(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№19 Протокол 17 чергової сесії від 27.01.2022р.

 
Дата публікації 27.01.2022 12:53:57
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 19.

другого пленарного засідання сімнадцятої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

27 січня 2022 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 09-10

Закінчено засідання о 09-58

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 0910 – 15, враховуючи Сквирського міського голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила про початок роботи ІІ пленарного засідання сімнадцятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

Звернула увагу, що участь в роботі пленарних засідань ради та засідань постійних комісій - є обов’язком кожного з депутатів!

В зв’язку зі змінами в законодавстві України, для прийняття рішень щодо передачі у власність земельних ділянок необхідно 2/3 голосів від загального складу ради, тобто - 18 голосів депутатів.

На І та відповідно на ІІ пленарних засіданнях 17 чергової сесії Сквирської міської ради через відсутність частини депутатів неможливо розглянути значну частину земельних питань порядку денного, а тому ці питання будуть перенесені на розгляд наступної чергової сесії Сквирської міської ради.

Сьогодні розглядатимуться питання, для прийняття рішень яких необхідно 14 голосів депутатів.

Звернула увагу, що порядок денний ІІ пленарного засідання 17 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки:

37. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для індивідуального садівництва площею 0,1200 га у с. Горобіївка, Київської області.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Добровольській Любові Антонівні для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Замкова, 24 у с. Самгородок, Київської області.
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по пров. Рибацький, с. Горобіївка, Київської області.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стадник Галині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул Нагірна, 1 у с. Лаврики, Київської області.
 6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гнідець Миколі Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1624 га по вул. Шкільна, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3173 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кузнєцову Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3675 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніколаєнку Валерію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3795 га по вул. Савранська, б/н у с. Саврань, Київської області.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шевчуку Дмитру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Панасюк Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3975 га у с. Шаліївка, масив «Сіножаті», Київської області.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Джалаловій Сонії Вахідовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сотніченку Максиму Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів, Київської області.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Приймаченко Руслані Русланівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4849 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Ірині Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3469 га по вул. Липова, 24 у с. Антонів, Київської області.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карась Тамарі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1108 га у с. Тхорівка, Київської області.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Берлоусу Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6500 га у с. Тхорівка, Київської області.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Майї Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність Шинкарук Тетяні Адамівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га по пров. Польовий, 5, у с. Каленна Київської області.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Горобіївка, Київської області.
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисевичу Юрію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3247 га по вул. Савранська, 9 у с. Саврань, Київської області.
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левадньому Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4796 га по вул. Миру, 5 у с. Оріховець, Київської області.
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сідлецькій Тамілі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404 га у с. Оріховець, Київської області.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3446 га  по вул. Жовтнева, 8 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грінчій Вікторії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Навроцькій Маргариті Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2753 га по вул. Польова, б/н у с. Оріховець, Київської області.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Муштруку Артему Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8612 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Оленчук Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1221 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Рубленко Олені Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3175 га по вул. Польова у с. Миньківці, Київської області.
 36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Семенцю Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9403 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хмарук Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0871га  по вул. Богаченка, б/н у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.
 38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Цапок Антоніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2066 га по вул. Валєтової, 4 у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області.
 39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сергієнко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4950 га на території Сквирської територіальної громади (с. Каленна), Київської області.
 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Олейніченко Лесі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4300 га у с. Горобіївка(масив «Лісовий»), Київської області.
 41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Валігурі Олексію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2799 га по вул. Шкільна, 9 у с. Самгородок, Київської області.
 42. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кулибабі Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3044 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,3000 га відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради по вул. Соборна,24 (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира.
 44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» ПЛОЩЕЮ 1,2164 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Червона,22 в м. Сквира , Київської області.
 45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кольцовій Ользі Олегівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2200 га по вул. Волинська, поле №1 у с. Буки Білоцерківського району, Київської області.
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Цінцілєвському Віктору Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської міської ради Київської області.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Сальнік Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2273 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шпачуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3596 га по вул. Шкільна, 94 у с. Самгородок, Київської області.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4967 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Вежичанину Василю Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га у с. Тхорівка, Київської області.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6826 га по вул. Шевченка, б/н у с. Каленна Київської області.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Єрофеєву Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2869 га по вул. Садова, б/н у с. Самгородок Київської області.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Якимчук Аліні Володимирівні особистого селянського господарства площею 0,3568 га по вул. Перемоги, б/н у с. Каленна Київської області.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зарудній Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Перемоги, б/н у с. Каленна, Київської області.
 55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Молю Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.
 56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Бойко Світлані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3700 га по вул. Шкільна, 75 у с. Самгородок, Київської області.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Хромогіну Ярославу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1462 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 58. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Коваль Тетяні Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4664 га по вул. Партизанська, 14 у с. Антонів, Київської області.
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Щербенко Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3184 га по вул. Лісова, 115 у с. Пустоварівка, Київської області.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3200 га по вул. Миру, 7 у с. Оріховець, Київської області.
 61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Семенець Олені Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6040 га у с. Самгородок, Київської області.
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чумак Галині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2045 га по вул. Новофастівська, 24 у с. Самгородок, Київської області.
 63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області.
 64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лукаш Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2060 га по вул. Лісова, 23 у с. Антонів, Київської області.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Євтюхіній Ліні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Лісова, б/н у с. Кам`яна Гребля, Київської області.
 66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Максимчук Ніні Миколаївні особистого селянського господарства площею 0,6000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Верещінській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2908 га по вул. Дачна, б/н, у с. Дунайка Білоцерківського району Київської області.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Негелі Інні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1384 га  по вул. Партизанська у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Віннічуку Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5161 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0946 га по вул. Хліборобна, 43 у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області.
 71. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Мацюченко Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2885 га по вул. Перемоги, 50А у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Котляру Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області.
 73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Литвинчук Галині Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1782 га по вул. Польова у с. Пустоварівка, Київської області.
 74. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області.
 75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврищук Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями, Київської області.
 76. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медно Вячеславу Андрійовичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Новікову Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7687 га у с. Лаврики, Київської області.
 78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бонкало Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Сквирське шосе, 21 у с. Шапіївка, Київської області.
 79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Трегуб Людмилі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.
 80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Козачині Наталці Тимофіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га у с. Горобіївка, Київської області.
 81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Іванюсь Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3154 га по вул.Шкільна, 10 у с. Самгородок, Київської області.
 82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гончарук Юлії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3158 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 83. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Швидкому Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3600 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 84. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Голоті Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4735 га по вул. Миру, 135 у с. Дулицьке,  Білоцерківського району, Київської області.
 85. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швидкій Зої Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5231 га по вул. Сквирська, 136 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області
 86. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Мироник Яні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2877 га  по вул. Шевченка у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.
 87. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бондару Володимиру Сизоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Поперечна, 25 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 88. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гоменюку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна,  Білоцерківського району, Київської області.
 89. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Денисенку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га  по вул. Шкільна, б/н у с. Шамраївка Білоцерківського району, Київської області.
 90. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Гевчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 91. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чечет Ганні Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3048 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці,  Білоцерківського району Київської області.
 92. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Статкевич Світлані Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0638 га по вул. 8-го Березня,27 у м. Сквира, Київської області.
 93. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Олені Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0405 га по вул. Відродження,65 у м. Сквира, Київської області.
 94. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григорчуку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 95. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бондар Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2675 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 96. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котляр Марії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.
 97. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бодьку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 98. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скибі Руслану Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2599 га по вул. Садова, 21 у с. Кривошиїнці,  Білоцерківського району, Київської області.
 99. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пекліну Валентину Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0428 га по вул. Сквирська, 91 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 100. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Владиславу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9693 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Андріївському Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2005 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 102. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 103. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Костенку Віталію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га по вул. Яблунева, б/н, у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.
 104. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Книшу Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4249 га по вул. Миру у с. Селезенівка, Київської області.
 105. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Панасюку Володимиру Вікторовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3249 га по вул. Шевченка,10 у с. Шаліївка, Київської області.
 106. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ходаківському Сергію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 107. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Рудницькому Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Краснолвси) Білоцерківського району Київської області.
 108. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яремчуку Юрію Івановичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району  Київської області.
 109. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Стовбецькій Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5457 га по вул. Гагаріна, б/н у с. Рогізна  Білоцерківського району Київської області .
 110. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Очеретяному Анатолію Карповичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1867 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 111. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Вакуленку Артуру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.
 112. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2968 га по вул. Лісова у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 113. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянину Свиридюку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2433 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 114. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2540га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 115. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грищенко Любові Мануїлівні для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 1,4642 га у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 116. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Штуці Андрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0400 га по вул. Садова у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 117. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шпаку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2842 га по вул. Шкільна, б/н у с. Кам’яна Гребля  Білоцерківського району Київської області.
 118. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кугай Геннадію Володимировичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,3107 га по вул. Млинова у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.
 119. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Куценку Івану Михайловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5043 га по вул. Шевченка у с. Рогізна  Білоцерківського району Київської області.
 120. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Ярославу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,8500 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області.
 121. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,1338 га по вул. Дружби  у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.
 122. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельник-Криворучко Катерині Федорівні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,5000 га по вул. Загадкова у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
 123. Про надання дозволу на розробку проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянці Гільченко Інні Володимирівні ½ частини та громадянці Рабцун Вікторії Володимирівні ½ частини для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2700 га у с. Лаврики, Київської області.
 124. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Тітаренко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0411 га по вул. Бакожин у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 125. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лисаку Андрію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3923 га по вул. Ярова, 18 у с. Лаврики, Київської області.
 126. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іванюсю Дмитру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1910 га по вул. Шевченка, 6 у с. Самгородок Київської області.
 127. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га  по вул. Берегова у с. Самгородок Київської області.
 128. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бабич Наталії Ростиславівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3028 га по вул. Набережна, 19 у с. Каленна, Київської області.
 129. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2147 га  по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок, Київської області.
 130. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Прокопчуку Богдану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,3080 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.
 131. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Возному Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,2445 га по вул. Шкільна, б/н у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 132. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубасу Івану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області.
 133. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мелашенко Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0867 га по вул. Зарічна у м. Сквира Київської області.
 134. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0287 га по провул. Озерний,24, м. Сквира Київської області.
 135. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойку Олександру Петровичу орієнтовною площею 3,1338 га, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка).
 136. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Надбайловій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2567 га по вул. Садова, 58 у с. Тхорівка Київської області.
 137. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мазур Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3781 га по вул. Шкільна, 49 у с. Самгородок Київської області.
 138. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Заікіній Марині Іванівні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,1566 га по вул. Садова, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 139. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шаровій Вікторії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,0751 га  по вул. Лісова у с. Шаліївка Київської області.
 140. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для індивідуального садівництва орієнтовною  площею 0,1066 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 141. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області.
 142. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Володимиру Вікторовичу для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області.
 143. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шевчуку Дмитру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 144. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Майї Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 145. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 146. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зубрій Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.
 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Константин Ользі Віталіївні для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Лісова, б/н,  в с. Малі Єрчики, Київської області.
 148. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кухар Ользі Володимирівні для індивідуального садівництва площею 0,0778 га  по вул. Перемоги у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.
 149. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га,  по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області.
 150. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Осіпову Олександру Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 151. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Смаглюкові Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5841 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 152. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лозенко Єлизаветі Сергіівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 153. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хряпі Юлії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 154. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Тригубі Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 155. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніконову Дмитру Федоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9505 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 156. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Муштруку Михайлу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 157. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Молю Юрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, с. Каленна, Київської області.
 158. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Віктору Ростиславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 159. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Степаненко Наталії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 160. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворській Надії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 161. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 162. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Профатило Григору Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 163. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Напольській Лідії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 164. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Креденцеру Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 165. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Вишневському Олександру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 166. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ходус Аліні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 167. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 168. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хайдаровій Людмилі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 169. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Сідлецькому Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 170. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лавренюк Тетяні Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 171. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лященко Майї Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 172. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайомі Ярославу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 173. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 174. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жевачевській Тамарі Євменівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 175. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гоцик Оксані Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 176. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Гурі Євгену Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 177. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 178. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романюку Сергію Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 179. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Стріхару Юрію Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 180. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Надюку Мирославу Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 181. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корінному Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 182. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Анатолію Пімоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 183. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Руслану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 184. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Шиденку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 185. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабичу Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 186. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Данилівському Ігорю Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 187. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Радкевичу Олександру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 188. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Прохоренко Ганні Боніфатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 189. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 190. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гуцало Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2400 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 191. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Маліцькій Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 192. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Тригубу Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 193. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Третяку Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 194. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зароднюк Зінаїді Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 195. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шепель Лесі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 196. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Курко Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 197. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Хінцінському Юрію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 198. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хінцінському Богдану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 199. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сорокопуд Ілоні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,5841 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 200. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Терлецькому Анатолію Феодосійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 201. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Байді Катерині Боніфатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 202. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гуляс Клавдії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 203. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 204. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головатюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 205. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грищенко Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 206. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фролову Леоніду Євгеньовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 207. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 208. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Третяку Максиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 209. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеремет Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 210. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швець Надії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 211. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лозовій Оксані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 212. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Юрію Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 213. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Левенчук Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 214. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Юлії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 215. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Осіпову Артему Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 216. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Саганець Олені Валеріївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 217. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лисюку Євгенію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 218. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Христенку Миколі Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 219. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Башук Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Садова, 22, с. Самгородок, Київської області.
 220. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стрижаловій Любові Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Травнева 83А у с. Селезенівка, Київської області.
 221. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Керпаню Анатолію Степановичу для індивідуального садівництва площею 0,0400 га по вул. Старосілля, 24 у с. Антонів, Київської області.

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

 

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стадник Галині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Нагірна, 1 у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стадник Галині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Нагірна, 1 у с. Лаврики, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 14;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.86-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стадник Галині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Нагірна, 1 у с. Лаврики, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.87-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніколаєнку Валерію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3795 га по вул. Савранська, б/н у с. Саврань, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніколаєнку Валерію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3795 га по вул. Савранська, б/н у с. Саврань, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 14;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.88-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніколаєнку Валерію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3795 га по вул. Савранська, б/н у с. Саврань, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Панасюк Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3975 га у с. Шаліївка, масив «Сіножаті», Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Панасюк Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3975 га у с. Шаліївка, масив «Сіножаті», Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.89-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Панасюк Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3975 га у с. Шаліївка, масив «Сіножаті», Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Джалаловій Сонії Вахідовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Джалаловій Сонії Вахідовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.90-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Джалаловій Сонії Вахідовні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.91-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сотніченку Максиму Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сотніченку Максиму Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.92-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сотніченку Максиму Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Ювілейна, б/н у с. Антонів, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4849 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4849 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.93-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4849 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карась Тамарі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1108 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карась Тамарі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1108 га у с. Тхорівка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.94-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карась Тамарі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1108 га у с. Тхорівка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Берлоусу Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6500 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Берлоусу Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6500 га у с. Тхорівка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.95-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Берлоусу Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6500 га у с. Тхорівка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.96-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 14;

«проти» - 1;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.97-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабенку Олександру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0983 га по вул. Шкільна, б/н у с. Дулицьке, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Горобіївка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.98-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Горобіївка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сідлецькій Тамілі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404 га у с. Оріховець, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сідлецькій Тамілі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404 га у с. Оріховець, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.99-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сідлецькій Тамілі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4404 га у с. Оріховець, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грінчій Вікторії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грінчій Вікторії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.100-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грінчій Вікторії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2600 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Навроцькій Маргариті Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2753 га по вул. Польова, б/н у с. Оріховець, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Навроцькій Маргариті Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2753 га по вул. Польова, б/н у с. Оріховець, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.101-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Навроцькій Маргариті Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2753 га по вул. Польова, б/н у с. Оріховець, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Оленчук Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1221 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Оленчук Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1221 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.102-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Оленчук Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1221 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хмарук Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0871га  по вул. Богаченка, б/н у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хмарук Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0871га  по вул. Богаченка, б/н у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.103-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хмарук Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0871га  по вул. Богаченка, б/н у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сергієнко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4950 га на території Сквирської територіальної громади (с. Каленна), Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сергієнко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4950 га на території Сквирської територіальної громади (с. Каленна), Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.104-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сергієнко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4950 га на території Сквирської територіальної громади (с. Каленна), Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Олейніченко Лесі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4300 га у с. Горобіївка(масив «Лісовий»), Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Олейніченко Лесі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4300 га у с. Горобіївка(масив «Лісовий»), Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.105-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Олейніченко Лесі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4300 га у с. Горобіївка(масив «Лісовий»), Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Валігурі Олексію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2799 га по вул. Шкільна, 9 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Валігурі Олексію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2799 га по вул. Шкільна, 9 у с. Самгородок, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.106-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Валігурі Олексію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2799 га по вул. Шкільна, 9 у с. Самгородок, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.64. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кулибабі Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3044 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кулибабі Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3044 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 13;

«проти» - 1;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.66. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,3000 га відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради по вул. Соборна,24 (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,3000 га відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради по вул. Соборна,24 (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 12.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.107-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,3000 га відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради по вул. Соборна,24 (нежитлова будівля історико-краєзнавчого музею) в м. Сквира» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

В зал засідань зайшла депутат Рогоза Н.А.

Всього присутніх 15 депутатів. При голосуванні також враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» ПЛОЩЕЮ 1,2164 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Червона,22 в м. Сквира, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» ПЛОЩЕЮ 1,2164 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Червона,22 в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.108-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» ПЛОЩЕЮ 1,2164 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Червона,22 в м. Сквира, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.111. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Сальнік Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2273 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Сальнік Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2273 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.109-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Сальнік Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2273 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.127. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.110-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.131. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Верещінській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2908 га по вул. Дачна, б/н, у с. Дунайка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Верещінській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2908 га по вул. Дачна, б/н, у с. Дунайка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 11.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.111-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Верещінській Катерині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2908 га по вул. Дачна, б/н, у с. Дунайка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

В зал засідань зайшов депутат Коломієць І.І.

Всього присутніх 16 депутатів. При голосуванні також враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.132. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Негелі Інні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1384 га  по вул. Партизанська у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Негелі Інні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1384 га  по вул. Партизанська у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.112-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Негелі Інні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1384 га  по вул. Партизанська у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.133. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Віннічуку Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5161 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Віннічуку Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5161 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.113-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Віннічуку Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5161 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.134. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0946 га по вул. Хліборобна, 43 у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0946 га по вул. Хліборобна, 43 у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.114-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0946 га по вул. Хліборобна, 43 у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.135. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Мацюченко Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2885 га по вул. Перемоги, 50А у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Мацюченко Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2885 га по вул. Перемоги, 50А у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.115-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Мацюченко Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2885 га по вул. Перемоги, 50А у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.136. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Котляру Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Котляру Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.116-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Котляру Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.139. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврищук Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврищук Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.117-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Гаврищук Юлії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. 1 Травня, б/н у с. Ями, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.143. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Трегуб Людмилі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Трегуб Людмилі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.118-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Трегуб Людмилі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.144. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Козачині Наталці Тимофіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Козачині Наталці Тимофіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га у с. Горобіївка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.119-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Козачині Наталці Тимофіївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га у с. Горобіївка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.146. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гончарук Юлії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3158 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гончарук Юлії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3158 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.120-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гончарук Юлії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3158 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.147. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Швидкому Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3600 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Швидкому Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3600 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.121-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Швидкому Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3600 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.149. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швидкій Зої Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5231 га по вул. Сквирська, 136 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швидкій Зої Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5231 га по вул. Сквирська, 136 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.122-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швидкій Зої Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5231 га по вул. Сквирська, 136 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.150. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Мироник Яні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2877 га  по вул. Шевченка у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Мироник Яні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2877 га  по вул. Шевченка у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.123-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Мироник Яні Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2877 га  по вул. Шевченка у с. Малі Лисівці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.151. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бондару Володимиру Сизоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Поперечна, 25 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бондару Володимиру Сизоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Поперечна, 25 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.124-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бондару Володимиру Сизоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Поперечна, 25 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.152. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гоменюку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна,  Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гоменюку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна,  Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.125-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гоменюку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2300 га по вул. Франка, б/н у с. Рогізна,  Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.153. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Денисенку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га  по вул. Шкільна, б/н у с. Шамраївка Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Денисенку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га  по вул. Шкільна, б/н у с. Шамраївка Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.126-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Денисенку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га  по вул. Шкільна, б/н у с. Шамраївка Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.154. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Гевчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Гевчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.127-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Гевчук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.155. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чечет Ганні Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3048 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці,  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чечет Ганні Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3048 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці,  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.128-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чечет Ганні Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3048 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці,  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.158. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григорчуку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григорчуку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.129-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григорчуку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.159. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бондар Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2675 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бондар Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2675 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.130-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бондар Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2675 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.160. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котляр Марії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котляр Марії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.131-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Котляр Марії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га по вул. Хліборобна, б/н у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.161. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бодьку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бодьку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.132-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бодьку Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.162. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скибі Руслану Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2599 га по вул. Садова, 21 у с. Кривошиїнці,  Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скибі Руслану Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2599 га по вул. Садова, 21 у с. Кривошиїнці,  Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.133-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Скибі Руслану Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2599 га по вул. Садова, 21 у с. Кривошиїнці,  Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.164. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Владиславу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9693 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Владиславу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9693 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.134-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Владиславу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9693 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.165. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Андріївському Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2005 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Андріївському Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2005 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.135-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Андріївському Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2005 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.166. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.136-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Шелесту Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.167. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Костенку Віталію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га по вул. Яблунева, б/н, у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Костенку Віталію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га по вул. Яблунева, б/н, у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.137-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Костенку Віталію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га по вул. Яблунева, б/н, у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.169. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Панасюку Володимиру Вікторовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3249 га по вул. Шевченка,10 у с. Шаліївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Панасюку Володимиру Вікторовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3249 га по вул. Шевченка,10 у с. Шаліївка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.138-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Панасюку Володимиру Вікторовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3249 га по вул. Шевченка,10 у с. Шаліївка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.175. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Вакуленку Артуру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Вакуленку Артуру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.139-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Вакуленку Артуру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.176. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2968 га по вул. Лісова у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2968 га по вул. Лісова у с. Буки Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 1;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.140-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2968 га по вул. Лісова у с. Буки Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.177. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянину Свиридюку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2433 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянину Свиридюку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2433 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.141-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянину Свиридюку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2433 га по вул. Волинська, б/н у с. Буки Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.178. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2540га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2540га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.142-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2540га по вул. Польова у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.182. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кугай Геннадію Володимировичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,3107 га по вул. Млинова у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кугай Геннадію Володимировичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,3107 га по вул. Млинова у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.143-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кугай Геннадію Володимировичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,3107 га по вул. Млинова у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.184. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Ярославу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,8500 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Ярославу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,8500 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.144-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Ярославу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,8500 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.187. Про надання дозволу на розробку проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянці Гільченко Інні Володимирівні ½ частини та громадянці Рабцун Вікторії Володимирівні ½ частини для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2700 га у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянці Гільченко Інні Володимирівні ½ частини та громадянці Рабцун Вікторії Володимирівні ½ частини для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2700 га у с. Лаврики, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.145-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянці Гільченко Інні Володимирівні ½ частини та громадянці Рабцун Вікторії Володимирівні ½ частини для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2700 га у с. Лаврики, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.189. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лисаку Андрію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3923 га по вул. Ярова, 18 у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лисаку Андрію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3923 га по вул. Ярова, 18 у с. Лаврики, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.146-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лисаку Андрію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3923 га по вул. Ярова, 18 у с. Лаврики, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.191. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га  по вул. Берегова у с. Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га  по вул. Берегова у с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.147-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Галашевському Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га  по вул. Берегова у с. Самгородок Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.195. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Возному Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,2445 га по вул. Шкільна, б/н у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Возному Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,2445 га по вул. Шкільна, б/н у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.148-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Возному Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,2445 га по вул. Шкільна, б/н у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.196. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубасу Івану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубасу Івану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.149-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубасу Івану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.199. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойку Олександру Петровичу орієнтовною площею 3,1338 га, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка).

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойку Олександру Петровичу орієнтовною площею 3,1338 га, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.150-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойку Олександру Петровичу орієнтовною площею 3,1338 га, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.206. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шаровій Вікторії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,0751 га  по вул. Лісова у с. Шаліївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шаровій Вікторії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,0751 га  по вул. Лісова у с. Шаліївка Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.151-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шаровій Вікторії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,0751 га  по вул. Лісова у с. Шаліївка Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.207. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для індивідуального садівництва орієнтовною  площею 0,1066 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для індивідуального садівництва орієнтовною  площею 0,1066 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.152-17-VIII від 27.01.2022 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Коханець Оксані Володимирівні для індивідуального садівництва орієнтовною  площею 0,1066 га по вул. Дружби Народів у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.220. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зубрій Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зубрій Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.153-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зубрій Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.222. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кухар Ользі Володимирівні для індивідуального садівництва площею 0,0778 га  по вул. Перемоги у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кухар Ользі Володимирівні для індивідуального садівництва площею 0,0778 га  по вул. Перемоги у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.154-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кухар Ользі Володимирівні для індивідуального садівництва площею 0,0778 га  по вул. Перемоги у с. Миньківці Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.223. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га,  по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га,  по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.155-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га,  по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 37.302. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стрижаловій Любові Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Травнева 83А у с. Селезенівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стрижаловій Любові Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Травнева 83А у с. Селезенівка, Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 37.156-17-VIII від 27.01.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стрижаловій Любові Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га по вул. Травнева 83А у с. Селезенівка, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: перенести на розгляд 19 чергової сесії Сквирської міської ради питання, що не розглянулись через відсутність частини депутатів в зв’язку з тим, що для прийняття рішень щодо передачі у власність земельних ділянок необхідно 2/3 голосів від загального складу ради, тобто – 18.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: Перенести на розгляд 19 чергової сесії Сквирської міської ради наступні питання:

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гелею Миколі Миколайовичу для індивідуального садівництва площею 0,1200 га у с. Горобіївка, Київської області.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Добровольській Любові Антонівні для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Замкова, 24 у с. Самгородок, Київської області.
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Горобіївка, Київської області.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по пров. Рибацький, с. Горобіївка, Київської області.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гнідець Миколі Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1624 га по вул. Шкільна, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Колісник Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3173 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кузнєцову Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3675 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шевчуку Дмитру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Приймаченко Руслані Русланівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Ірині Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3469 га по вул. Липова, 24 у с. Антонів, Київської області.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Майї Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність Шинкарук Тетяні Адамівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га по пров. Польовий, 5, у с. Каленна Київської області.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисевичу Юрію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3247 га по вул. Савранська, 9 у с. Саврань, Київської області.
 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левадньому Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4796 га по вул. Миру, 5 у с. Оріховець, Київської області.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3446 га по вул. Жовтнева, 8 у с. Кривошиїнці, Білоцерківського району, Київської області.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Муштруку Артему Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8612 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Рубленко Олені Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3175 га по вул. Польова у с. Миньківці, Київської області.
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Семенцю Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9403 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Цапок Антоніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2066 га по вул. Валєтової, 4 у с. Малі Лисівці Білоцерківського району Київської області.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кольцовій Ользі Олегівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2200 га по вул. Волинська, поле №1 у с. Буки Білоцерківського району, Київської області.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Цінцілєвському Віктору Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської міської ради Київської області.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шпачуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3596 га по вул. Шкільна, 94 у с. Самгородок, Київської області.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4967 га по вул. Садова, б/н у с. Каленна, Київської області.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Вежичанину Василю Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га у с. Тхорівка, Київської області.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фальчук Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6826 га по вул. Шевченка, б/н у с. Каленна Київської області.
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Єрофеєву Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2869 га по вул. Садова, б/н у с. Самгородок Київської області.
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Якимчук Аліні Володимирівні особистого селянського господарства площею 0,3568 га по вул. Перемоги, б/н у с. Каленна Київської області.
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зарудній Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Перемоги, б/н у с. Каленна, Київської області.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Молю Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Бойко Світлані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3700 га по вул. Шкільна, 75 у с. Самгородок, Київської області.
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Хромогіну Ярославу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1462 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Коваль Тетяні Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4664 га по вул. Партизанська, 14 у с. Антонів, Київської області.
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Щербенко Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3184 га по вул. Лісова, 115 у с. Пустоварівка, Київської області.
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3200 га по вул. Миру, 7 у с. Оріховець, Київської області.
 36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Семенець Олені Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6040 га у с. Самгородок, Київської області.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Чумак Галині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2045 га по вул. Новофастівська, 24 у с. Самгородок, Київської області.
 38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лукаш Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2060 га по вул. Лісова, 23 у с. Антонів, Київської області.
 39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Євтюхіній Ліні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Лісова, б/н у с. Кам`яна Гребля, Київської області.
 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Максимчук Ніні Миколаївні особистого селянського господарства площею 0,6000 га по вул. Зарічна, б/н у с. Каленна, Київської області.
 41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Литвинчук Галині Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1782 га по вул. Польова у с. Пустоварівка, Київської області.
 42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1900 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області.
 43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медно Вячеславу Андрійовичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Новікову Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7687 га у с. Лаврики, Київської області.
 45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бонкало Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Сквирське шосе, 21 у с. Шапіївка, Київської області.
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Іванюсь Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3154 га по вул.Шкільна, 10 у с. Самгородок, Київської області.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Голоті Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4735 га по вул. Миру, 135 у с. Дулицьке,  Білоцерківського району, Київської області.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Статкевич Світлані Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0638 га по вул. 8-го Березня,27 у м. Сквира, Київської області.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Олені Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0405 га по вул. Відродження,65 у м. Сквира, Київської області.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пекліну Валентину Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0428 га по вул. Сквирська, 91 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Книшу Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4249 га по вул. Миру у с. Селезенівка, Київської області.
 52. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ходаківському Сергію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 53. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Рудницькому Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Краснолвси) Білоцерківського району Київської області.
 54. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яремчуку Юрію Івановичу для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 2,0000 га у с. Кривошиїнці Білоцерківського району  Київської області.
 55. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Стовбецькій Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5457 га по вул. Гагаріна, б/н у с. Рогізна  Білоцерківського району Київської області.
 56. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Очеретяному Анатолію Карповичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1867 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 57. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грищенко Любові Мануїлівні для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 1,4642 га у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 58. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Штуці Андрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0400 га по вул. Садова у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 59. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шпаку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2842 га по вул. Шкільна, б/н у с. Кам’яна Гребля  Білоцерківського району Київської області.
 60. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Куценку Івану Михайловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5043 га по вул. Шевченка у с. Рогізна  Білоцерківського району Київської області.
 61. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лебідь Галині Федосіївні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,1338 га по вул. Дружби  у с. Нова Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.
 62. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельник-Криворучко Катерині Федорівні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,5000 га по вул. Загадкова у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
 63. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Тітаренко Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0411 га по вул. Бакожин у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 64. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іванюсю Дмитру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1910 га по вул. Шевченка, 6 у с. Самгородок Київської області.
 65. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бабич Наталії Ростиславівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3028 га по вул. Набережна, 19 у с. Каленна, Київської області.
 66. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність громадянину Грицюку Сергію Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2147 га  по вул. Кооперативна, 23 у с. Самгородок, Київської області.
 67. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Прокопчуку Богдану Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,3080 га  по вул. Матюші у с. Лаврики, Київської області.
 68. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мелашенко Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0867 га по вул. Зарічна у м. Сквира Київської області.
 69. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0287 га по провул. Озерний,24, м. Сквира Київської області.
 70. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Надбайловій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2567 га по вул. Садова, 58 у с. Тхорівка Київської області.
 71. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мазур Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3781 га по вул. Шкільна, 49 у с. Самгородок Київської області.
 72. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Заікіній Марині Іванівні для ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею 0,1566 га по вул. Садова, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 73. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області.
 74. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Стогнію Володимиру Вікторовичу для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га в с. Цапіївка, Білоцерківського району Київської області.
 75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шевчуку Дмитру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 76. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Карпенюк Майї Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянці Константин Ользі Віталіївні для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Лісова, б/н,  в с. Малі Єрчики, Київської області.
 79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Осіпову Олександру Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Смаглюкові Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,5841 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лозенко Єлизаветі Сергіівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хряпі Юлії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 83. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Тригубі Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 84. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ніконову Дмитру Федоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,9505 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 85. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Муштруку Михайлу Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 86. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Молю Юрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, с. Каленна, Київської області.
 87. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Віктору Ростиславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 88. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Степаненко Наталії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 89. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворській Надії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 90. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 91. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Профатило Григору Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 92. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Напольській Лідії Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 93. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Креденцеру Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 94. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Вишневському Олександру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 95. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ходус Аліні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 96. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 97. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хайдаровій Людмилі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 98. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Сідлецькому Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 99. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лавренюк Тетяні Борисівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 100. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лященко Майї Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайомі Ярославу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 102. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 103. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жевачевській Тамарі Євменівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 104. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гоцик Оксані Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 105. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Гурі Євгену Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 106. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ткачуку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 107. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романюку Сергію Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 108. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Стріхару Юрію Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 109. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Надюку Мирославу Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 110. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корінному Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 111. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Анатолію Пімоновичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 112. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Руслану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 113. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Шиденку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 114. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бабичу Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 115. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Данилівському Ігорю Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 116. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Радкевичу Олександру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 117. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Прохоренко Ганні Боніфатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 118. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 119. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гуцало Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2400 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 120. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Маліцькій Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 121. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Тригубу Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8700 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 122. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Третяку Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 123. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Зароднюк Зінаїді Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 124. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шепель Лесі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 125. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Курко Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 126. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Хінцінському Юрію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 127. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хінцінському Богдану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 128. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сорокопуд Ілоні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,5841 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 129. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Терлецькому Анатолію Феодосійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 130. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Байді Катерині Боніфатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 131. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гуляс Клавдії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 132. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5200 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 133. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головатюк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 134. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грищенко Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 135. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фролову Леоніду Євгеньовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 136. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 137. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Третяку Максиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 138. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеремет Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 139. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Швець Надії Юріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 140. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лозовій Оксані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 141. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Онищуку Юрію Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 142. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Левенчук Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 143. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Онищук Юлії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 144. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Осіпову Артему Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 145. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Саганець Олені Валеріївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,4000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 146. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лисюку Євгенію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 147. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Христенку Миколі Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3500 га на території Сквирської територіальної громади, Київської області.
 148. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Башук Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, по вул. Садова, 22, с. Самгородок, Київської області.
 149. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Керпаню Анатолію Степановичу для індивідуального садівництва площею 0,0400 га по вул. Старосілля, 24 у с. Антонів, Київської області.

 

(Результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила, що порядок денний 17 чергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: закрити засідання 17 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 10.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання 17 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія другого пленарного засідання 17 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 27 січня 2022 року - додається.

 

 

 

Міський голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                              Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: