 2023 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28,

великий зал засідань

 

 

Розпочато: о 09-30

Закінчено: о 09-50

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

На початок засідання зареєстровано – 15, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

Відсутні – 10.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 43 позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання з 26 депутатів прибуло - 14 та міська голова.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: «Відкрити засідання 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 14;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Відкрити засідання сорок третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання». (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу сорок третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання пам’ять всіх борців, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави. На Сквирщині, на жаль, вже  67 загиблих Героїв.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.:

«Роботу сесії проводити згідно регламенту:

Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин.

Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю - до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити з 09.30 до 10.30.»

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Роботу 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту:

Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин.

Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю - до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити з 09.30 до 10.30. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання роздано всім депутатам на руки:

1.       Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: «Порядок денний 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 27 грудня 2023 року прийняти за основу та затвердити в цілому, оскільки інших пропозицій не надійшло».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Порядок денний 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу та затвердити в цілому». (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

  1. СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 1056100000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: «Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 1056100000 (код бюджету)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 27.12.2023 №01-43-VIII «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 1056100000 (код бюджету)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. привітала присутніх в залі з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2024 роком. Побажала всім родинного тепла, миру та Перемоги над ворогом.

Звернула увагу, що за рахунок частини коштів, направлених попередньою сесією на Київську ОВА – закуплено 22 мавіки, які вже передано на передову. Крім того, відповідно до прийнятого рішення 12 грудня 2023 року за №01-42-VІІІ «Про внесення змін до рішення  міської ради від 22 грудня 2022 року №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 1056100000 (код бюджету) щодо поточних трансфертів органам державного управління інших рівнів» на суму 300 000,00 гривень обласному бюджету Київської області на виконання заходів Обласної цільової програми оперативного та сталого забезпечення формувань, що забезпечують обороноздатність держави на території Київської області на 2023-2025 роки - придбано 6 комплектів терміналів супутникового зв’язку Starlink та послуг з оплати і обслуговування цих терміналів терміном на 5 місяців, які буде передано для Білоцерківського зенітного ракетного полку.

Крім того, рішенням сесії Сквирської міської ради від 12 грудня 2023 року №49-42-VІІІ на Ресурсне забезпечення Програми фінансової підтримки Збройних сил України, реалізації заходів та робіт з територіальної оборони на 2024 рік - передбачено 30 млн. грн.

Звернула увагу, що в Україні найближчим часом мають намір посилити відповідальність за ухилення від мобілізації та інші військові правопорушення.

Зазначила, що новим законопроєктом щодо удосконалення питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби пропонується розширити повноваження низки органів, зокрема і органів місцевого самоврядування, які матимуть ряд повноважень у сфері оборони (здійснення під час мобілізації своєчасного оповіщення і забезпечення прибуття громадян, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації, техніки на збірні пункти та у військові частини у порядку, визначеному Законом України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію шляхом вжиття відповідних інформаційних та організаційно-технічних заходів; забезпечення планування та проведення мобілізаційної підготовки, заходів мобілізації та демобілізації на території населених пунктів, тощо).

Коротко проінформувала щодо тимчасових мір, які можуть бути запроваджені до громадян під час проведення мобілізації.

 

Депутат Тибулевич В.В. поцікавився щодо участі ЦНАПів відповідно до внесеного Кабміном до Верховної Ради законопроєкту про зміни в мобілізації.

Міська голова Левіцька В.П. відповіла, що при ЦНАПах пропонується створити рекрутингові центри. Крім того, військовозобов’язані мають надавати військові квитки при отриманні послуг в ЦНАПі.

Секретар міської ради Власюк Т.Г. додала, що в роз’ясненні прописано, якщо військовозобов’язаний не з’являється до військкомату, йому може бути призупинено отримання пільг та соціальних виплат від держави.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що питання порядку денного 43 позачергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

Подякувала депутатам та запрошеним за плідну працю в роботі сесії.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити засідання сорок третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: “Закрити засідання сорок третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання”. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила засідання 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія засідання 43 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 27 грудня 2023 року - додається.

 

 

Міська голова                                                                                Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Секретар міської ради                                                                 Тетяна ВЛАСЮК

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: