(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№44 Протокол 41 чергової сесії від 20.11.2023р.

 
Дата публікації 20.11.2023 16:22:30
 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ №44
сорок першої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

 

20 листопада 2023 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28,

великий зал засідань

 

 

Розпочато: о 10-21

Закінчено: о 11-48

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

На початок засідання зареєстровано – 15, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

1036 – зареєструвався депутат Коломієць І.І. (перед розглядом питання №1).

Всього зареєстровано - 15, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

Відсутні – 12.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 41 чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання з 26 депутатів прибуло - 14 та міська голова.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: відкрити засідання 41 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Відкрити засідання сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання». (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання пам’ять всіх борців, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави. На Сквирщині, на жаль, вже - 60 загиблих.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що завтра, 21 листопада 2023 року Україна відзначатиме День Гідності та Свободи.

На площі Героїв Небесної Сотні о 9-00 відбудеться вшанування загиблих Героїв воїнів-земляків. Нажаль, Алея Слави поповниться ще трьома портретами Героїв-захисників, які покинули поле бою на землі і стали Ангелами Світла. Це – Андрій ЗУБЧЕНКО з с. Таборів, Богдан КРАВЧЕНКО з с. Тарасівка, Максим ЧАЮН з с. Пустоварівка.

Попросила всіх присутніх долучитися 21 листопада 2023 року до вшанування загиблих Героїв.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: міська голова Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин.

Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю - до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити з 10.00 до 11.50. Перерва з 11.50 до 12.10.

За потреби продовжити з 12.10 до 14.00.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Роботу 41 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту:

Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин.

Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю - до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити з 10.00 до 11.50. Перерва з 11.50 до 12.10.

За потреби продовжити з 12.10 до 14.00». (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання роздано всім депутатам на руки:

 1. Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

 1. Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

3.           ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

3.1.          Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади.

3.2.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,4577 га по вул. Центральна, 3 у с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

3.3.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 15,3698 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна).

3.4.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,1032 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Каленна).

3.5.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,8788 га по вул. Залізнична, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

3.6.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

3.7.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”.

3.8.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,1806  га по вул. Тараса Шевченка, 140 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.9.          Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (старостинський округ № 4).

3.10.        Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об'єкту ФОП Климасю Анатолію Вікторовичу.

3.11.        Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянину Арікову Івану Петровичу.

3.12.        Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди з цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,5850 га по вул. Незалежності, 228/5 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області громадянці Свистун Галині Миколаївні.

3.13.        Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб загальною площею 17,4951 га громадянину Панкову Сергію Олександровичу та громадянину Шутьку Валерію Миколайовичу на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Антонів).

3.14.        Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі - підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу.

3.15.        Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

3.16.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні.

3.17.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Ліпніцькому Ігорю Юрійовичу.

3.18.        Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Піщаній Надії Юріївні.

3.19.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса».

3.20.        Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Сквирське комунальне господарство».

3.21.        Про передачу земельної ділянки комунальної власності у постійне користування КП «Сквираблагоустрій».

3.22.        Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 27.07.2023 № 31.43-37-VIII.

3.23.        Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу.

3.24         Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Суслову Олександру Івановичу.

3.25.        Про розгляд заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви — Київський Патріархат Святителя Миколая.

3.26.        Про розгляд заяви громадянки Кравченко Любові Григорівни щодо встановлення особистого строкового земельного сервітуту.

3.27.        Про розгляд заяви про продовження (поновлення) договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос».

3.28.        Про розгляд заяви про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Стандарт Ойл Компані».

3.29.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Соколівському Євгенію Миколайовичу у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.

3.30.        Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Івановою Оленою Ігорівною.

3.31.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.32.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.33.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.34.        Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Руденко Валентині Іванівні.

3.35.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у приватну власність громадянці Корінній Катерині Михайлівні.

3.36.        Про розгляд заяви приватного підприємства «Новагрос» щодо припинення договору оренди землі.

3.37.        Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна».

3.38.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Безпечна Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.39.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Горобіївка Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.40.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Дулицьке Сквирська міська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.41.        Про розгляд клопотань філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

3.42.        Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Кривошиїнці).

3.43.        Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (с. Пустоварівка).

3.44.        Про розгляд заяви громадянки Воєводи Віри Степанівни щодо продовження договору оренди земельної ділянки.

3.45.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Тетерук Ганні Олексіївні.

3.46.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Тараса Шевченка 96, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.47.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0833 га по вул. Незалежності, 124, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.48.        Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Цапок Ганні Василівні.

3.49.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кузьмичьовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0616 га по вул. Захисників України, 13 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.50.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ляшенку Віктору Митрофановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1924 га по вул. Миру, 63А у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

3.51.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Заяцу Віталію Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га по вул. Центральна, 46 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

3.52.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Моісеєву Ігорю Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Панаса Мирного, 10 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.53.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Потьомкіній Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0698 га по вул. Ігоря Сікорського, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.54.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Приндюку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.55.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1114 га по вул. Тараса Шевченка, 38 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

3.56.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Великій Дар’ї Сергіївні.

3.57.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корнійчуку Роману Івановичу.

3.58.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Тетяні Олексіївні.

3.59.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марцун Тетяні Іванівні.

3.60.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапчуку Анатолію Васильовичу.

3.61.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Анатолію Миколайовичу.

3.62.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Палієнку Віталію Васильовичу.

3.63.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шафоростову Олександру Євгенійовичу.

3.64.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комарніцькій Раїсі Мар’янівні.

3.65.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної  власності  у спільну часткову власність громадянці Слепченко Олені Валеріївні та громадянці Перебейніс Аллі Сергіївні.

3.66.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної  власності у спільну часткову власність громадянці Чорнолецькій Надії Іванівні, громадянці Івановій Людмилі Василівні та громадянці Кравченко Таїсії Василівні.

3.67.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Аллі Юріївні.

3.68.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гитченку Владиславу Володимировичу.

3.69.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Губаревій Антоніні Костянтинівні.

3.70.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лясківській Ользі Михайлівні.

3.71.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Покусаєвій Людмилі Вікторівні.

3.72.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернезі Олександру Михайловичу.

3.73.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

3.74.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пасічник Анастасії Володимирівні.

3.75.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернію Владиславу Івановичу.

3.76.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні.

3.77.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Герлизі Анатолію Леонідовичу.

3.78.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самелюку Олександру Станіславовичу.

3.79.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці  Охріменко Наталії Вікторівні.

3.80.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці  Поліщук Катерині Борисівні.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 20 листопада 2023 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 12.

ВИРІШИЛИ: «Порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу». (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що до сесії Сквирської міської ради надійшов запит від депутата Горбалінського М.Д. («Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ»)). Наголосила, що діяльність цієї проросійської політсили законодавством остаточно заборонена в нашій країні.  

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: внести до порядку денного 41 чергової сесії Сквирської міської ради від 20.11.2023 року питання «Про депутатський запит депутата Горбалінського М.Д.».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 2;

                                      «проти» – 2;

                                      «утримались» – 10;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 12.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 20 листопада 2023 року затвердити в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 14;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» -   12.

ВИРІШИЛИ: «Порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 20 листопада 2023 року затвердити в цілому.

 

Депутат Горбалінський М.Д. наголосив, що по його депутатському запиту вже є рішення суду від 04.10.2023 року, яке необхідно виконувати.

 

1031  - депутат Горбалінський М.Д. здав пульт і залишив зал засідань.

Всього присутніх – 14, враховуючи міську голову.

 

Депутат Стригун В.М. звернув увагу: «Горбалінський М.Д., будучи головою Сквирської райдержадміністрації, в той час, коли люди мерзли на Майдані – відправляв туди «тітушок» та кошти на придушення Майдану. Крім того, перебуваючи на посаді голови РДА, через його домагання, жінки вимушені були звільнятися з роботи. 

Наголосив, що такого не можна забувати ні в якому разі, адже, цією людиною зіпсовані людські долі в Сквирському районі»

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що заробітна плата посадових осіб органів місцевого самоврядування нараховується відповідно до чинного законодавства України і є у відкритому доступі, оскільки подаються декларації до Єдиного державного реєстру декларацій. Крім того, премію міської голови погоджено сесією міської ради, надбавка за вислугу років - нараховується відповідно до стажу в органах місцевого самоврядування (на державній службі).

 

1036  - зареєструвався депутат Коломієць І.І.

Всього присутніх - 15, враховуючи міську голову.

 

 1. СЛУХАЛИ: 1. Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

Депутат Дорошенко В.О. заявив про конфлікт інтересів з питання «Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області», але участь в голосуванні братиме.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Голуб О.М., Власюк Т.Г.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №01-41-VIII «Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 2. Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

Депутат Дорошенко В.О. заявив про конфлікт інтересів з питання «Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області», але участь в голосуванні братиме.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №02-41-VIII «Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.1.  Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ щодо прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади: Гриша В.В., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П., Стригун В.М., Власюк Т.Г.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.1-41-VIII «Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,4577 га по вул. Центральна, 3 у с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,4577 га по вул. Центральна, 3 у с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.2-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,4577 га по вул. Центральна, 3 у с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.3.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 15,3698 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 15,3698 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.3-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 15,3698 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.4.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,1032 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Каленна).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Паніматченко Л.Д.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,1032 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Каленна)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.4-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,1032 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Каленна)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,8788 га по вул. Залізнична, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,8788 га по вул. Залізнична, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.5-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,8788 га по вул. Залізнична, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.6-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Депутат Дорошенко В.О. заявив про конфлікт інтересів з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”», але участь в голосуванні братиме.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Паніматченко Л.Д.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.7-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,1806 га по вул. Тараса Шевченка, 140 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,1806 га по вул. Тараса Шевченка, 140 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.8-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,1806 га по вул. Тараса Шевченка, 140 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.9.  Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (старостинський округ №4).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (старостинський округ №4)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.9-41-VIII «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (старостинський округ №4)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.10.           Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об'єкту ФОП Климасю Анатолію Вікторовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об'єкту ФОП Климасю Анатолію Вікторовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.10-41-VIII «Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об'єкту ФОП Климасю Анатолію Вікторовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.11.           Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянину Арікову Івану Петровичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Паніматченко Л.Д., Стригун В.М., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянину Арікову Івану Петровичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.11-41-VIII «Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянину Арікову Івану Петровичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.12.           Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди з цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,5850 га по вул. Незалежності, 228/5 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області громадянці Свистун Галині Миколаївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди з цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,5850 га по вул. Незалежності, 228/5 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області громадянці Свистун Галині Миколаївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.12-41-VIII «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди з цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,5850 га по вул. Незалежності, 228/5 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області громадянці Свистун Галині Миколаївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.13.           Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб загальною площею 17,4951 га громадянину Панкову Сергію Олександровичу та громадянину Шутьку Валерію Миколайовичу на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Антонів).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:

Начальник Сквирського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Шахрай Ю.І. поцікавився, чому не проводяться земельні торги з цього питання.

Начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради Паніматченко Л.Д. відповіла, що земельні торги не проводяться через те, що у власності перебуває гідротехнічна споруда.

Начальник Сквирського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Шахрай Ю.І. зауважив, що гідротехнічна споруда не може перебувати у власності. Це є порушенням.

В обговоренні також взяли участь: Стригун В.М., Левіцька В.М., Паніматченко Л.Д., Шахрай Ю.І., Гриша В.В., Власюк Т.Г., Сиворакша М.В.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб загальною площею 17,4951 га громадянину Панкову Сергію Олександровичу та громадянину Шутьку Валерію Миколайовичу на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Антонів)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 10;

                                      «проти» - 1;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.14.           Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі - підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі - підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.13-41-VIII «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі - підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.15.           Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію:               Проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.14-41-VIII «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.16.           Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.15-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.17.           Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Ліпніцькому Ігорю Юрійовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Ліпніцькому Ігорю Юрійовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.16-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Ліпніцькому Ігорю Юрійовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.18.           Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Піщаній Надії Юріївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Піщаній Надії Юріївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.17-41-VIII «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Піщаній Надії Юріївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.19.           Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.18-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.20.           Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Сквирське комунальне господарство».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Сквирське комунальне господарство»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.19-41-VIII «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Сквирське комунальне господарство»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.21.           Про передачу земельної ділянки комунальної власності у постійне користування КП «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності у постійне користування КП «Сквираблагоустрій»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.20-41-VIII «Про передачу земельної ділянки комунальної власності у постійне користування КП «Сквираблагоустрій»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.22.           Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 27.07.2023 № 31.43-37-VIII.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Депутат Гриша В.В. зробив зауваження щодо назви проєкту рішення, вказавши на те, що обов’язково має бути прописана назва рішення, до якого вносяться зміни.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П., Гриша В.В.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 27.07.2023 № 31.43-37-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Корінному Олександру Михайловичу 1/2 частки та громадянину Корінному Віталію Михайловичу 1/2 частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 24 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.21-41-VIII «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 27.07.2023 № 31.43-37-VIII«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Корінному Олександру Михайловичу 1/2 частки та громадянину Корінному Віталію Михайловичу 1/2 частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 24 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.23.           Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради: «Відмовити громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу у продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням: 01.02 Для ведення фермерського господарства, кадастровий номер 3224086200:05:003:0006, площею 16,3592 га, що розташована на території Сквирської міської територіальної громади та перебуває у нього в оренді згідно договору оренди землі від 07.09.2016, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 14.09.2016, номер запису про інше речове право 16477668, відповідно до вимог п. 6-1 розділу «Перехідні положення» Земельного кодексу України, а саме: право на купівлю таких земель без проведення земельних торгів відповідно до цього пункту мають орендарі земельних ділянок, які набули право оренди земельних ділянок для ведення селянського (фермерського) господарства шляхом переоформлення права постійного користування щодо зазначених земельних ділянок до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів"».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П., Власюк Т.Г.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.22-41-VIII «Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.24.           Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Суслову Олександру Івановичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити громадянину Суслову Олександру Івановичу у продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням: 01.02 Для ведення фермерського господарства, кадастровий номер 3224080600:02:005:0020, площею 25,0998 га, що розташована на території Сквирської міської територіальної громади та перебуває у нього в оренді згідно договору оренди землі від 19.09.2008, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 14.07.2023, номер запису про інше речове право 51028391, відповідно до вимог п. 6-1 розділу «Перехідні положення» Земельного кодексу України, а саме: право на купівлю таких земель без проведення земельних торгів відповідно до цього пункту мають орендарі земельних ділянок, які набули право оренди земельних ділянок для ведення селянського (фермерського) господарства шляхом переоформлення права постійного користування щодо зазначених земельних ділянок до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів"».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Стригун В.М.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Суслову Олександру Івановичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.23-41-VIII «Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Суслову Олександру Івановичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.25.           Про розгляд заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви — Київський Патріархат Святителя Миколая.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та в передачі земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) М. СКВИРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» з цільовим призначенням 03.04 Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організації, площею 0,3403 га, за рахунок земель Сквирської міської територіальної громади, кадастровий номер: 3224010100:01:058:0114, відповідно до: п. 15 ст. 123 Земельного кодексу України, а саме у зв’язку з невідповідністю містобудівній документації – генеральному плану м. Сквира (затверджений рішенням виконкому Сквирської районної ради народних депутатів №2 від 17.10.1983 року), так як в площу вищевказаної земельної ділянки включено землі загального користування (існуючий проїзд до багатоквартирного житлового будинку по вул. Гоголя); п.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме не враховано рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 06.09.2022 №9/21 «Про затвердження Актів комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Сквирської міської територіальної громади», а саме Акт №13 від 05.08.2022».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Левіцька В.П., Паніматченко Л.Д., Власюк Т.Г., Сиворакша М.В.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви — Київський Патріархат Святителя Миколая» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.24-41-VIII «Про розгляд заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви — Київський Патріархат Святителя Миколая» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.26.           Про розгляд заяви громадянки Кравченко Любові Григорівни щодо встановлення особистого строкового земельного сервітуту.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити громадянці Кравченко Любові Григорівні у встановленні особистого строкового сервітуту на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0008 га для тимчасового металевого гаража (вид права – право на розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм)) на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Карла Болсуновського, 53, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область відповідно до ст. ст. 79-1, 124-1 Земельного кодексу України».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П., Стригун В.М.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви громадянки Кравченко Любові Григорівни щодо встановлення особистого строкового земельного сервітуту» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.25-41-VIII «Про розгляд заяви громадянки Кравченко Любові Григорівни щодо встановлення особистого строкового земельного сервітуту» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.27.  Про розгляд заяви про продовження (поновлення) договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос» у продовженні (поновленні) договору оренди землі від 27 жовтня 2016 року, що зареєстрований в книзі записів реєстрації договорів оренди земельних ділянок в Пустоварівській сільській раді від 27.10.2016 за №865, на земельні ділянки (невитребувані земельні частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області відповідно до ст.ст. 79-1, 134 Земельного кодексу України».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Левіцька В.П., Паніматченко Л.Д., Стригун В.М., Власюк Т.Г.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви про продовження (поновлення) договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.26-41-VIII «Про розгляд заяви про продовження (поновлення) договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.28.  Про розгляд заяви про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Стандарт Ойл Компані».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Стандарт Ойл Компані» в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з цільовим призначенням 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (вид використання - для обслуговування існуючої автозаправної станції) площею 01266 га за адресою: Київська обл., Білоцерківський район, Кривошиїнська с/р, АЗС №14 автодорога Кремінець-Біла Церква 290 км+700 м, кадастровий номер: 3224083200:04:017:0001, згідно вимог ст. 79-1 Земельного кодексу України, ст..55.Закону України «Про землеустрій»».

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Стандарт Ойл Компані»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.27-41-VIII «Про розгляд заяви про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Стандарт Ойл Компані»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.29.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Соколівському Євгенію Миколайовичу у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Соколівському Євгенію Миколайовичу у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.28-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Соколівському Євгенію Миколайовичу у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.30.  Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Івановою Оленою Ігорівною.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Паніматченко Л.Д., Власюк Т.Г., Стригун В.М.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Івановою Оленою Ігорівною» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.29-41-VIII «Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Івановою Оленою Ігорівною» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.31.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Паніматченко Л.Д., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.30-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.32.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.31-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.33.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.32-41-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.34.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Руденко Валентині Іванівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Руденко Валентині Іванівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.33-41-VIII «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Руденко Валентині Іванівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у приватну власність громадянці Корінній Катерині Михайлівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у приватну власність громадянці Корінній Катерині Михайлівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.34-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у приватну власність громадянці Корінній Катерині Михайлівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.36.  Про розгляд заяви приватного підприємства «Новагрос» щодо припинення договору оренди землі.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Паніматченко Л.Д., Стригун В.М.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви приватного підприємства «Новагрос» щодо припинення договору оренди землі» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.35-41-VIII «Про розгляд заяви приватного підприємства «Новагрос» щодо припинення договору оренди землі» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.37.  Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:

Начальник Сквирського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Шахрай Ю.І. поцікавився, чи розміщені об’єкти нерухомості на цій земельній ділянці, чи перейшло нерухоме майно у власність ПрАТ «ВФ Україна» та чи оформлено право власності на нерухомий об’єкт.

Начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради Паніматченко Л.Д. відповіла, що продовжується договір оренди земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна». Нерухоме майно перейшло у власність, оскільки ПрАТ «ВФ Україна» є правонаступником. Право власності на нерухомий об’єкт є.

Також в обговоренні взяли участь: Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Стригун В.М.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.36-41-VIII «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.38.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Безпечна Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Безпечна Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.37-41-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Безпечна Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.39.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Горобіївка Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Горобіївка Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.38-41-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Горобіївка Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.40.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Дулицьке Сквирська міська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Паніматченко Л.Д.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Дулицьке Сквирська міська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.39-41-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Дулицьке Сквирська міська територіальна громада Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.41.  Про розгляд клопотань філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємство «Ліси України» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення самозалісених земельних ділянок у постійне користування орієнтовною площею 4,2 га у с. Великі Єрчики та орієнтовною площею 1,073 га поблизу с. Тхорівка Білоцерківського району Київської області на підставі ч.3 ст. 57-1 Земельного кодексу України, а саме: віднесення земельної ділянки до самозалісеної ділянки здійснюється шляхом внесення до Державного земельного кадастру відомостей про належність всіх її угідь до угідь самозалісеної ділянки. Земельна ділянка вважається самозалісеною ділянкою з дня внесення зазначених відомостей до Державного земельного кадастру.».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд клопотань філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.40-41-VIII «Про розгляд клопотань філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.42.  Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Кривошиїнці).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Кривошиїнці)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.41-41-VIII «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Кривошиїнці)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.43.  Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (с. Пустоварівка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (с. Пустоварівка)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.42-41-VIII «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (с. Пустоварівка)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.44.  Про розгляд заяви громадянки Воєводи Віри Степанівни щодо продовження договору оренди земельної ділянки.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити громадянці Воєводі Вірі Степанівні у продовженні договору оренди земельної ділянки площею 0,0020 га по вул. Соборна, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на підставі ст.ст. 98-102, 124-1261 Земельного кодексу України».

Звернула увагу, що в 2015 році був затверджений договір земельного сервітуту терміном на 1 рік. Договору оренди земельної ділянки не було затверджено. Орендна плата протягом минулих років не сплачувалась громадянкою Воєводою В.С.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:

Громадянка Воєвода В.С. звернула увагу, що займається підприємницькою діяльністю вже протягом 20 років та сплачує податки. Також зазначила, що неодноразово зверталася до міської ради з тим, щоб продовжити договір оренди земельної ділянки, проте, їй було відмовлено.

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу Воєводи В.С., що ця земельна ділянка знаходиться в комунальній власності Сквирської міської ради. Також зазначила, що в заяві громадянки Воєводи В.С. не вірно вказано, а саме: потрібно не продовження договору оренди земельної ділянки, а продовження договору земельного сервітуту.

Адвокат Глеваський В.В. ФОП Воєводи В.С. зазначив, що в Сквирської міської ради відсутня комунікація з бізнесом.

Депутат Гриша В.В. поцікавився в адвоката Глеваського В.В., чому в заяві громадянки Воєводи В.С. йдеться щодо продовження договору оренди земельної ділянки, якщо насправді його не було.

Адвокат Глеваський В.В. ФОП Воєводи В.С. відповів, що із заявою звертався його клієнтка, тобто громадянка Воєвода В.С.

Начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради Паніматченко Л.Д. звернула увагу ще раз, що надійшла заява щодо продовження договору оренди земельної ділянки, якого не було затверджено, а був затверджений договір земельного сервітуту у 2015 році. Термін його закінчився 31 грудня 2015 року.

У 2022 році було прийнято рішення сесії міської ради про встановлення земельного сервітуту громадянці Воєводі В.С. Всі підприємці підписали відповідні договори земельного сервітуту, а громадянка Воєвода В.С. відмовилася підписувати і забирати договір, мотивуючи тим, що вона вже сплачує податки. Більше звернень щодо затвердження договору земельного сервітуту від Воєводи В.С. не надходило.

Громадянка Воєвода В.С. зазначила, що в неї три кіоски, а було надано договір земельного сервітуту під один.

Міська голова Левіцька В.П. звернулася до громадянки Воєводи В.С., щоб вона зверталася із заявою до відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради щодо затвердження договору земельного сервітуту. Питання буде вирішено в робочому порядку.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про розгляд заяви громадянки Воєводи Віри Степанівни щодо продовження договору оренди земельної ділянки» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.43-41-VIII «Про розгляд заяви громадянки Воєводи Віри Степанівни щодо продовження договору оренди земельної ділянки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.45.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Тетерук Ганні Олексіївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Тетерук Ганні Олексіївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.44-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Тетерук Ганні Олексіївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.46.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Тараса Шевченка 96, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. “Повідомити громадянку Волянську Ніну Олександрівну про те, що відповідно до ч. 11 ст.120 Земельного кодексу України, якщо об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), інша будівля або споруда), об’єкт незавершеного будівництва розміщений на земельній ділянці державної або комунальної власності, що не перебуває у користуванні, набувач такого об’єкта нерухомого майна зобов’язаний протягом 30 днів з дня державної реєстрації права власності на такий об’єкт звернутися до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу йому у власність або користування земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, що належить йому на праві власності, у порядку, передбаченому статтями 118, 123 або 128 Земельного кодексу України”.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Тараса Шевченка 96, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.45-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Тараса Шевченка 96, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.47.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0833 га по вул. Незалежності, 124, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. “Повідомити громадянку Марченко Аллу Вікторівну про те, що відповідно до ч.11 ст.120 Земельного кодексу України, якщо об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), інша будівля або споруда), об’єкт незавершеного будівництва розміщений на земельній ділянці державної або комунальної власності, що не перебуває у користуванні, набувач такого об’єкта нерухомого майна зобов’язаний протягом 30 днів з дня державної реєстрації права власності на такий об’єкт звернутися до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу йому у власність або користування земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, що належить йому на праві власності, у порядку, передбаченому  .статтями 118, 123 або 128 Земельного кодексу України”.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0833 га по вул. Незалежності, 124, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.46-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0833 га по вул. Незалежності, 124, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.48.  Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Цапок Ганні Василівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради. «Відмовити у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 4,3 га з цільовим призначенням: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Сквирської міської територіальної громадянці Цапок Ганні Василівні на підставі п.п. 5 п.27 розділу Х Перехідні положення Земельного кодексу України, а саме: під час дії воєнного стану земельні відносини регулюються з урахуванням таких особливостей: безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється».

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Цапок Ганні Василівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.47-41-VIII «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Цапок Ганні Василівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.49.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кузьмичьовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0616 га по вул. Захисників України, 13 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кузьмичьовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0616 га по вул. Захисників України, 13 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.48-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кузьмичьовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0616 га по вул. Захисників України, 13 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.50.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ляшенку Віктору Митрофановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1924 га по вул. Миру, 63А у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ляшенку Віктору Митрофановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1924 га по вул. Миру, 63А у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.49-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ляшенку Віктору Митрофановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1924 га по вул. Миру, 63А у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.51.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Заяцу Віталію Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га по вул. Центральна, 46 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Заяцу Віталію Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га по вул. Центральна, 46 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.50-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Заяцу Віталію Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га по вул. Центральна, 46 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.52.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Моісеєву Ігорю Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Панаса Мирного, 10 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Моісеєву Ігорю Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Панаса Мирного, 10 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.51-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Моісеєву Ігорю Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Панаса Мирного, 10 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.53.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Потьомкіній Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0698 га по вул. Ігоря Сікорського, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Потьомкіній Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0698 га по вул. Ігоря Сікорського, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.52-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Потьомкіній Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0698 га по вул. Ігоря Сікорського, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.54.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Приндюку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Приндюку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.53-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Приндюку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.55.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1114 га по вул. Тараса Шевченка, 38 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1114 га по вул. Тараса Шевченка, 38 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.54-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1114 га по вул. Тараса Шевченка, 38 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.56.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Великій Дар’ї Сергіївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Великій Дар’ї Сергіївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.55-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Великій Дар’ї Сергіївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.57.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корнійчуку Роману Івановичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корнійчуку Роману Івановичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.56-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корнійчуку Роману Івановичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.58.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Тетяні Олексіївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Тетяні Олексіївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.57-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Тетяні Олексіївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.59.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марцун Тетяні Іванівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марцун Тетяні Іванівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.58-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марцун Тетяні Іванівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.60.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапчуку Анатолію Васильовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапчуку Анатолію Васильовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.59-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапчуку Анатолію Васильовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.61.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Анатолію Миколайовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Анатолію Миколайовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.60-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Анатолію Миколайовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.62.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Палієнку Віталію Васильовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Палієнку Віталію Васильовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.61-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Палієнку Віталію Васильовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.63.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шафоростову Олександру Євгенійовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шафоростову Олександру Євгенійовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.62-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шафоростову Олександру Євгенійовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.64.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комарніцькій Раїсі Мар’янівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комарніцькій Раїсі Мар’янівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.63-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комарніцькій Раїсі Мар’янівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.65.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Слепченко Олені Валеріївні та громадянці Перебейніс Аллі Сергіївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Слепченко Олені Валеріївні та громадянці Перебейніс Аллі Сергіївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.64-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Слепченко Олені Валеріївні та громадянці Перебейніс Аллі Сергіївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.66.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Чорнолецькій Надії Іванівні, громадянці Івановій Людмилі Василівні та громадянці Кравченко Таїсії Василівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Чорнолецькій Надії Іванівні, громадянці Івановій Людмилі Василівні та громадянці Кравченко Таїсії Василівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.65-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Чорнолецькій Надії Іванівні, громадянці Івановій Людмилі Василівні та громадянці Кравченко Таїсії Василівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.67.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Аллі Юріївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Аллі Юріївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.66-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Аллі Юріївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.68.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гитченку Владиславу Володимировичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гитченку Владиславу Володимировичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.67-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гитченку Владиславу Володимировичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.69.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Губаревій Антоніні Костянтинівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Губаревій Антоніні Костянтинівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.68-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Губаревій Антоніні Костянтинівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.70.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лясківській Ользі Михайлівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лясківській Ользі Михайлівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.69-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лясківській Ользі Михайлівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.71.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Покусаєвій Людмилі Вікторівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Покусаєвій Людмилі Вікторівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.70-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Покусаєвій Людмилі Вікторівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.72.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернезі Олександру Михайловичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернезі Олександру Михайловичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.71-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернезі Олександру Михайловичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.73.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.72-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.74.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пасічник Анастасії Володимирівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пасічник Анастасії Володимирівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.73-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пасічник Анастасії Володимирівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.75.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернію Владиславу Івановичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернію Владиславу Івановичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.74-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернію Владиславу Івановичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.76.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.75-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.77.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Герлизі Анатолію Леонідовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Герлизі Анатолію Леонідовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.76-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Герлизі Анатолію Леонідовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.78.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самелюку Олександру Станіславовичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самелюку Олександру Станіславовичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.77-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самелюку Олександру Станіславовичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.79.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охріменко Наталії Вікторівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охріменко Наталії Вікторівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.78-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охріменко Наталії Вікторівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3.80.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Катерині Борисівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Катерині Борисівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 20.11.2023 №3.79-41-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Катерині Борисівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що питання порядку денного 41 чергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

Подякувала депутатам за плідну працю в роботі сесії. Звернула увагу, що всі зауваження депутатів буде враховано.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити засідання сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 11.

ВИРІШИЛИ: “Закрити засідання сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання”. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

 

Депутат Стригун В.М. звернув увагу, що негативні думки, висловлені неадекватними сумнівними особами на минулій сесії Сквирської міської ради поширюються в громаді, а саме: щодо легітимності міської ради, щодо  відділу поліції №1 (м.Сквира) Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області та щодо відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування (військкомату).

Наголосив, що подібні вислови розхитують стабільність ситуації в громаді.

Також зазначив, що міською головою Валентиною Левіцькою було надіслано подання до місцевої прокуратури на організацію, що виконала капітальний ремонт даху на будівлі спортивної школи в м.Сквира. Проте, внаслідок негоди влітку його було знесено.

 

Начальник Сквирського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Шахрай Ю.І. відповів депутату Стригуну В.М., що з питання щодо неякісного капітального ремонту даху спортивної школи відкрито кримінальне провадження.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила засідання 41 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія засідання 41 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання (з додатками) від 20 листопада 2023 року - додається.

 

 

 

Міська голова                                                                                Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Секретар міської ради                                                                 Тетяна ВЛАСЮК

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: