(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№22 Протокол 20 позачергової сесії від 06.03.2022р.

 
Дата публікації 06.03.2022 12:59:28
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 22.

 засідання двадцятої позачергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

06 березня 2022 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 15-00

Закінчено засідання о 15-31

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1500 – 23, враховуючи Сквирського міського голову Левіцьку В.П.

 

Поіменне голосування проводиться у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції.

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

ВИСТУПИЛА голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: зазначила, що в країні склалася досить складна ситуація в результаті вторгнення російських військ на територію України. Гинуть бійці, які захищають нашу країну від ворогів, гинуть мирні жителі. Громадяни України, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади не стоять осторонь, а підтримують звернення до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо закриття неба над Україною.

Сквирська міська територіальна громада з першого дня допомагає людям, які проїжджають через Сквиру. Зокрема, надає місця для ночівлі на 1-2 дні у закладах освіти, дошкільних закладах, у гуртожитку ВПУ -29. Забезпечує осіб які переміщаються продуктами харчування. Також постійно доставляє продукти у лікарні м.Києва, територіальній обороні.

Міська голова подякувала депутатам міської ради за підтримку і допомогу. Звернулася до депутатів з проханням допомогти заспокоювати людей на підприємствах,своїх  знайомих, родичів, друзів, оскільки  люди налякані.

Звернула увагу на те, що жителі громади сповнені патріотизму. Вони боронять своє село, свою оселю, свою родину. На підступах до території громади споруджено 7 блокпостів. Там працюють представники поліції, представники територіальної оборони, а представники самооборони чергують по вулицях.

Голова міської ради Левіцька В.П. також зазначила, що о 10 годині щодня спілкується із старостами в режимі онлайн. Спільно вивчають проблеми та шукають шляхи їх вирішення, обговорюють питання забезпечення громади всім необхідним.

Міська голова звернула увагу на те, що на територію громади  перемістилося багато людей з Києва  та інших міст і сіл України. Облік громадян розпочато у зв’язку з тим, що в країні введено військовий стан і необхідно знати, хто приїхав, скільки хліба потрібно пекти чи завезти, скільки продуктів харчування має бути.

Також наголосила, що спільними зусиллями зробимо все, щоб здобути перемогу.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відкрити двадцяту позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: відкрити двадцяту позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції  - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу двадцятої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

  • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
  • співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;
  • виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;
  • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

  • з 15-00 до 16-00 години;

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: роботу 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що на порядку денному 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання одне питання:

  1. Про звернення Сквирської міської ради до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. запитала в депутатів, які будуть пропозиції та доповнення до порядку денного?

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Левадній Р.О. доповнити назву проєкту рішення «Про звернення Сквирської міської ради до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною» зверненням до країн-гарантів Будапештського меморандуму.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що від країн-гарантів Будапештського меморандуму не залежить прийняття даного рішення.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 06 березня 2022 року прийняти за основу та в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання від 06 березня 2022 року прийняти за основу та в цілому. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додається)

 

  1. СЛУХАЛИ: Про звернення Сквирської міської ради до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звернення Сквирської міської ради до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 4.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-20-VIII від 06.03.2022 «Про звернення Сквирської міської ради до країн - членів НАТО, Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів усіх держав  щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною» та результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додаються).

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання вичерпано.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію щодо закриття засідання 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утрималися» - 0;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 4.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання. (результат поіменного голосування у звичайному режимі та з використанням режиму відеоконференції - додаються).

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. Оголосила 20 позачергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання  закритою.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. запитала в депутатів, чи будуть питання, які потребують вирішення?

Депутат Чмирь М.М. запитав, чому не копають протитанкові рови та окопи на підступах до м.Сквири?

Міська голова  зазначила, що спілкуючись з військовим комісаром з’ясувала, що по віддалених селах копати окопи та рови неможливо так як до лісосмуг прилягають поля. На в’їзді у м.Сквиру поставили бетонні плити та «їжаки».

На території нашої громади побудували багато блокпостів, які, можливо,  не потрібні, тому їх необхідно розібрати. Інформація про сім офіційних блокпостів на території громади подається до Білоцерківської районної державної адміністрації.  Такі блокпости залишаються у с.Шамраївка, на в’їзді у м.Сквиру, в с. Антонів, в с. Самгородок, у с. Кривошиїнці, в с. Красноліси, в с.Малі Єрчики.

Депутат Гриша В.В. вважає, що не потрібно розбирати блокпости.

Депутат Левадній Р.О. вважає, що можливо потрібно було б по селах зняти деякі блокпости, так як це сповільняє рух транспорту, великі ділянки доріг заблоковано.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що старости міської ради, керівник самооборони громади, керівники самооборони сіл контролюють самооборону. Члени самооборони контролюють лише вулиці, щоб запобігти мародерству. Самооборона не має права перевіряти документи.

Депутат Стригун В.М. вважає, що не потрібно зменшувати порив патріотизму, якщо люди йдуть – не треба їх зупиняти.

Депутат Грищенко О.Г. звернула увагу на те, що особи, які переміщалися з територій, де проходять воєнні дії, зупинялися на одну ніч, щоб переночувати, а потім їхали далі. Зараз люди хочуть зупинитися на тривалий період. Тому потрібно знайти людей, які можуть поселити у себе дані родини.

Міська голова  зазначила, що видано розпорядження міської ради щодо місця тимчасового проживання переселенців. Адже заклади освіти не пристосовані для того, щоб постійно проживати, тому що у спортивних залах можна переночувати одну ніч. Також ночують військові. Тимчасово можна поселити людей на 2-3 дні у школах, де є садочки, у гуртожитку ВПУ-29, у готелі ТОВ «Сквирського комбінату хлібопродуктів». Усі забезпечені продуктами харчування. Жителі громади допомагають готувати їжу для осіб, які переміщаються. Керівники закладів щодня надають інформацію щодо вільних місць для ночівлі.

Депутат Стригун В.М. запропонував залишити охоронцю міської ради інформацію, куди розселяти людей.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. наголосила, що розселенням займається цілодобово черговий заступник, до якого потрібно звертатися щодо вирішення даного питання.

Крім того, у м.Сквира працює медичний корпус. Люди, які знають свою роботу досконало, забезпечили громаду медикаментами, медичним обладнанням, привезли два автомобілі швидкої допомоги.

Міська голова подякувала Король І.М., Тибулевичу В.В.. Миронському С.В. та всім депутатам міської ради за допомогу та підтримку у такий нелегкий час.

Депутат Миронський С.В. повідомив, що 06 березня 2022 року у будинку культури м.Сквири відбудеться навчання жителів громади по територіальній обороні.

Депутат Левадній Р.О. звернув увагу на те, що необхідно старостам та помічникам старост зібрати інформацію про те, хто з людей може тимчасово поселити у себе переселенців.

Депутат Бондарчук К.Ф. поцікавилася, кого інформувати про те, що прийняли людей на ніч?

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. відповіла, що інформацію щодо розселення людей, які зупиняються, щоб переночувати, надавати начальнику загального відділу Сквирської міської ради Грищенко Олені Григорівні.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що у соціальних мережах Viber та Telegram зареєстровано групи, в яких даємо оголошення, поради іншу інформацію. Запропонувала депутатам зареєструватися та приєднатися до груп, щоб оперативно зв’язуватися.

 

Електронна версія засідання 20 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 06 березня 2022 року - додається.

 

 

Міський голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                              Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: