(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№31 Протокол 29 чергової сесії від 31.01.2023р.

 
Дата публікації 31.01.2023 13:8:34
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 31

засідання двадцять дев’ятої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

 

31 січня 2023 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28,

великий зал засідань

 

 

Розпочато: о 10-00

Закінчено: о 11-30

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1000 – 17, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 29 чергову сесію Сквирської міської ради прибуло 16 депутатів.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: відкрити засідання 29 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: відкрити засідання двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання пам’ять воїнів Збройних Сил України, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

Зареєструвався депутат Тибулевич В.В.

Всього присутніх - 18, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

 

Міська голова Левіцька В.П. проінформувала щодо ситуації, що склалася в Сквирській територіальній громаді в зв’язку з закриттям Сквирського хлібозаводу, зазначивши, що вже надіслано лист керівництву, зібрано 3020 підписів громадян щодо не закриття заводу. Їх буде долучено до Звернення до керівництва області, яке адресується ДП ПАТ «Київхліб», народному депутату України Валерію Колюху, тощо.

За її проханням Сквирський хлібозавод із 27 січня 2023 року включено ДТЕК «Київські регіональні електромережі» до об’єктів критичної інфраструктури без вимкнення електроенергії з 18-00 до 05-00.

Надала слово Нідзельській Валентині Володимирівні, виконавчій директорці ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" для надання роз’яснення щодо закриття підприємства.

 

ВИСТУПИЛА: Нідзельська Валентина Володимирівна, виконавча директорка ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД".

Обгрунтувала дії керівництва ДП ПРАТ «Київхліб», як вимушений крок, пов’язаний зі збитковістю його структурних підрозділів в таких містах, як Сквира, Фастів та Макарів.

Звернула увагу, що на підприємстві «Сквирський хлібозавод» випікається по 2500 одиниць хліба на старому обладнанні, що несе величезні енергетичні затрати. Відповідно, керівництвом ДП ПРАТ «Київхліб» було прийнято рішення щодо призупинення виробництва хлібобулочних виробів Сквирським хлібозаводом в зв’язку з оптимізацією та модернізацією виробництва.

Власниками придбано нову сучасну механізовану лінію по виробництву формового хліба, яка встановлюється на Білоцерківському хлібокомбінаті, що дозволить в рази збільшити виробництво. Асортимент по рецептурі Сквирської продукції буде збережено й вироблятиметься на новій лінії, що дасть можливість забезпечити жителів вищезазначених територіальних громад якісними хлібобулочними виробами.

Зазначила, що раніше, перед закриттям Сквирського хлібозаводу, було закрито хлібозаводи в Макарівській та Фастівській громадах, оскільки, об’єми реалізованої продукції суттєво знизились, а підприємства стали збитковими.

На сьогоднішній день на заводі працює 58 робітників. Кожного працівника згідно закону було ознайомлено про вивільнення та запропоновано працевлаштування на новій лінії Білоцерківського хлібокомбінату.

 

Депутат Чмирь М.М. поцікавився, чи буде організований довіз робітників, яких скорочують в Сквирі до Білоцерківського підприємства, навівши приклад, як це організовано на підприємствах ТОВ фірма «Грона», ТОВ "ХЛІБОКОМБІНАТ "КУЛИНИЧІ",  тощо.

 

Виконавча директорка ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" Нідзельська В.В. відповіла, що організованого довозу робітників не гарантують, оскільки невелика кількість працівників працює в різні зміни. Натомість, для покриття витрат за проїзд, працівникам зі Сквири буде збільшено заробітну плату.

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що в разі закриття Сквирського хлібозаводу, місцевий бюджет втратить 1 млн. грн., що надходить від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

 

Секретар міської ради Власюк Т.Г. поцікавилася в Нідзельської В.В. чи розглядається керівництвом питання щодо продажу Сквирського хлібозаводу.

 

Виконавча директорка ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" Нідзельська В.В. відповіла, що наразі питання щодо продажу заводу, інші процедури не розглядаються. Лише призупинення виробництва.

 

Депутат Грищенко О.Г.: «Будь-які запитання до керівництва ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" будуть риторичними, адже, рішення вже прийнято, а людей поставлено перед фактом. Вплинути якимось чином на ситуацію нам не дають можливості, оскільки так побудована економіка, а Антимонопольний комітет на це не хоче впливати.

Нас поставлено перед фактом!

На сьогоднішній день громаду залишили без одного із підприємств, який є бюджетоутворювачем і забезпечував людей робочими місцями.

Верховна Рада прийняла новий закон про зайнятість, яким передбачено, що особа може перебувати на обліку та їй буде виплачуватись допомога по безробіттю у центрі зайнятості не більше 3 місяців на рік. Сьогодні для створення одного робочого місця потрібно близько 10 тис. доларів. У людей їх не має. А ті, хто отримує прибутки, про робочі місця не думають, бо їх влаштовують лінії, де люди не потрібні.

Висновок – невтішний.»

 

Міська голова Левіцька В.П. зазначила, що Сквирський хлібозавод приватизовано в 2011 році. До цього часу вдавалося зберегти та відстоювати його виробництво.

Проінформувала про ініціативу Фастівської територіальної громади у складанні Петиції до Президента України щодо збереження Фастівського та Сквирського хлібозаводів, яку може підтримати кожен житель нашої громади. Для Петиції необхідно 25 тис. підписів. Посилання буде опубліковано згодом. 

 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Тибулевич В.В., Нідзельська В.В., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Чмирь М.М., Кривуша С.Г., Голуб О.М.

 

Міська голова Левіцька В.П. подякувала виконавчій директорці ДП ПРАТ "КИЇВХЛІБ" "СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" Нідзельській В.В. за надану інформацію та роз’яснення.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: міська голова Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

 • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
 • співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;
 • виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;
 • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

 • з 10-00 до 12-00 години, перерва з 12-00 до 12-20, за потреби продовжити з 12-20 до 14-20.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: роботу 29 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 29 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання роздано всім депутатам на руки.

 1. Про щорічний звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2022 році».

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 1. Звіт міської голови Валентини Левіцької про роботу Сквирської міської ради за 2022 рік.

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 1. Про затвердження звіту "Про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік".

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2022 році.

Доповідає: Титарчук В.І., староста міської ради.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2022 році.

Доповідає: Карпенко О.С., староста міської ради.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №4 (села Буки, Великі Єрчики, Малі Єрчики, Рогізна, Краснянка, Дунайка) Юрія Сухини про роботу у 2022 році.

Доповідає: Сухина Ю.О., староста міської ради.

 1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №5 (села Дулицьке, Безпечна, Красноліси, Чубинці, Таборів) Наталії Чарупи про роботу у 2022 році.

Доповідає: Чарупа Н.Я., староста міської ради.

 1. Звіт про виконання Плану роботи Сквирської міської ради за 2022 рік та затвердження перспективного Плану роботи Сквирської міської ради на 2023 рік.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс відділу культури, молоді і спорту  (код ЄДРПОУ 44018352).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної  громади» (код ЄДРПОУ 35461881).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1.  Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з тенісу).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з фітнесу).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею загальною площею 76,0  кв. м по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею №2 загальною площею 68,7 кв. м по пров.Каштановий, 2 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІI ст. №3 ім. П.Тисьменецького загальною площею 55,3 кв. м по вул. Тараса Шевченка, 43 в м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

 1. Про хід виконання у 2022 році заходів Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідає: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 року  №53-27-VIII «Про перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади».

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

 1. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області, на період 2023-2025 року.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VІІІ “Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту”.

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради.

 1. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ликіній Тетяні Віталіївні 1/2 частини та громадянину Михайлюкову Леоніду Борисовичу 1/2 частини земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,3800 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,4190 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4212 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки у власність громадянці Сімогаєвій Ользі Володимирівні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1033 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки у власність громадянці Боковій Олені Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1078 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 5,2166 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області (масив Куликівка).
  7. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Еліта» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під проектними польовими дорогами  орієнтовною площею 7,7300 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна).
  8. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №35.16-23-VIII «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства кадастровий номер 3224088200:05:023:0015, загальною площею 51,1700 га за адресою: Київська область, Сквирський район, Шамраївська сільська рада громадянину Ткачуку Леоніду Миколайовичу».
  9. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №156-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1122 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Пролетарська, 2 в с. Антонів Київської області».
  10. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №152-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1292 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Липовецька, 119 в м. Сквира».
  11. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га за адресою: вул. Юрія Мельника (попередня назва вул. Гагаріна), 22, с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
  12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів площею 10,0230 га з цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 31 січня 2023 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 29 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозиції:

 1. Зняти з порядку денного 29 чергової сесії Сквирської міської ради питання №23 «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VІІІ «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту»;
 2. Назву питання №2 «Звіт міської голови Валентини Левіцької про роботу Сквирської міської ради за 2022 рік» викласти в наступній редакції: «Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році»».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ:

 1. Зняти з порядку денного 29 чергової сесії Сквирської міської ради питання №23 «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VІІІ «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту»;
 2. Назву питання №2 «Звіт міської голови Валентини Левіцької про роботу Сквирської міської ради за 2022 рік» викласти в наступній редакції: «Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році»».

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 31 січня 2023 року затвердити в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 31 січня 2023 року затвердити в цілому. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання

від 31.01.2023 року

 1. Про щорічний звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2022 році».

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

2. Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році».

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

3. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік».

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

4. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2022 році.

Доповідає: Титарчук В.І., староста міської ради.

5. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2022 році.

Доповідає: Карпенко О.С., староста міської ради.

6. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №4 (села Буки, Великі Єрчики, Малі Єрчики, Рогізна, Краснянка, Дунайка) Юрія Сухини про роботу у 2022 році.

Доповідає: Сухина Ю.О., староста міської ради.

7. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №5 (села Дулицьке, Безпечна, Красноліси, Чубинці, Таборів) Наталії Чарупи про роботу у 2022 році.

Доповідає: Чарупа Н.Я., староста міської ради.

8. Звіт про виконання Плану роботи Сквирської міської ради за 2022 рік та затвердження перспективного Плану роботи Сквирської міської ради на 2023 рік.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

9. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс відділу культури, молоді і спорту (код ЄДРПОУ 44018352).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

10. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

11. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної  громади» (код ЄДРПОУ 35461881).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

12. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

13. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

14. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

15. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з тенісу).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

16. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з фітнесу).

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

17. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею загальною площею 76,0 кв. м по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

18. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею №2 загальною площею 68,7 кв. м по пров.Каштановий, 2 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

19. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІI ст. №3 ім. П.Тисьменецького загальною площею 55,3 кв. м по вул. Тараса Шевченка, 43 в м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Тернова М.В., т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

20. Про хід виконання у 2022 році заходів Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідає: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

21. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 року №53-27-VIII «Про перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади».

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

22. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області, на період 2023-2025 року.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

23. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ликіній Тетяні Віталіївні 1/2 частини та громадянину Михайлюкову Леоніду Борисовичу 1/2 частини земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,3800 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,4190 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4212 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Сімогаєвій Ользі Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1033 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Боковій Олені Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1078 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 5,2166 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області (масив Куликівка).
 7. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Еліта» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під проектними польовими дорогами орієнтовною площею 7,7300 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна).
 8. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №35.16-23-VIII «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства кадастровий номер 3224088200:05:023:0015, загальною площею 51,1700 га за адресою: Київська область, Сквирський район, Шамраївська сільська рада громадянину Ткачуку Леоніду Миколайовичу».
 9. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №156-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1122 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул.Пролетарська, 2 в с. Антонів Київської області».
 10. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №152-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1292 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Липовецька, 119 в м. Сквира».
 11. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га за адресою: вул. Юрія Мельника (попередня назва вул. Гагаріна), 22, с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів площею 10,0230 га з цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

 

 1. СЛУХАЛИ: 1. Про щорічний звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2022 році».

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про щорічний звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2022 році»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №01-29-VIII від 31.01.2023 «Про щорічний звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Сквирської міської ради у 2022 році»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 2. Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році».

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

Крім того, було продемонстровано відео-презентацію «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році»».

 

Депутат Кучинський І.В. поцікавився що означає ДФТГ та які його функції.

Міська голова Левіцька В.П. відповіла: «ДФТГ – це добровольче формування територіальної громади, воєнізовані підрозділи, сформовані добровольцями, які проживають на території певної громади для тероборони цієї громади». Крім того, хлопці працюють без соціального пакета та оплати праці.

На початок повномасштабного вторгнення добровольці були в кожному населеного пункті. Відбулися збори, на яких головою ДФТГ було обрано нашого депутата - Миронського Сергія Валерійовича. Під його керівництвом добровольче формування територіальної громади споруджувало фортифікаційні споруди в населених Сквирської громади, проводило військові навчання, тощо. Його основна функція - захист громадського порядку на території громади.

На сьогодні керівником ДФТГ є Суслов Євгеній Іванович.

Крім того, зі Сквирської громади мобілізовано близько 900 осіб в ряди ЗСУ.

Депутат Миронський С.В. звернув увагу, що всі члени ДФТГ перебувають на обліку військкомату від початку війни. Понад 40 колишніх членів ДФТГ перебувають в лавах ЗСУ.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Кучинський І.В., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Миронський С.В.

Громадянин Приймак Ю.В. поцікавився, чи підключають придбані 20 генераторів для підтримання систем опалення в навчальних закладах.

Також його цікавила доля генератора, переданого благодійно для опалення Сквирського ліцею №2. 

Міська голова Левіцька В.П. відповіла, що 20 генераторів придбано за рахунок освітньої субвенції для подачі електроенергії у випадках її відключення від електромережі для освітлення класів, підключення інтернету, тощо.

Рекомендувала Приймаку Ю.Ю. питання щодо переданого благодійного генератора вирішити особисто з Герасюком Ф.М., оскільки він забезпечує опалення навчальних закладів в м.Сквира.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №02-29-VIII від 31.01.2023 «Про звіт Сквирської міської голови Валентини Левіцької «Про роботу виконавчих органів міської ради у 2022 році»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік».

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

Подякувала платникам податків, які виконали свої зобов’язання.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №03-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 4. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2022 році.

ДОПОВІВ: Титарчук В.І., староста міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Кучинський І.В.: перейти до голосування, оскільки це питання детально розглядалось на всіх засідання постійних комісій.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2022 році» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №04-29-VIII від 31.01.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про роботу у 2022 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 5. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Карпенко О.С., староста міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Чмирь М.М., Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2022 році» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №05-29-VIII від 31.01.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу у 2022 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 6. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №4 (села Буки, Великі Єрчики, Малі Єрчики, Рогізна, Краснянка, Дунайка) Юрія Сухини про роботу у 2022 році.

ДОПОВІВ: Сухина Ю.О., староста міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Чмирь М.М.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №4 (села Буки, Великі Єрчики, Малі Єрчики, Рогізна, Краснянка, Дунайка) Юрія Сухини про роботу у 2022 році» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №06-29-VIII від 31.01.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №4 (села Буки, Великі Єрчики, Малі Єрчики, Рогізна, Краснянка, Дунайка) Юрія Сухини про роботу у 2022 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 7. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №5 (села Дулицьке, Безпечна, Красноліси, Чубинці, Таборів) Наталії Чарупи про роботу у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Чарупа Н.Я., староста міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №5 (села Дулицьке, Безпечна, Красноліси, Чубинці, Таборів) Наталії Чарупи про роботу у 2022 році» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №07-29-VIII від 31.01.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №5 (села Дулицьке, Безпечна, Красноліси, Чубинці, Таборів) Наталії Чарупи про роботу у 2022 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 8. Звіт про виконання Плану роботи Сквирської міської ради за 2022 рік та затвердження перспективного Плану роботи Сквирської міської ради на 2023 рік.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт про виконання Плану роботи Сквирської міської ради за 2022 рік та затвердження перспективного Плану роботи Сквирської міської ради на 2023 рік» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №08-29-VIII від 31.01.2023 «Звіт про виконання Плану роботи Сквирської міської ради за 2022 рік та затвердження перспективного Плану роботи Сквирської міської ради на 2023 рік» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 9. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс відділу культури, молоді і спорту (код ЄДРПОУ 44018352).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс відділу культури, молоді і спорту (код ЄДРПОУ 44018352)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №09-29-VIII від 31.01.2023 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс відділу культури, молоді і спорту (код ЄДРПОУ 44018352)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 10. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №10-29-VIII від 31.01.2023 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 11. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади» (код ЄДРПОУ 35461881).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Сиворакша М.В.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади» (код ЄДРПОУ 35461881)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №11-29-VIII від 31.01.2023 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ 01977926) в оперативне управління та на баланс комунальної установи Сквирської міської ради «Трудовий архів Сквирської міської територіальної громади» (код ЄДРПОУ 35461881)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 12. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №12-29-VIII від 31.01.2023 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 13. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №13-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №14-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 15. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з тенісу).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з тенісу)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №15-29-VIII від 31.01.2023 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з тенісу)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 16. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з фітнесу).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з фітнесу)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №16-29-VIII від 31.01.2023 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення №5 ІІ поверху Сквирської ДЮСШ ім. Воропая П.М, загальною площею 110,2 кв.м по вул. Карла Болсуновського, 74 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області (для проведення занять з фітнесу)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 17. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею загальною площею 76,0 кв. м по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею загальною площею 76,0 кв. м по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №17-29-VIII від 31.01.2023 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею загальною площею 76,0 кв. м по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 18. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею №2 загальною площею 68,7 кв. м по пров.Каштановий, 2 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею №2 загальною площею 68,7 кв. м по пров.Каштановий, 2 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №18-29-VIII від 31.01.2023 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського академічного ліцею №2 загальною площею 68,7 кв. м по пров.Каштановий, 2 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 19. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІI ст. №3 ім. П.Тисьменецького загальною площею 55,3 кв. м по вул. Тараса Шевченка, 43 в м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., т.в.о. начальниці відділу капітального будівництва, комунального майна та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІI ст. №3 ім. П.Тисьменецького загальною площею 55,3 кв. м по вул. Тараса Шевченка, 43 в м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №19-29-VIII від 31.01.2023 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення (котельні) Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІI ст. №3 ім. П.Тисьменецького загальною площею 55,3 кв. м по вул. Тараса Шевченка, 43 в м.Сквира, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 20. Про хід виконання у 2022 році заходів Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

ДОПОВІЛА: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань.

Запитань не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про хід виконання у 2022 році заходів Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №20-29-VIII від 31.01.2023 «Про хід виконання у 2022 році заходів Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 21. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 року №53-27-VIII «Про перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади».

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 року №53-27-VIII «Про перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №21-29-VIII від 31.01.2023 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 року №53-27-VIII «Про перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 22. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області, на період 2023-2025 року.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області, на період 2023-2025 року» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №22-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області, на період 2023-2025 року» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ликіній Тетяні Віталіївні 1/2 частини та громадянину Михайлюкову Леоніду Борисовичу 1/2 частини земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,3800 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ликіній Тетяні Віталіївні 1/2 частини та громадянину Михайлюкову Леоніду Борисовичу 1/2 частини земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,3800 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.1-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ликіній Тетяні Віталіївні 1/2 частини та громадянину Михайлюкову Леоніду Борисовичу 1/2 частини земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,3800 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,4190 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,4190 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.2-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,4190 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4212 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4212 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.3-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Косенку Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4212 га на території Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Сімогаєвій Ользі Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1033 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Сімогаєвій Ользі Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1033 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.4-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Сімогаєвій Ользі Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1033 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Боковій Олені Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1078 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Боковій Олені Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1078 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.5-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Боковій Олені Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1078 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 5,2166 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області (масив Куликівка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 5,2166 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області (масив Куликівка)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.6-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 5,2166 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області (масив Куликівка)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.7. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Еліта» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під проектними польовими дорогами орієнтовною площею 7,7300 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Еліта» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під проектними польовими дорогами орієнтовною площею 7,7300 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.7-29-VIII від 31.01.2023 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Еліта» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під проектними польовими дорогами орієнтовною площею 7,7300 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.8. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №35.16-23-VIII «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства кадастровий номер 3224088200:05:023:0015, загальною площею 51,1700 га за адресою: Київська область, Сквирський район, Шамраївська сільська рада громадянину Ткачуку Леоніду Миколайовичу».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №35.16-23-VIII «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства кадастровий номер 3224088200:05:023:0015, загальною площею 51,1700 га за адресою: Київська область, Сквирський район, Шамраївська сільська рада громадянину Ткачуку Леоніду Миколайовичу»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.8-29-VIII від 31.01.2023 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №35.16-23-VIII «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням 01.02 Для ведення фермерського господарства кадастровий номер 3224088200:05:023:0015, загальною площею 51,1700 га за адресою: Київська область, Сквирський район, Шамраївська сільська рада громадянину Ткачуку Леоніду Миколайовичу»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.9. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №156-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1122 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул.Пролетарська, 2 в с. Антонів Київської області».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №156-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1122 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул.Пролетарська, 2 в с. Антонів Київської області»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 1;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.9-29-VIII від 31.01.2023 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №156-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1122 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул.Пролетарська, 2 в с. Антонів Київської області»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.10. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №152-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1292 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Липовецька, 119 в м. Сквира».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №152-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1292 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Липовецька, 119 в м. Сквира»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.10-29-VIII від 31.01.2023 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14 липня 2021 року №152-9-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду площею 0,1292 га Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські регіональні мережі» по вул. Липовецька, 119 в м. Сквира»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.11. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га за адресою: вул. Юрія Мельника (попередня назва вул. Гагаріна), 22, с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га за адресою: вул. Юрія Мельника (попередня назва вул. Гагаріна), 22, с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.11-29-VIII від 31.01.2023 «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га за адресою: вул. Юрія Мельника (попередня назва вул. Гагаріна), 22, с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23.12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів площею 10,0230 га з цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів площею 10,0230 га з цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення №23.12-29-VIII від 31.01.2023 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів площею 10,0230 га з цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. подякувала депутатам за активну участь в роботі 29 чергової сесії Сквирської міської ради.

Оголосила, що питання порядку денного 29 чергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити засідання двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: закрити засідання двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила засідання 29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія засідання 29 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 31 січня 2023 року додається.

 

 

 

Міська голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар міської ради                                                                  Т. Власюк

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: