(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№20 Протокол 18 чергової сесії від 27.01.2022р.

 
Дата публікації 27.01.2022 12:55:33
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 20.

 засідання вісімнадцятої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

27 січня 2022 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 10-04

Закінчено засідання о 12-12

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1004 – 17, враховуючи Сквирського міського голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відкрити вісімнадцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: відкрити вісімнадцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу вісімнадцятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі  вшанувати світлу пам´ять полеглих воїнів та борців за свободу  та незалежність України - хвилиною мовчання.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

 • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
 • співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;
 • виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;
 • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

 • з 10-00 до 12-00 години;
 • перерва з 12-00 до 12-20;
 • за потреби продовжити з12.20 до 14.20.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: роботу 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Виступив Луцький О.Г., учасник АТО: Звернувся до депутатів Сквирської міської ради з приводу їхньої депутатської діяльності та законності прийняття рішень. Звернув увагу на те, що один з основних пунктів Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» - це робота з громадськістю, з виборцями щодо захисту їх прав.

Згідно Закону України депутати зобов’язані раз на рік звітуватися перед виборцями, у тому числі в засобах масової інформації. Звіти потрібно підтвердити відповідними документами. Звернувся до депутата Грищенко О.Г. з пропозицією вчити молодих депутатів працювати, оскільки майже половина депутатів – депутати 2-3 каденцій.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зауважила, щоб громадянин Луцький О.Г. не порушував регламент роботи сесії, потрібно внести пропозицію до порядку денного.

Луцький О.Г., учасник АТО  звернув увагу на те, що на Сході України продовжується війна. Депутати міської ради мають підтримувати і впроваджувати патріотичне виховання молоді, захищати законні права учасників АТО, які є учасниками бойових дій на Сході, щоб наші родини жили під мирним небом.

Громадянин Луцький О.Г. зазначив, що є рішення сесії Сквирської міської ради №510-25-VІІ  від 07 грудня 2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення ( масив «Польова»)», яке не виконується. Також  є інше рішення Сквирської міської ради №37.83-17-VІІІ від 23 грудня 2021 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради, що розташована в межах м.Сквира (масив «Польова») Білоцерківського району Київської області», в якому не передбачено земельних ділянок для учасників АТО. Тому ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» , яка покладала надію на  підтримку, піднімає дане питання.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що рішення щодо масиву «Польова» , яке приймалося у 2017 році, було прийняте колишньою міською радою і не має ніякого відношення до нинішньої міської ради.  Дане рішення не відміняли. Але на той час Сквирська міська рада не виділила кошти на виготовлення генерального плану міста. Дублювати попередні рішення міська рада не може, так як приймає свої. На даний час  розглядається питання щодо виготовлення генерального плану міста та проведення інвентаризації земель. За межами громади Держкомзем виділив земельні ділянки учасникам АТО, тому що не було генерального плану.

Левіцька В.П. зазначила, що жителі територіальної громади, які користувалися земельними ділянками понад 30 років, не мають змоги оформити дані ділянки, так як немає генерального плану. Тому необхідно провести інвентаризацію землі. До 100 земельних ділянок уже інвентаризовано. Весною 2022 року буде виготовлятися генеральний план міста і людям будуть виділені земельні ділянки під городництво. Це ж стосується і учасників АТО.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що протягом року спілкувалася з членами ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», неодноразово була присутня на засіданнях координаційної ради. Протягом 2 місяців працювали спільно із старостами міської ради, депутатами Сквирської міської ради, заступником міського голови Бачинської В.П,, відділом праці, соціального захисту та соціального забезпечення, центром надання соціальних послуг по питанню розроблення соціального паспорта кожного учасника АТО. На День соборності України 22 січня 2022 року запросили воїнів АТО Сквирської міської територіальної громади. Прийшло 90 учасників бойових дій. Було обговорено багато питань, у тому числі земельних. На даний час приймаються заяви від учасників АТО і протягом певного періоду вони отримують дозвіл на розробку технічної документації.

Крім того, ознайомили воїнів АТО з Постановами Кабінету Міністрів України, якими мають керуватися, щоб користуватися різноманітними пільгами. У наявності є банк даних, особисті паспорти учасників АТО. Також постійно вирішуються питання реабілітації, оздоровлення, відпочинку воїнів та відповідно їхніх дітей.

Луцький О.Г., учасник АТО звернув увагу на те, що начальник відділу з питань земельних ресурсів Ярмола І.І., збирає заяви щодо отримання земельних ділянок по масиву «Польова».

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що жителі громади пишуть заяви щодо виділення земельних ділянок під городництво, так як люди користуються ділянками роками. У міській раді немає жодної бази  щодо даних земельних ділянок, не сплачується земельний податок, тому потрібно навести лад.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. надала слово Сухині Ю.О., старості Сквирської міської ради, учаснику АТО.

ВИСТУПИВ Сухина Ю.О., староста міської ради. Звернув увагу на те, що  з 2017 року був заморожений процес виділення земельних ділянок учасникам АТО.  Зазначив, що неодноразово вибачався перед жителями Сквири, перед депутатами за те, в чому брав участь. Адже членів ГО «СПІЛКА учасників АТО Сквирщини» використовували, дурили, підштовхували, просили підтримати  в поділі бізнесу, в ринку оренди тощо. Зазначив, що є членом виконкому спілки АТО. Керівник висловлював свої бажання не порадившись. Спілка учасників АТО пішла в конфронтацію з усією владою.

Звернув увагу на те, що учасники АТО прості люди, не такі грамотні в законодавстві, не можуть розібратися в правдивості інформації. Сухина Ю.О. вважає, що  на даний час земельні питання, які стосуються воїнів АТО, вирішуються більше, ніж за останні 3 роки. Крім того, звернувся до керівництва з пропозицією прислухатися і конструктивно підходити до виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Депутат Ільченко Ю.В. зазначив, що є цілий масив, де люди не можуть оформити право власності на земельні ділянки під власні  будинки у зв’язку з тим, що їхні будівлі знаходяться за межами міста. Детальний план і топографо-геодезичні зйомки допоможуть вирішити дане питання. Земля – це комунальна власність, тому необхідно провести інвентаризацію земель.

Депутат Грищенко О.Г. закликала всіх учасників АТО до співпраці і не створювати конфронтацію до депутатського корпусу. Також запросила кожного у робочі кабінети, щоб вирішувати індивідуально свої питання.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки:

 1. Звіт про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2021 році.

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 1. Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради за 2021 рік.

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2021 році.

Доповідає: Титарчук В.І., староста Сквирської міської ради.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №2 (с.Шамраївка)  Голощапової Оксани Петрівни про роботу у 2021 році.

Доповідає: Голощапова О.П., староста Сквирської міської ради.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка)  Карпенко Ольги Степанівни про роботу у 2021 році.

Доповідає: Карпенко О.С., староста Сквирської міської ради.

 1. Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2022 рік.

Доповідає: Адамчук Л.Ю., начальник відділу - головний бухгалтер фінансово-господарського відділу Сквирської міської ради.

 1. Про заснування Стипендії Сквирської міської ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

 1. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0002, площею 8,0862 га та земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0003, площею 17,3351 га, що розташовані в с.Шамраївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області з метою розширення Шамраївського родовища гранітів та організації виробництва щебеневої продукції.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на виконання топографо-геодезичного знімання в масштабі 1:2000 для складання топографо-геодезичного плану міста Сквира (в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва) з метою подальшої розробки генерального плану міста Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.07.2021 року №18-9-VIII «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Сквира на період 2021-2024 рр.»

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції.

Доповідає: Маркова А.В., директор КЗ МР “Сквирський інклюзивно-ресурсний центр”.

 1.  Про  затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції

Доповідає: Лупул.С.П., т.в.о начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та ЖКГ.

 1. Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей  «Надія»»  Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. Про створення філії опорного закладу освіти Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. Про звільнення заступника Сквирського міського голови Віталія Черненка.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, укладеного 05 травня 2021 року.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня”, укладеного 11 жовтня 2019 року (із внесеними змінами відповідно до Додаткової угоди №1 до контракту з директором некомерційного комунального підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня” від 11 жовтня 2019 року”, укладеної 28 липня 2021 року.)

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 січня 2021 року №38-4-VIII “Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном” (із внесеними змінами відповідно до рішення сесії міської ради від 08 червня 2021 року №19-8-VIII).

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про звітування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання про свою роботу у 2021 році.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

20. Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

21. Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій»  конструкцій та їх частин  (модульна вбиральня).

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

22. Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» сміттєвоза з боковим завантаженням.

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

23. Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» фактичних витрат, понесених на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Лісова та бул.Сквирський в с.Шапіївка.

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

24. Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

25. Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради пожежної машини ГАЗ 5312, яка обліковується на балансі ДП «Укрспирт» та не була включена на приватизацію.

Доповідає: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

26. По звернення до Верховної Ради України 9-го скликання та Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 р.р.

Доповідає: Поступаленко Ю.О., депутат міської ради.

27. Про внесення  змін  до відомостей про засновника та юридичну особу комунального  некомерційного  підприємства Сквирської  міської ради «Сквирська центральна  міська лікарня».

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

28. Про погодження штатного розпису комунального підприємства Сквирської міської ради «Господар».

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

29. Про скасування додатку 12 пункту 2 рішення сесії Сквирської міської ради від 30 вересня 2021 року № 15-12-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» та погодження граничної чисельності штатних одиниць.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

30. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №05-06-VIII від 24.03.2021 р. «Про уповноваження посадових осіб на підписання актів погодження меж земельних ділянок комунальної власності».

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 

31. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

31.1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Огірчук Світлані Геннадіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4506 га у с. Буки, поле № 2 Білоцерківського району Київської області.

31.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврилюк Марії Гордіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8500 га на території Кривошиїнської сільської ради, Київської області.

31.3.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юхимчуку Андрію Даниловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2596 га  по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

31.4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Авраменку Петру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га по вул. Шевченка у с. Пустоварівка, Київської області.

31.5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Довбешку Руслану Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3217 га по вул. Франка, б/н, у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

31.6.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грибу Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4580 га по вул. Шкільна, 11 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

31.7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Черняхівському Ігорю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4053 га по вул. Матросова, 11 у с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

31.8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Черняхівській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3753 га по вул. Матросова, 9, с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

31.9.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Ордаша, б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області.

31.10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенко Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1011 га по вул. Миру, 28, с.Пустоварівка, Київської області.

31.11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котюк Ангеліні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Загадковій, 15 А,  с. Селезенівка,  Київської області.

31.12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га                               с. Квітневе,  Київської області/

31.13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянину Довбенку Віктору Васильовичу та громадянці Калін Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1556 га у с. Руда, відділок «Руда» Білоцерківського району Київської області.

31.14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га  по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області.

31.15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Вітюку Євгенію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га у с. Буки, поле № 2 Білоцерківського району Київської області.

31.16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гіптенко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Жовтнева, с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

31.17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Коновальчук Вікторії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2906 га по вул. Лісова б/н, у с. Кам’яна Гребля  Білоцерківського району Київської області.

31.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 10 у с. Антонів, Київської області.

31.19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовій Іванні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4610 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

31.20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2543 га по вул. Миру, 31 у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.

31.21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чорній Валентині Алімовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2800 га  по вул. Матюші у с. Лаврики Білоцерківського району Київської області.

31.22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області.

31.23.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину П`янківському Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2996 га по вул. Зарічна, б/н у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горбатюку Руслану Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5700га по вул. Шевченка, б/н у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.25.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Липовій Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

31.26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Понику Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0969 га по вул. Шкільна, 48 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Остапчук Оксані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Слобода, 136 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

31.28.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чумаку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3335 га по вул. Новофастівська, 17 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.29.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дем`янчуку Віктору Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1586 га по вул. Мічуріна, 3 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.

31.30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коп’яку Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

31.31.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Москаленко Валентині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1872 га по вул. Городище, 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1703 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка» Білоцерківського району Київської області.

31.34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сидорцю Андрію Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,9936 га у с. Горобіївка, масив «Березина» Білоцерківського району Київської області.

31.35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шваї Юлії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Лаврики Білоцерківського району Київської області.

31.36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гребінник Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0264 га по вул. 8-го Березня, 2 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4833га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Лілії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1838 га по вул. Ювілейна, 16 у с. Шапіївка, Київської області.

31.39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Єрофеєвій Валентині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3801 га по вул. Садова, б/н у с. Самгородок, Київської області.

31.40. Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степанець Олені Ігорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3206 по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок Київської області.

31.41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Анастасії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га по вул. Шкільна 62 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Рябцю Сергію Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Слобідська, 6А у с. Буки Білоцерківського району, Київської області.

31.43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Денисенко Наталії Анатоліївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  у с. Шамраївка, масив «Садовий» Білоцерківського району, Київської області.

31.44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Слободян Марині Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Садова, б/н у с. Безпечна Білоцерківського району, Київської області.

31.45.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сопрунець Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2000 га, по пров. Луговий, б/н, в с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

31.46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1513 га по вул. Ордаша,б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області.

31.47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  на «для ведення особистого селянського господарства» та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернявській Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7236 га  на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (Малолисовецька сільська рада, Сквирський район, Київська область).

31.48.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Герасименку Владиславу Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000  га  на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області  (Малолисовецька сільська рада, Сквирський район, Київська область).

31.49.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котюк Ангеліні Олександрівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Загадковій, 15 А,  с. Селезенівка,  Київської області.

31.50.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу ½ частини та громадянці Москаленко Валентині Михайлівні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Городище 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.51.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Дружби, 66 у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

31.52.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лупащенку Віталію Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по пров. Цегельному,8 у м. Сквира Київської області.

31.53.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дерев’янко Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0562 га по пров. Архітектурний,10 у м. Сквира Київської області.

31.54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 29 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

31.55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину  Ковченко Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 160а у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

31.56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Надбайловій Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2499 га по вул.Садова, 58 у с.Тхорівка Білоцерківського району Київської області.

31.57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чумак Галині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2045 га по вул. Новофастівська, 24 у с. Самгородок, Київської області.

31.58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шавлову Володимиру Васильовичу для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Млинова, 45 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

31.59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0498 га по вул. Незалежності, 46, м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Нижнику Леоніду Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0803 га. по вул.Мічуріна, 2, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

31.61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кондратенко Олені Василівні для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га,  по вул. Садова у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.

31.62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кондратенко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0674 га по вул. Садова у с. Токарівка,  Білоцерківського району Київської області.

31.63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якубенку Іллі Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, по вул. Героїв Сквирщини, 4 у м. Сквира  Білоцерківського району Київської області.

31.64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кравчуку Юрію Васильовичу для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га,  по вул. Садова, б/н у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.

31.65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Маційчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1867 га по вул. Садова, б/н у с. Токарівка,  Білоцерківського району Київської області.

31.66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бростівському Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1982 га по вул. Лісова, б/н у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Тригубчук Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га  по вул. Лісова, 18 у с. Токарівка Білоцерківського району, Київської області.

31.68.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапшиній Юлії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Загадкова, б/н у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

31.69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Макоцьобі Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3513 га  по вул. Садова, б/н у с. Токарівка Білоцерківського району, Київської області.

31.70.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Добровській Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0789 га по вул. Чорновола, б/н,  м. Сквира,  Київської області.

31.71.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скузю Олексію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1800 га  по вул. М.Слободського у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.

31.72.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крикун Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1236 га по вул. Городище, 68 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Загороднюку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями Білоцерківського району Київської області.

31.74.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Снігуру Максиму Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404га по вул. Мічуріна, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

31.75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скочинській Марії Марківні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2069 га по вул. Миру у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

31.76.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Павлу Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2734 га по вул. Шевченка, б/н у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевчук Вікторії Олегівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,2600 га у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

31.78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гладуну Ігорю Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Загадкова, б/н у с. Селезенівка, Київської області.

31.79.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0718 га по вул. Поліська,21 у м. Сквира, Київської області.

31.80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Музиці Анатолію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,0000 га за межами населеного пункту на території Горобіївської сільської ради Сквирського району Київської області.

31.81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Снігуру Максиму Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Мічуріна, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

31.82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Борисенко Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Центральна, б/н у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.

31.83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дегтяру Валентину Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2282 га., по вул. Шевченка, 5«а», с. Шамраївка, Білоцерківського району, Київської області.

31.84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Громовому Анатолію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. по вул. Лугова, 35, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

31.85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Романенко Ларисі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0587 га. по вул. Ватутіна, 18, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

31.86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Веселовській Ірині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

31.87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапіній Світлані Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0893 га по вул. Урожайна, 26А у с. Руда Білоцерківського району Київської області.

31.88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Гагаріна, 13 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

31.90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Зарічна, 104 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Ользі Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 31 у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області.

31.93. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ярмульській Ользі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2863 га по вул. Миру, 31 у с.Тарасівка, Київської області.

31.94. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

31.95. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Боговик Валентині Петрівні для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Польова  у с. Оріховець, Київської області.

31.96. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Пасічнику Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3488 га по вул. Польова у с.Мовчанівка, Київської області.

31.97. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Тарасовій Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3723 га, по вул. Шкільна, 2 у                            с. Самгородок, Київської області.

31.98. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Когут Олені Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.

31.99. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Любченко Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0900 га по вул. Слобода, 46 у с. Антонів, Київської області.

31.100. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сімех Владиславі Валентинівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3314 га по вул. Північна, 18 у с.Тхорівка, Київської області.

31.101. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.

31.102. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Антонів, Білоцерківського району Київської області.

31.103.  Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №10/53-14-VIII від 27 жовтня 2021року «Про укладення тимчасового попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об`єктом на період виготовлення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду площею 1,0000га ТОВ «Надія-10» на території Сквирської територіальної громади (с. Горобіївка) Київської області».

31.104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Палієнко Сергію Борисовичу  ½ частини та громадянці Мельничук Олені Сергіївні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності,125 у м. Сквира Київської області.

31.105. Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем  Волинець Вітою Миколаївною.

31.106. Про відмову встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Сегедою Лілією Дмитрівною по вул. Соборна, 29 у м.Сквира Київської області.

31.107. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду фізичній особі підприємцю Сніжковій Марині Вікторівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.108. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Шевчуку Руслану Анатолійовичу орієнтовною площею 0,006 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.109. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Тертичному Валерію Васильовичу орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,          м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.110. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Сотніченко Ірині Василівні орієнтовною площею 0,002 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.111. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Призюк Оксані Віталіївні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.112. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Олійник Тетяні Славівславівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.113. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Кутковцю Дмитру Святославовичу орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.114. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Дячук Ларисі Юріївні орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.115. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Галашевська Ірина Володимирівна орієнтовною площею 0,0015 га по вул. Соборна, 21,        м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

31.116. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Собчуку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.117. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Міщуку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.118. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бабенюку Миколі Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.119. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гевчуку Юрію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.120. Про відмову у наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Журавлю Олегу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області.

31.121. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пилатківському Богдану Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями Білоцерківського району Київської області.

31.122. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Диченку Олександру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади (с.Самгородок) Білоцерківського району Київської області.

31.123. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7170 га у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

31.124. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «СТАНДАРТ ОЙЛ КОМПАНІ» кадастровий номер 3224083200:04:017:0001.

31.125. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: пров. Каштановий м. Сквира.

31.126. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0300 га  Сквирській міській раді по вул. Соборна,24  (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира.

31.127. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування ТОВ «СОФІЯ «7» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 8,3140 га за межами с. Мовчанівка Білоцерківського району Київської області.

31.128. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна Київської області.

31.129. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна Київської області.

31.130. Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради).

31.131. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дядюрі Тетяні Юріївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по пров. Береговий у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

31.132. Про розгляд заяви про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину Деменку Віктору Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 4,1000 га на території  Сквирської міської територіальної громади.

31.133. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кабулі Вадиму Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.134. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Діхтяру Роману Олександровичу  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.135. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Накоренюку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.136. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Романюку Андрію Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.137. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Коваленку В’ячеславу Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

31.138. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину Ященку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

31.139. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Волинцю Юрію Петровичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області .

31.140. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.141. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі - підприємцю Федорченко Наталії Вікторівні  з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда  Білоцерківського району Київської області.

31.142.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «Грона-Партнер» для будівництва та обслуговування адміністративних  будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, повязаною з отриманням прибутку на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира Київської.

31.143. Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2021 року №37.52-17-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Глушенку Дмитру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Яблуневий, 6, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

31.144.  Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,0365 га ТОВ «Грона-Партнер» по вул. Залізнична, 10 у м.Сквира Київської області.

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

 

32. РІЗНЕ:

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 23 грудня 2021 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. запитала в депутатів, які будуть пропозиції, зміни та доповнення до порядку денного 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

Пропозицій, змін та доповнень немає.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2021 році.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2021 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-18-VIII від 27.01.2022 «Звіт про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2021 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради за 2021 рік.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання детально розглядалося на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради за 2021 рік» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 02-18-VIII від 27.01.2022 «Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради за 2021 рік» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука про роботу у 2021 році

ДОПОВІВ: Титарчук В.І., староста Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М.,Луцький О.Г.,Титарчук В.І.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Стригун В.М.: старостам озвучити питання щодо роботи з учасниками АТО.

Староста Сквирської міської ради Титарчук В.І. звернув увагу на те, що держава приділяє велику увагу учасникам АТО.  По старостинському округу №1(сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) діти учасників АТО користуються правом безкоштовного харчування у закладах освіти, а також у першу чергу забезпечуються путівками на відпочинок. До святкування Дня села долучаються підприємці. Зокрема, надають грошову допомогу та продуктові набори сім’ям учасників АТО. З початку року надійшло 5 звернень від учасників АТО. Була надана допомога у вирішенні необхідних питань. За Програмою «Турбота» видали по 1000 гривень матеріальної допомоги. Учасників АТО  згадують на кожному зібранні.

Учасник АТО Луцький О.Г. поцікавився, скільки учасників АТО  служить в зоні АТО, проживає, загинуло, померло після повернення із зони АТО по старостинському округу №1?

Староста Сквирської міської ради Титарчук В.І. зазначив, що всього проживає у с Самгородок – 11, у с.Рибчинці – 5, у с Мовчанівка – 8 учасників АТО. У даний час в зоні АТО перебуває  один захисник. Після повернення померло  три учасники АТО.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука  про роботу у 2021 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 03-18-VIII від 27.01.2022 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука про роботу у 2021 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №2 (с.Шамраївка) Оксани Голощапової  про роботу у 2021 році.

ДОПОВІЛА: Голощапова О.П., староста Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до запитань.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Голощапова О.П., Гриша В.В., Горбалінський М.Д.,Левіцька В.П., Луцький О.Г., Стригун В.М.

Депутат Грищенко О.Г. поцікавилася наступними питаннями:

 1. Про співпрацю з національною поліцією;
 2. Як організована робота по забезпеченню жителів старостинського округу субсидіями?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. звернула увагу на те, що співпрацює з дільничим інспектором Щербатюком Сергієм Олександровичем, який заїжджає до старостинського округу. Якщо виникають питання, разом відвідують порушників і проводять відповідну роботу.

Питанням субсидії займається помічник старости. За рік оформили 450 справ. Але відповідно до інструкції стосовно порядку призначення субсидії лише 223 домоволодінням надано субсидії, на тверде паливо затверджено 23 справи. По всіх питаннях щодо нарахування субсидії помічник старости звертається до працівників Управління соціального захисту.

Депутат Гриша В.В. поцікавився, як староста ставиться до питання розширення кар’єру в с Шамраївка, так як люди неодноразово піднімали дане питання?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. зазначила, що розширення кар’єру буде здійснюватися в протилежну сторону від населеного пункту. Питань не виникало, коли вибухи здійснювали 1 раз на півроку. На сьогоднішній день вибухи лунають частіше. Це бентежить людей. Кожного разу проводяться дослідження вибухів. На даний час перевищення норми коливань вибухової хвилі немає.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що керівники кар’єру наймають сейсмологічну службу для проведення досліджень вибухів. Спеціалісти ставлять маячки на будинках і контролюють дану ситуацію.

Депутат Стригун В.М. поцікавився, як проводиться робота з учасниками АТО?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. відповіла, що на території старостинського округу проживає 21 учасник АТО. Протягом року на свята надавали матеріальну допомогу у розмірі 2000 гривень. Чотирьом особам було виділено земельні ділянки, так як вільних земельних ділянок на території округу немає.

Депутат Гриша В.В. поцікавився, чому мало звернень громадян , порівняно з округом №1?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. зазначила, що у звіті подано кількість звернень згідно журналу звернень і пропозицій. Інші старости включили видачу довідок, заяви на субсидію тощо.

Депутат Горбалінський М.Д. поцікавився, чи були випадки відключення від помешкань газопостачання та електроенергії? Як вирішували дані проблеми?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. звернула увагу на те, що звернень від жителів округу щодо відключення газопостачання не було. Але досить часто відключалася подача електроенергії по одній з вулиць с Шамраївка.  Щодо вирішення даного питання, зверталися до Сквирської міської ради та ТОВ «Київська обласна ЕК», додаючи копії звернень людей та листи.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. повідомила, що 26.01.2022 голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк провела робочу зустріч з очільниками громад району. На нараді було обговорено питання стосовно постачання електроенергії. Дана проблема стосується усіх громад, оскільки про пошкодження ліній, вимкнення постачання електроенергії повідомити у телефонному режимі практично неможливо. У лютому 2022 року на зустріч з головами ОТГ буде запрошений керівник ТОВ «Київська обласна ЕК».

Учасник АТО Луцький О.Г. поцікавився, скільки загиблих воїнів АТО на території старостинського округу №2? Яка проводиться патріотична робота з молоддю і населенням округу?

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. зазначила, що загиблих та померлих учасників АТО немає. У закладах освіти, у сільській бібліотеці, у будинку культури постійно проводяться патріотичні заходи. Протягом семи років у с.Шамраївка проходить Всеукраїнський конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі».

Депутат Стригун В.М. звернув увагу на те, що ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»  може теж проводити заходи щодо патріотичного виховання у закладах освіти.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №2 (с.Шамраївка) Оксани Голощапової  про роботу у 2021 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 04-18-VIII від 27.01.2022 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №2 (с.Шамраївка) Оксани Голощапової  про роботу у 2021 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2021 році.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. повідомила, що доповідач Карпенко О.С., староста старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) відсутня (захворіла). Але по даному питанню Ольга Степанівна доповіла на всіх засіданнях постійних депутатських комісій.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В. перейти до голосування, оскільки дане питання детально розглядалось на всіх засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2021 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 05-18-VIII від 27.01.2022 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2021 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2022 рік.

ДОПОВІЛА: Адамчук Л.Ю., начальник відділу - головний бухгалтер фінансово-господарського відділу Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2022 рік» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 06-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2022 рік» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про заснування Стипендії Сквирської міської ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф. . перейти до голосування, оскільки дане питання детально розглядалося на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії та з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про заснування Стипендії Сквирської міської ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 07-18-VIII від 27.01.2022 «Про заснування Стипендії Сквирської міської ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0002, площею 8,0862 га та земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0003, площею 17,3351 га, що розташовані в с.Шамраївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області з метою розширення Шамраївського родовища гранітів та організації виробництва щебеневої продукції.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

Звернув увагу на те, що до Сквирської міської ради надійшла заява від директора кар’єру с.Шамраївка, який є уповноваженою особою відповідно до доручення, завіреного нотаріусом, від імені приватної особи, яка володіє двома земельними ділянками (паї). Шамраївський кар’єр купує дані земельні ділянки для того, щоб розширити територію кар’єру. Генеральним планом с.Шамраївка вже передбачено, що дані ділянки потрібні для розширення кар’єру. На даній території заплановано будівництво щебенево-дробильного заводу. Будуть створені нові робочі місця. Дві земельні ділянки розташовані в протилежний бік від населеного пункту. Для того, щоб змінити цільове призначення даних ділянок, необхідно розробити детальний план згідно чинного законодавства. Фінансування виготовлення детального плану відбуватиметься за рахунок приватних коштів.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Грищенко О.Г., Стригун В.М., Левіцька В.П.,

Депутат Горбалінський М.Д. поцікавився, чи погоджували дане питання із сусідами?

Начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради Голуб О.М. відповів, що із сусідами будуть погоджувати тоді, коли виготовлятимуть технічну документацію на  дві земельні ділянки.

Депутат Стригун В.М. поцікавився, хто буде кінцевий власник кар’єру?

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що керівником приватного кар’єру в с.Шамраївка є Олександр Приймак. Звернула увагу на те, що під час закупки щебеню для біло щебеневого покриття доріг керівник знижував ціну на 100 грн. на кожній тонні.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0002, площею 8,0862 га та земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0003, площею 17,3351 га, що розташовані в с.Шамраївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області з метою розширення Шамраївського родовища гранітів та організації виробництва щебеневої продукції» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 08-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0002, площею 8,0862 га та земельної ділянки з кадастровим номером: 3224088201:01:097:0003, площею 17,3351 га, що розташовані в с.Шамраївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області з метою розширення Шамраївського родовища гранітів та організації виробництва щебеневої продукції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виконання топографо-геодезичного знімання в масштабі 1:2000 для складання топографо-геодезичного плану міста Сквира (в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва) з метою подальшої розробки генерального плану міста Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Голуб О.М.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на виконання топографо-геодезичного знімання в масштабі 1:2000 для складання топографо-геодезичного плану міста Сквира (в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва) з метою подальшої розробки генерального плану міста Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 09-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на виконання топографо-геодезичного знімання в масштабі 1:2000 для складання топографо-геодезичного плану міста Сквира (в цифровій формі, у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва) з метою подальшої розробки генерального плану міста Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.07.2021 року №18-9-VIII «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Сквира на період 2021-2024 рр.».

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради .

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Голуб О.М., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.07.2021 року №18-9-VIII «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Сквира на період 2021-2024 рр.»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №10 -18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.07.2021 року №18-9-VIII «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Сквира на період 2021-2024 рр.»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Маркова А.В., директор КЗ МР “Сквирський інклюзивно-ресурсний центр”.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ Грищенко О.Г. та Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №11-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про  затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Лупул.С.П., т.в.о начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та ЖКГ.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В. та Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування, оскільки дане питання детально розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку; та на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про  затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №12-18-VIII від 27.01.2022 «Про  затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей  «Надія»»  Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В. та Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей  «Надія»»  Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №13-18-VIII від 27.01.2022 «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей  «Надія»»  Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення філії опорного закладу освіти Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про створення філії опорного закладу освіти Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №14-18-VIII від 27.01.2022 «Про створення філії опорного закладу освіти Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звільнення заступника Сквирського міського голови Віталія Черненка.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звільнення заступника Сквирського міського голови Віталія Черненка» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №15-18-VIII від 27.01.2022 «Про звільнення заступника Сквирського міського голови Віталія Черненка» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, укладеного 05 травня 2021 року.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради .

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, укладеного 05 травня 2021 року» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №16-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, укладеного 05 травня 2021 року» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня”, укладеного 11 жовтня 2019 року (із внесеними змінами відповідно до Додаткової угоди №1 до контракту з директором некомерційного комунального підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня” від 11 жовтня 2019 року”, укладеної 28 липня 2021 року.)

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради .

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня”, укладеного 11 жовтня 2019 року (із внесеними змінами відповідно до Додаткової угоди №1 до контракту з директором некомерційного комунального підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня” від 11 жовтня 2019 року”, укладеної 28 липня 2021 року.)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №17-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до Контракту з директором комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня”, укладеного 11 жовтня 2019 року (із внесеними змінами відповідно до Додаткової угоди №1 до контракту з директором некомерційного комунального підприємства Сквирської районної ради “Сквирська центральна районна лікарня” від 11 жовтня 2019 року”, укладеної 28 липня 2021 року.)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 січня 2021 року №38-4-VIII “Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном” (із внесеними змінами відповідно до рішення сесії міської ради від 08 червня 2021 року №19-8-VIII).

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалося  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 січня 2021 року №38-4-VIII “Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном” (із внесеними змінами відповідно до рішення сесії міської ради від 08 червня 2021 року №19-8-VIII)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 18-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 січня 2021 року №38-4-VIII “Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном” (із внесеними змінами відповідно до рішення сесії міської ради від 08 червня 2021 року №19-8-VIII)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звітування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання про свою роботу у 2021 році.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради .

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Депутат Стригун В.М. запропонував надати час для звіту депутатам на засіданні сесії та оприлюднити їх у засобах масової інформації.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що звітування депутатів міської ради на засіданні сесії не передбачено законом. Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», відповідно до Статуту Сквирської міської територіальної громади рада визначає строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями. Сьогодні сесія встановлює термін: до 1 березня 2022 року депутатам потрібно прозвітувати за 2021 рік. Згідно законодавства звітування може відбуватися під час зустрічей з громадянами, під час зустрічей з трудовими колективами, на шпальтах газет, через засоби масової інформації. Інформація про відвідування депутатами засідань постійних комісій  та сесій Сквирської міської ради вже розміщена у газеті «Вісник Сквирщини». Усі звіти депутатів міської ради будуть розміщені на офіційному сайті Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що відвідала понад 20 трудових колективів, перед якими звітувала як міський голова та від депутатів міської ради, так як рішення приймали спільно з депутатами.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звітування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання про свою роботу у 2021 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №19-18-VIII від 27.01.2022 «Про звітування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання про свою роботу у 2021 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ Ільченко Ю.В. та Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 1;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №20-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій»  конструкцій та їх частин  (модульна вбиральня).

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій»  конструкцій та їх частин  (модульна вбиральня).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №21-18-VIII від 27.01.2022 «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій»  конструкцій та їх частин  (модульна вбиральня).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» сміттєвоза з боковим завантаженням.

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради .

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» сміттєвоза з боковим завантаженням» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №22-18-VIII від 27.01.2022 «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» сміттєвоза з боковим завантаженням» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» фактичних витрат, понесених на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Лісова та бул.Сквирський в с.Шапіївка.

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» фактичних витрат, понесених на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Лісова та бул.Сквирський в с.Шапіївка.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23-18-VIII від 27.01.2022 «Про передачу з балансу відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» фактичних витрат, понесених на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Лісова та бул.Сквирський в с.Шапіївка.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №24-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради пожежної машини ГАЗ 5312, яка обліковується на балансі ДП «Укрспирт» та не була включена на приватизацію.

ДОПОВІЛА: Лупул С.П., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради .

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради пожежної машини ГАЗ 5312, яка обліковується на балансі ДП «Укрспирт» та не була включена на приватизацію.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №25-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради пожежної машини ГАЗ 5312, яка обліковується на балансі ДП «Укрспирт» та не була включена на приватизацію.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: По звернення до Верховної Ради України 9-го скликання та Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 р.р.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. повідомила присутнім, що доповідач відсутній.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування, оскільки дане питання розглядалось  на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «По звернення до Верховної Ради України 9-го скликання та Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 р.р.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 12;

«проти» - 1;

«утрималися» - 3;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення  змін  до відомостей про засновника та юридичну особу комунального  некомерційного  підприємства Сквирської  міської ради «Сквирська центральна  міська лікарня».

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради .

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф..: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення  змін  до відомостей про засновника та юридичну особу комунального  некомерційного  підприємства Сквирської  міської ради «Сквирська центральна  міська лікарня»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 27-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення  змін  до відомостей про засновника та юридичну особу комунального  некомерційного  підприємства Сквирської  міської ради «Сквирська центральна  міська лікарня».» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження штатного розпису комунального підприємства Сквирської міської ради «Господар»

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради .

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф. та Сиворакша М.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження штатного розпису комунального підприємства Сквирської міської ради «Господар»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №28-18-VIII від 27.01.2022 «Про погодження штатного розпису комунального підприємства Сквирської міської ради «Господар»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про скасування додатку 12 пункту 2 рішення сесії Сквирської міської ради від 30 вересня 2021 року № 15-12-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» та погодження граничної чисельності штатних одиниць.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про скасування додатку 12 пункту 2 рішення сесії Сквирської міської ради від 30 вересня 2021 року № 15-12-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» та погодження граничної чисельності штатних одиниць» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 1;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №29-18-VIII від 27.01.2022 «Про скасування додатку 12 пункту 2 рішення сесії Сквирської міської ради від 30 вересня 2021 року № 15-12-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» та погодження граничної чисельності штатних одиниць» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №05-06-VIII від 24.03.2021 р. «Про уповноваження посадових осіб на підписання актів погодження меж земельних ділянок комунальної власності».

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №05-06-VIII від 24.03.2021 р. «Про уповноваження посадових осіб на підписання актів погодження меж земельних ділянок комунальної власності»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №26-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №05-06-VIII від 24.03.2021 р. «Про уповноваження посадових осіб на підписання актів погодження меж земельних ділянок комунальної власності»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.3 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юхимчуку Андрію Даниловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2596 га  по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юхимчуку Андрію Даниловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2596 га  по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.1-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юхимчуку Андрію Даниловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2596 га  по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грибу Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4580 га по вул. Шкільна, 11 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грибу Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4580 га по вул. Шкільна, 11 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.2-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грибу Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4580 га по вул. Шкільна, 11 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Ордаша, б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Ордаша, б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.3-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Ордаша, б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гіптенко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Жовтнева, с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гіптенко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Жовтнева, с. Таборів Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.4-18-VIII від 27.01.2022 «31.16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гіптенко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Жовтнева, с. Таборів Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 10 у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 10 у с. Антонів, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.5-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 10 у с. Антонів, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовій Іванні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4610 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовій Іванні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4610 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.6-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовій Іванні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4610 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.29.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дем`янчуку Віктору Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1586 га по вул. Мічуріна, 3 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дем`янчуку Віктору Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1586 га по вул. Мічуріна, 3 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.7-18-VIII від 27.01.2022 «31.29.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дем`янчуку Віктору Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1586 га по вул. Мічуріна, 3 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка» Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка» Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.8-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка» Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.40. Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степанець Олені Ігорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3206 по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степанець Олені Ігорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3206 по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 14;

«проти» - 1;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.9-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степанець Олені Ігорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3206 по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Слободян Марині Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Садова, б/н у с. Безпечна Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Слободян Марині Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Садова, б/н у с. Безпечна Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.10-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Слободян Марині Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Садова, б/н у с. Безпечна Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.45.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сопрунець Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2000 га, по пров. Луговий, б/н, в с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сопрунець Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2000 га, по пров. Луговий, б/н, в с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.11-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сопрунець Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2000 га, по пров. Луговий, б/н, в с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1513 га по вул. Ордаша,б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1513 га по вул. Ордаша,б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.12-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сладкевич Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1513 га по вул. Ордаша,б/н, с. Безпечна Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.50.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу ½ частини та громадянці Москаленко Валентині Михайлівні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Городище 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу ½ частини та громадянці Москаленко Валентині Михайлівні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Городище 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.13-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу ½ частини та громадянці Москаленко Валентині Михайлівні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Городище 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.51.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Дружби, 66 у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Дружби, 66 у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.14-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Дружби, 66 у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.52.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лупащенку Віталію Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по пров. Цегельному,8 у м. Сквира Київської області

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лупащенку Віталію Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по пров. Цегельному,8 у м. Сквира Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.15-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лупащенку Віталію Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по пров. Цегельному,8 у м. Сквира Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.53.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дерев’янко Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0562 га по пров. Архітектурний,10 у м. Сквира Київської області

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дерев’янко Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0562 га по пров. Архітектурний,10 у м. Сквира Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.16-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дерев’янко Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0562 га по пров. Архітектурний,10 у м. Сквира Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 29 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 29 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.17-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 29 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину  Ковченко Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 160а у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину  Ковченко Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 160а у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.18-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину  Ковченко Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 160а у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шавлову Володимиру Васильовичу для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Млинова, 45 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шавлову Володимиру Васильовичу для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Млинова, 45 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.19-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шавлову Володимиру Васильовичу для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Млинова, 45 у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0498 га по вул. Незалежності, 46, м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0498 га по вул. Незалежності, 46, м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.20-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0498 га по вул. Незалежності, 46, м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Нижнику Леоніду Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0803 га. по вул.Мічуріна, 2, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Нижнику Леоніду Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0803 га. по вул.Мічуріна, 2, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.21-18-VIII від 27.01.2022 « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Нижнику Леоніду Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0803 га. по вул.Мічуріна, 2, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.71.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скузю Олексію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1800 га  по вул. М.Слободського у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скузю Олексію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1800 га  по вул. М.Слободського у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.22-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скузю Олексію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1800 га  по вул. М.Слободського у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Борисенко Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Центральна, б/н у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Борисенко Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Центральна, б/н у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.23-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Борисенко Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Центральна, б/н у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дегтяру Валентину Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2282 га., по вул. Шевченка, 5«а», с. Шамраївка, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дегтяру Валентину Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2282 га., по вул. Шевченка, 5«а», с. Шамраївка, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.24-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дегтяру Валентину Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2282 га., по вул. Шевченка, 5«а», с. Шамраївка, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Громовому Анатолію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. по вул. Лугова, 35, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Громовому Анатолію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. по вул. Лугова, 35, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.25-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Громовому Анатолію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. по вул. Лугова, 35, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Романенко Ларисі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0587 га. по вул. Ватутіна, 18, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Романенко Ларисі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0587 га. по вул. Ватутіна, 18, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.26-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Романенко Ларисі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0587 га. по вул. Ватутіна, 18, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Веселовській Ірині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Веселовській Ірині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.27-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Веселовській Ірині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапіній Світлані Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0893 га по вул. Урожайна, 26А у с. Руда Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапіній Світлані Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0893 га по вул. Урожайна, 26А у с. Руда Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.28-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапіній Світлані Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0893 га по вул. Урожайна, 26А у с. Руда Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.29-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Гагаріна, 13 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Гагаріна, 13 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 1;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.30-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площею 0,2500 га  по вул. Гагаріна, 13 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Зарічна, 104 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Зарічна, 104 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.31-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Зарічна, 104 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.32-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Ользі Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 31 у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.33-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Ользі Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 31 у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.94. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.34-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.95. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Боговик Валентині Петрівні для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Польова  у с. Оріховець, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Боговик Валентині Петрівні для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Польова  у с. Оріховець, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.35-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Боговик Валентині Петрівні для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Польова  у с. Оріховець, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.98. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Когут Олені Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Когут Олені Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.36-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Когут Олені Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.101. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.37-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3700 га по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.102. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Антонів, Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Антонів, Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.38-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  в оренду орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» в с. Антонів, Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.103.  Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №10/53-14-VIII від 27 жовтня 2021року «Про укладення тимчасового попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об`єктом на період виготовлення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду площею 1,0000га ТОВ «Надія-10» на території Сквирської територіальної громади (с. Горобіївка) Київської області».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №10/53-14-VIII від 27 жовтня 2021року «Про укладення тимчасового попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об`єктом на період виготовлення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду площею 1,0000га ТОВ «Надія-10» на території Сквирської територіальної громади (с. Горобіївка) Київської області»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.39-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №10/53-14-VIII від 27 жовтня 2021року «Про укладення тимчасового попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об`єктом на період виготовлення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду площею 1,0000га ТОВ «Надія-10» на території Сквирської територіальної громади (с. Горобіївка) Київської області»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Палієнко Сергію Борисовичу  ½ частини та громадянці Мельничук Олені Сергіївні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності,125 у м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Палієнко Сергію Борисовичу  ½ частини та громадянці Мельничук Олені Сергіївні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності,125 у м. Сквира Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.40-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Палієнко Сергію Борисовичу  ½ частини та громадянці Мельничук Олені Сергіївні ½ частини для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності,125 у м. Сквира Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.105. Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем  Волинець Вітою Миколаївною.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем  Волинець Вітою Миколаївною» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.41-18-VIII від 27.01.2022 «Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем  Волинець Вітою Миколаївною» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.106. Про відмову встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Сегедою Лілією Дмитрівною по вул. Соборна, 29 у м.Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Сегедою Лілією Дмитрівною по вул. Соборна, 29 у м.Сквира Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.42-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Сегедою Лілією Дмитрівною по вул. Соборна, 29 у м.Сквира Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.107. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду фізичній особі підприємцю Сніжковій Марині Вікторівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду фізичній особі підприємцю Сніжковій Марині Вікторівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.43-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності  в оренду фізичній особі підприємцю Сніжковій Марині Вікторівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.108. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Шевчуку Руслану Анатолійовичу орієнтовною площею 0,006 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Шевчуку Руслану Анатолійовичу орієнтовною площею 0,006 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.44-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Шевчуку Руслану Анатолійовичу орієнтовною площею 0,006 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.109. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Тертичному Валерію Васильовичу орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,        м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Тертичному Валерію Васильовичу орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,          м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.45-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Тертичному Валерію Васильовичу орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21,     м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.110. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Сотніченко Ірині Василівні орієнтовною площею 0,002 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Сотніченко Ірині Василівні орієнтовною площею 0,002 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.46-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Сотніченко Ірині Василівні орієнтовною площею 0,002 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.111. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Призюк Оксані Віталіївні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Призюк Оксані Віталіївні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.47-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Призюк Оксані Віталіївні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.112. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Олійник Тетяні Славіславівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Олійник Тетяні Славіславівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.48-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Олійник Тетяні Славіславівні орієнтовною площею 0,004 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.113. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Кутковцю Дмитру Святославовичу орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Кутковцю Дмитру Святославовичу орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.49-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю  Кутковцю Дмитру Святославовичу орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21,м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.114. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Дячук Ларисі Юріївні орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Дячук Ларисі Юріївні орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.50-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Дячук Ларисі Юріївні орієнтовною площею 0,005 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.115. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Галашевській Ірині Володимирівні орієнтовною площею 0,0015 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Галашевській Ірині Володимирівні орієнтовною площею 0,0015 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.51-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі підприємцю Галашевській Ірині Володимирівні орієнтовною площею 0,0015 га по вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.120. Про відмову у наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Журавлю Олегу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Журавлю Олегу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утрималися» - 2;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.52-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову у наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Журавлю Олегу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.124. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «СТАНДАРТ ОЙЛ КОМПАНІ» кадастровий номер 3224083200:04:017:0001.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Звернув увагу на те, що комісія Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури рекомендувала спочатку розірвати договір оренди землі з попереднім власником, а потім надати дану земельну ділянку в оренду новому власнику.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Горбалінський М.Д., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Депутат Дорошенко В.О. зазначив, оскільки відбулася купівля-продаж об’єкта нерухомості і договір оренди земельної ділянки був укладений з попереднім власником, пропонується розірвати даний договір та укласти договір на оренду земельної ділянки з новим власником ТОВ «СТАНДАРТ ОЙЛ КОМПАНІ»  на 5 років і встановити розмір плати за оренду ділянки 12% від нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «СТАНДАРТ ОЙЛ КОМПАНІ» кадастровий номер 3224083200:04:017:0001» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.53-18-VIII від 27.01.2022 «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «СТАНДАРТ ОЙЛ КОМПАНІ» кадастровий номер 3224083200:04:017:0001» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.125. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: пров. Каштановий м. Сквира.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: пров. Каштановий м. Сквира» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.54-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: пров. Каштановий м. Сквира» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.126. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0300 га  Сквирській міській раді по вул. Соборна,24  (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0300 га  Сквирській міській раді по вул. Соборна,24  (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.55-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0300 га  Сквирській міській раді по вул. Соборна,24  (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.127. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування ТОВ «СОФІЯ «7» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 8,3140 га за межами с. Мовчанівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування ТОВ «СОФІЯ «7» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 8,3140 га за межами с. Мовчанівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.56-18-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування ТОВ «СОФІЯ «7» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 8,3140 га за межами с. Мовчанівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.130. Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради).

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Звернув увагу на те, що пропонується відмовити продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради) згідно вимог ч.7 ст. 130, ч.61 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:Горбалінський М.Д., Ярмола І.І., Левіцька В.П., Власюк Т.Г.

ВНЕСЛА ПОПРАВКИ Левіцька В.П.: змінити формулювання назви проєкту рішення та викласти в такій редакції: «Про відмову щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради)».

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії, враховуючи поправки.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.57-18-VIII від 27.01.2022 «Про відмову щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення фермерському господарству «Бовкун В.Є.» з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства Загальною площею 50,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (на території Рогізнянської сільської ради)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.131. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дядюрі Тетяні Юріївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по пров. Береговий у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дядюрі Тетяні Юріївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по пров. Береговий у с. Буки Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.58-18-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дядюрі Тетяні Юріївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по пров. Береговий у с. Буки Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.141. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі - підприємцю Федорченко Наталії Вікторівні  з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі - підприємцю Федорченко Наталії Вікторівні  з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.59-18-VIII від 27.01.2022 «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі - підприємцю Федорченко Наталії Вікторівні  з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.142. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «Грона-Партнер» для будівництва та обслуговування адміністративних  будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира Київської.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П., Дорошенко В.О., Власюк Т.Г.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «Грона-Партнер» для будівництва та обслуговування адміністративних  будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира Київської» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 12;

«проти» - 0;

«утрималися» - 5;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.143. Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2021 року №37.52-17-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Глушенку Дмитру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Яблуневий, 6, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2021 року №37.52-17-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Глушенку Дмитру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Яблуневий, 6, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.60-18-VIII від 27.01.2022 «Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2021 року №37.52-17-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  комунальної власності у власність громадянину Глушенку Дмитру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Яблуневий, 6, м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: 31.144. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,0365 га ТОВ «Грона-Партнер» по вул. Залізнична, 10 у м.Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,0365 га ТОВ «Грона-Партнер» по вул. Залізнична, 10 у м.Сквира Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №30.61-18-VIII від 27.01.2022 «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,0365 га ТОВ «Грона-Партнер» по вул. Залізнична, 10 у м.Сквира Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О. та депутат Гриша В.В. : повернутися до питання 31.142 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «Грона-Партнер» для будівництва та обслуговування адміністративних  будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира Київської та поставити на переголосування.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В.,Дорошенко В.О., Стригун В.М., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Грищенко О.Г., Горбалінський М.Д., Бондарчук К.Ф.

Депутат Гриша В.В. звернув увагу на те, що на даній земельній ділянці заплановано будівництво спортивного комплексу, який потрібен усім, у тому числі дітям. Тому дане питання потрібно прийняти.

Депутат Дорошенко В.О. зазначив, що одразу після підписання договору оренди від ТОВ «Грона-Партнер» почнуть надходити кошти, які потрібні Сквирській міській раді.

Депутат Стригун В.М. наголосив, що це перші приватні власники, які вкладають гроші в спорт. Спортивний комплекс будуть відвідувати діти Сквирщини.

Депутат Грищенко О.Г . зауважила, що ТОВ «Грона-Партнер» не може домовитися з приватним підприємцем Скрипою В.І. щодо використання земельних ділянок на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира. Дане питання не можна врегулювати, так як триває судовий процес. Генерального плану м.Сквира ще немає.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що детальний план даної території вже затверджено.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що детальний план ПП «ЦЕНТУРІОН ПЛЮС» не підлягає втіленню в життя, так як автобусної станції в центрі м.Сквира бути не може, лише зупинка для посадки пасажирів.

 

Депутат Горбалінський М.Д. залишив залу засідань.

У залі присутні всього 15 депутатів.

 

Депутат Бондарчук К.Ф. запропонувала, щоб керівники двох приватних підприємств сіли за стіл переговорів, порозумілися і вирішили дане питання, аби депутати міської ради не були заручниками  ситуації.

Депутат Гриша В.В. зазначив, що дане питання буде підкореговано після того, як суд прийме рішення.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: «Про переголосування питання 31.142 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «Грона-Партнер» для будівництва та обслуговування адміністративних  будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на площі Героїв Небесної Сотні,15 в м. Сквира Київської»

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 12;

«проти» - 0;

«утрималися» - 4;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

 1. Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила, що до Сквирської міської ради надійшла заява від фракції «Європейська солідарність».

ВИСТУПИЛА: Гоменюк І.Г., депутат Сквирської міської ради

(текст виступу додається)

Депутат Стригун В.М. запропонував забрати із звернення назву фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що озвучена заява – це заява фракції ««ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ». Дане звернення відповідно до законодавства на голосування не ставиться, так як носить інформаційний характер.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. проінформувала депутатів щодо питання територіальної оборони, яке розглядали 26 січня 2022 року на нараді очільників територіальних громад Білоцерківського району. На нараді громадам рекомендували долучитися коштами та на місці вирішити питання щодо укриттів.  Будемо виділяти  кошти для територіальної оборони Сквирської міської територіальної громади, зокрема для того, щоб у разі потреби використати їх для захисту населення громади.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради: перенести земельні питання, які не розглянули на засіданні сесії через відсутність частини депутатів на 19 чергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання. Адже для прийняття  рішень щодо передачі у власність земельних ділянок необхідно 2/3 голосів від загального складу ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію «Про перенесення нерозглянутих земельних питань на 19 чергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання»

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

ВИРІШИЛИ: Перенести на розгляд 19 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання наступні питання:

31.1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Огірчук Світлані Геннадіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4506 га у с. Буки, поле № 2 Білоцерківського району Київської області.

31.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврилюк Марії Гордіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8500 га на території Кривошиїнської сільської ради, Київської області.

31.4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Авраменку Петру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га по вул. Шевченка у с. Пустоварівка, Київської області.

31.5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Довбешку Руслану Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3217 га по вул. Франка, б/н, у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

31.7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Черняхівському Ігорю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4053 га по вул. Матросова, 11 у с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

31.8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Черняхівській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3753 га по вул. Матросова, 9, с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

31.10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенко Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1011 га по вул. Миру, 28, с.Пустоварівка, Київської області.

31.11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котюк Ангеліні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Загадковій, 15 А,  с. Селезенівка,  Київської області.

31.12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га                               с. Квітневе,  Київської області/

31.13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянину Довбенку Віктору Васильовичу та громадянці Калін Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1556 га у с. Руда, відділок «Руда» Білоцерківського району Київської області.

31.14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га  по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області.

31.15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Вітюку Євгенію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га у с. Буки, поле № 2 Білоцерківського району Київської області.

31.17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Коновальчук Вікторії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2906 га по вул. Лісова б/н, у с. Кам’яна Гребля  Білоцерківського району Київської області.

31.20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2543 га по вул. Миру, 31 у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.

31.21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чорній Валентині Алімовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2800 га  по вул. Матюші у с. Лаврики Білоцерківського району Київської області.

31.22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області.

31.23.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину П`янківському Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2996 га по вул. Зарічна, б/н у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горбатюку Руслану Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5700га по вул. Шевченка, б/н у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.25.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Липовій Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

31.26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Понику Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0969 га по вул. Шкільна, 48 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Остапчук Оксані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Слобода, 136 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

31.28.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чумаку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3335 га по вул. Новофастівська, 17 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коп’яку Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

31.31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Москаленко Валентині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1872 га по вул. Городище, 145 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1703 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сидорцю Андрію Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,9936 га у с. Горобіївка, масив «Березина» Білоцерківського району Київської області.

31.35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шваї Юлії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Лаврики Білоцерківського району Київської області.

31.36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гребінник Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0264 га по вул. 8-го Березня, 2 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ткачук Надії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4833га по вул. Шевченка, 27 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Лілії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1838 га по вул. Ювілейна, 16 у с. Шапіївка, Київської області.

31.39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Єрофеєвій Валентині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3801 га по вул. Садова, б/н у с. Самгородок, Київської області.

31.41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Анастасії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га по вул. Шкільна 62 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Рябцю Сергію Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Слобідська, 6А у с. Буки Білоцерківського району, Київської області.

31.43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Денисенко Наталії Анатоліївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га  у с. Шамраївка, масив «Садовий» Білоцерківського району, Київської області.

31.47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  на «для ведення особистого селянського господарства» та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернявській Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7236 га  на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (Малолисовецька сільська рада, Сквирський район, Київська область).

31.48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Герасименку Владиславу Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000  га  на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області  (Малолисовецька сільська рада, Сквирський район, Київська область).

31.49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котюк Ангеліні Олександрівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Загадковій, 15 А,  с. Селезенівка,  Київської області.

31.56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Надбайловій Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2499 га по вул.Садова, 58 у с.Тхорівка Білоцерківського району Київської області.

31.57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чумак Галині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2045 га по вул. Новофастівська, 24 у с. Самгородок, Київської області.

31.61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кондратенко Олені Василівні для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га,  по вул. Садова у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.

31.62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кондратенко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0674 га по вул. Садова у с. Токарівка,  Білоцерківського району Київської області.

31.63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якубенку Іллі Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, по вул. Героїв Сквирщини, 4 у м. Сквира  Білоцерківського району Київської області.

31.64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кравчуку Юрію Васильовичу для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га,  по вул. Садова, б/н у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.

31.65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Маційчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1867 га по вул. Садова, б/н у с. Токарівка,  Білоцерківського району Київської області.

31.66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бростівському Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1982 га по вул. Лісова, б/н у с. Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Тригубчук Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га  по вул. Лісова, 18 у с. Токарівка Білоцерківського району, Київської області.

31.68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лапшиній Юлії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Загадкова, б/н у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

31.69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Макоцьобі Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3513 га  по вул. Садова, б/н у с. Токарівка Білоцерківського району, Київської області.

31.70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Добровській Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0789 га по вул. Чорновола, б/н,  м. Сквира,  Київської області.

31.72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крикун Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1236 га по вул. Городище, 68 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

31.73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Загороднюку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями Білоцерківського району Київської області.

31.74. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Снігуру Максиму Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404га по вул. Мічуріна, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

31.75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скочинській Марії Марківні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2069 га по вул. Миру у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

31.76.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Павлу Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2734 га по вул. Шевченка, б/н у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

31.77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевчук Вікторії Олегівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,2600 га у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

31.78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гладуну Ігорю Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Загадкова, б/н у с. Селезенівка, Київської області.

31.79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0718 га по вул. Поліська,21 у м. Сквира, Київської області.

31.80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Музиці Анатолію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,0000 га за межами населеного пункту на території Горобіївської сільської ради Сквирського району Київської області.

31.81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Снігуру Максиму Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Мічуріна, 34 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

31.93. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ярмульській Ользі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2863 га по вул. Миру, 31 у с.Тарасівка, Київської області.

31.96. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Пасічнику Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3488 га по вул. Польова у с.Мовчанівка, Київської області.

31.97. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Тарасовій Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3723 га, по вул. Шкільна, 2 у                            с. Самгородок, Київської області.

31.99. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Любченко Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0900 га по вул. Слобода, 46 у с. Антонів, Київської області.

31.100. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сімех Владиславі Валентинівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3314 га по вул. Північна, 18 у с.Тхорівка, Київської області.

31.116. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Собчуку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.117. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Міщуку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.118. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бабенюку Миколі Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.119. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гевчуку Юрію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га за межами с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

31.121. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пилатківському Богдану Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями Білоцерківського району Київської області.

31.122. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Диченку Олександру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади (с.Самгородок) Білоцерківського району Київської області.

31.123. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7170 га у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

31.128. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна Київської області.

31.129. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна Київської області.

31.132. Про розгляд заяви про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину Деменку Віктору Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 4,1000 га на території  Сквирської міської територіальної громади.

31.133. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кабулі Вадиму Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.134. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Діхтяру Роману Олександровичу  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.135. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Накоренюку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.136. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Романюку Андрію Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

31.137. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Коваленку В’ячеславу Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

31.138. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину Ященку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

31.139. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Волинцю Юрію Петровичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області .

31.140. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району  Київської області.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 18 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання вичерпано. Запитала, які є зауваження до проведення сесії?.

Зауважень немає.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію щодо закриття засідання 18 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання 18 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. Оголосила 18 чергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання  закритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

 

Електронна версія засідання 18 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 27 січня 2022 року - додається.

 

 

 

Міський голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                              Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: