(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№38 Протокол 36 позачергової сесії від 09.06.2023р.

 
Дата публікації 09.06.2023 13:16:35
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 38

засідання тридцять шостої позачергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

 

11 липня 2023 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28,

великий зал засідань

 

 

Розпочато: о 10-05

Закінчено: о 10-25

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

Всього присутніх - 20, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

Відсутні – 7.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 36 позачергову сесію Сквирської міської ради прибуло 19 депутатів та міська голова.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: відкрити засідання 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 19;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 7

ВИРІШИЛИ: відкрити засідання тридцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу тридцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання пам’ять всіх борців, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави. Звернула увагу, що, нажаль, в Сквирській територіальній громаді загинуло 43 бійця.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: міська голова Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин.

Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю - до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити з 10.00 до 11.00.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: роботу 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно запропонованого регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання роздано всім депутатам на руки:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

2.    Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 р. №07-27-VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік».

Доповідає: Суслова О.В., начальниця відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку міської ради.

3.    Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 43131772).

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

4.    Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 25.04.2023 р. №17-32-VIII “Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Сквираблагоустрій».

Доповідає: Шутенко С.О., в.о. директора КП “Сквираблагоустрій”.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 11 липня 2023 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 19;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. проінформувала:

- щодо обговорення з головою Київської ОВА ряду питань, зокрема, щодо проєкту будівництва ЦНАПу в м.Сквира та його спів-фінансування;

- щодо запланованої участі (12.07.2023 року) в засіданні Департаменту містобудування та архітектури Київської ОВА з питань розгляду проєкту будівництва ЦНАПу в м.Сквира та вирішення питань щодо його коригування;

- щодо виділення субвенції для реалізації Проєкту з державного бюджету;

- щодо передачі надання послуг державної реєстрації актів цивільного стану, тощо, Управлінню (Центру) надання адміністративних послуг Сквирської міської ради;

- щодо реорганізації Державною міграційною службою Сквирського підрозділу міграційної служби (паспортного столу) та передачі цих повноважень Сквирській міській раді (Управлінню (Центру) надання адміністративних послуг Сквирської міської ради).

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради від 11.07.2023 року - «Внести в порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради питання №5 «Про Звернення Сквирської міської ради до Державної міграційної служби України».

Доповідає: Грищенко О.Г., голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» Сквирської міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: «Внести в порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради питання №5 «Про Звернення Сквирської міської ради до Державної міграційної служби України».

Доповідає: Грищенко О.Г., голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» Сквирської міської ради.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозицію.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 19;

                                      «проти» – 1;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозицію (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування, оскільки на спільному засіданні постійних комісій питання детально розглядалось.

Запитань та пропозицій від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 7.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 11.07.2023 №01-36-VIII «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 р. №07-27-VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік».

ДОПОВІЛА: Суслова О.В., начальниця відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування, оскільки на спільному засіданні постійних комісій питання детально розглядалось.

Запитань та пропозицій від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 р. №07-27-VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів  регуляторних актів на 2023 рік»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 11.07.2023 №02-36-VIII «Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради від 06.12.2022 р. №07-27-VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 43131772).

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування, оскільки на спільному засіданні постійних комісій питання детально розглядалось.

Запитань та пропозицій від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 43131772)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 11.07.2023 №03-36-VIII «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 43131772)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 25.04.2023 р. №17-32-VIII «Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування, оскільки на спільному засіданні постійних комісій питання детально розглядалось.

Запитань та пропозицій від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 25.04.2023 р. №17-32-VIII «Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Сквираблагоустрій»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 11.07.2023 №04-36-VIII «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 43131772)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

  1. СЛУХАЛИ: Про Звернення Сквирської міської ради до Державної міграційної служби України.

ДОПОВІЛА: Грищенко О.Г., голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» Сквирської міської ради.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про Звернення Сквирської міської ради до Державної міграційної служби України» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 7.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення від 11.07.2023 №05-36-VIII «Про Звернення Сквирської міської ради до Державної міграційної служби України» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що питання порядку денного 36 позачергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити засідання тридцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: закрити засідання тридцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила засідання 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія засідання 36 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 11 липня 2023 року - додається.

 

 

Міська голова                                                                                Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Секретар міської ради                                                                  Тетяна ВЛАСЮК

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: