(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№23 Протокол 21 позачергової сесії від 26.03.2022р.

 
Дата публікації 26.03.2022 13:1:29
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 23.

 засідання двадцять першої позачергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

26 березня 2022 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 10-07

Закінчено засідання о 10-40

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирської міської голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1007 – 22, враховуючи Сквирську міську голову Левіцьку В.П.

 

1010 – приєдналася онлайн депутат Гоменюк І.Г.

ВСЬОГО: присутні 23, враховуючи Сквирську міську голову Левіцьку В.П.

 

Поіменне голосування проводиться у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції.

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

ВИСТУПИЛА голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: звернула увагу на те, що в Сквирській міській територіальній громаді нараховується біля 500 осіб, які входять до складу територіальної оборони, самооборони, військові. З початку війни наша громада займається їх перевезенням, а також забезпечує продуктами харчування. Для даних потреб кошти з місцевого бюджету не використовували. На сьогоднішній день можна частково використовувати кошти на забезпечення паливно-мастильними матеріалами за потребою. АЗС періодично підвозять пальне та створюють запаси.

Київська обласна державна адміністрація поставила завдання створити місячний запас пайків, продуктів харчування для населення громади. Завдяки керівникам фермерських господарств, підприємцям, ТОВ «Сквирському комбінату хлібопродуктів» створено запас круп, борошна, які розвезено по 10 старостинських округах. Крім того, жителі кожного старостинського округу та міста готують запас консервів з м’яса та риби.

 

1010 – приєдналася онлайн депутат Гоменюк І.Г.

ВСЬОГО: присутні 23, враховуючи Сквирську міську голову Левіцьку В.П.

 

До Сквирської міської територіальної громади перемістилося більше 11 000 осіб з різних  регіонів, де проходили бойові дії. Дані люди стають на облік, їм видають тимчасову посвідку, отримують державну допомогу в розмірі 2 000 гривень на дорослого та 3 000 гривень на одну дитину.

Ті, кому необхідна допомога у вигляді продуктів харчування, можуть звернутися у Центр надання адміністративних послуг, потім направляються у відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради. На основі виписки отримують продукти харчування у міському будинку культури.

Також на території громади працюють магазини, ринки як в місті, так і в селах. Оскільки у нас проживає велика кількість людей, необхідно здійснювати контроль з боку Держпродслужби, поліції, міської ради за реалізацією продуктів харчування, щоб був порядок.

Щодо роботи аграріїв, щодня надсилається інформація до Київської облдержадміністрації  про те, якими культурами засіваються поля та які площі відведено під ті чи інші культури. Також дозволено розпочинати роботу в полі з 5 години ранку, щоб вчасно все зробити. Але сільськогосподарська техніка не повинна переїжджати через блокпости під час комендантської години.

Крім того, після засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради, яке відбудеться 30 березня 2022 року, буде створено благодійний фонд. Кошти даного фонду  будуть використовуватися на самооборону, на потреби громади тощо. За благодійні кошти в розмірі 100000 грн. придбано автомобіль для 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також на території громади працює медичний корпус. Медики привезли шість автомобілів швидкої допомоги, частина яких залишиться у нашій громаді для роботи фельдшерів. Автомобілями перевозять вантаж, гуманітарну допомогу із-за кордону і доставляють збройним силам України. Частково залишають медичні препарати, які необхідні жителям громади.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відкрити двадцять першу позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: відкрити двадцять першу позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції  - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу двадцять першої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

  • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
  • співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;
  • виступаючим в обговоренні,  для повторних виступів при обговоренні,  для виступів за процедурою скороченого обговорення,  для виступів з інформацією з питань

порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;

  • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

  • з 10-00 до 11-00 години;

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: роботу 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що  порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки:

  1. Про внесення змін до рішення  міської ради від 23 грудня 2021 року №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік»10561000000(код бюджету).

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради

  1. Про затвердження Сквирської міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповідає: Вітюк А.С., завідувач сектором цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 26 березня 2022 року прийняти за основу .

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання від 26 березня 2022 року прийняти за основу. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. запитала в депутатів, які будуть пропозиції та доповнення до порядку денного?

Пропозиції та доповнення не надійшли.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 26 березня 2022 року затвердити в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання від 26 березня 2022 року затвердити в цілому. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додається)

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення  міської ради від 23 грудня 2021 року №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік»10561000000(код бюджету).

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Заболотний О.В.

Сквирська міська голова Левіцька В.П. звернула увагу на те, що з першого дня війни задіяні 6 автобусів відділу освіти Сквирської міської ради, які перевозять військових, доставляють необхідні матеріали, продукти харчування в зону бойових дій. Начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. звернеться до Білоцерківської районної державної адміністрації та до Київської обласної державної адміністрації з листами щодо повернення після війни витрачених коштів, так як вони мають надходити з державного бюджету, а не з місцевого.

Щодо продуктів харчування, які закуплено за кошти місцевого бюджету, рішенням виконавчого комітету Сквирської міської ради будуть спрямовані як резерв для потреб населення або для збройних сил України.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення  міської ради від 23 грудня 2021 року №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік»10561000000(код бюджету)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 4.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-21-VIII від 26.03.2022 «Про внесення змін до рішення  міської ради від 23 грудня 2021 року №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік»10561000000(код бюджету)» та результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додаються).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Сквирської міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Вітюк А.С., завідувач сектором цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:Левіцька В.П., Ільченко Ю.В.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Сквирської міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки в новій редакції» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 4.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 02-21-VIII від 26.03.2022 «Про затвердження Сквирської міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки в новій редакції» та результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додаються).

 

Виступила депутат Грищенко О.Г.: оскільки до Сквирської міської територіальної громади прибуло понад 10000 внутрішньо переміщених осіб, виникла проблема забезпечення їх роботою, адже люди залишилися без засобів існування. Багато звертаються з проханням допомогти влаштувати їх на роботу. Зазначила, що на дану проблему необхідно звернути увагу: можливо розробити програму, долучити господарників, керівників підприємств.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331,  роботодавці можуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у розмірі 6500 гривень. За інформацією можна звернутися до Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Відповідно до спеціальної програми «є – Підтримка» держава розпочала виплату допомоги жителям територій, де ведуться активні бойові дії, в розмірі 6500 гривень (лише найманим працівникам).

Також необхідно спочатку зібрати інформацію про те, хто з керівників підприємств може взяти на роботу працівників.

Міська голова Левіцька В.П. зазначила, що Сквирська міська рада постійно надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, особливо які приїхали із зони бойових дій.

Виступив депутат Чмирь М.М., який  наголосив, що аграрії  на сьогоднішній день знаходяться у дуже важкому стані. Мають продукцію, яку не можуть продати. А також у зв’язку з початком весняних польових робіт виникла проблема з дизпаливом.

Міська голова Левіцька В.П. зверталася до керівників АЗС з проханням відпускати аграріям по 500 літрів дизпалива щодня. Але власники АЗС можуть продавати лише по 40 літрів пального.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що начальник Управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації на обласній селекторній нараді розказав про кредитування аграріїв, зазначив, що аграрії нехай співпрацюють із банками, як і раніше.

Секретар міської ради зауважила, що проблема з пальним у тих малих фермерських господарствах, у кого не було зроблено резервного запасу.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що буде сприяти у вирішенні питання з дизпаливом для аграріїв.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання вичерпано.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію щодо закриття засідання 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додаються).

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. Оголосила 21 позачергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання  закритою.

 

Електронна версія засідання 21 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 26 березня 2022 року - додається.

 

 

Міська голова                                                                                              В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                              Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: