(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№27 Протокол 25 чергової сесії від 25.10.2022р.

 
Дата публікації 25.10.2022 13:4:18
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 27

засідання двадцять п’ятої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

25 жовтня 2022 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 10-15

Закінчено засідання о 11-05

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1000 – 16, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова – Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 25 чергову сесію Сквирської міської ради з 26 депутатів прибуло – 15.

 

В зал засідань зайшли депутати Гриша В.В. та Сиворакша М.В.

Всього зареєстровано  18, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: відкрити засідання 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: відкрити двадцять п’яту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання воїнів Збройних Сил України, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

Міська голова Левіцька В.П. проінформувала присутніх щодо виконаного обсягу робіт в міжсесійний період:

 •  завершено капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Лівобережна в м.Сквира;
 •  розпочато реконструкцію системи водопровідної мережі по вулицях Новоселецька, Кільцева та провулку Новоселецький;
 • завершено ремонт укриттів в дитячих садочках №1 «Сонечко» та №2 «Малятко» завдяки благодійним коштам батьків та коштів місцевого бюджету;
 •  з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії в залі засідань Сквирської міської ради відбулося урочисте зібрання, на якому було вшановано пам’ять загиблих воїнів-земляків Сквирської міської територіальної громади та вручено подяки матерям та дружинам загиблих.

В результаті агресивних дій російської армії Україна зазнала близько 40% руйнувань об’єктів енергетичної та теплової інфраструктури, через що запроваджено вимушені заходи щодо віялових відключень населених пунктів від електромережі задля підтримки стабільної роботи енергосистеми, проведення відновлювальних робіт, зниження навантаження на електромережі та стабілізації всієї енергетичної системи.

Напередодні проведено засідання оперативного штабу КОВА щодо вирішення вищезазначених питань та попередження населення. Повідомлено про початок опалювального сезону в шкільних навчальних закладах, де є укриття та введення очного навчання з 26 жовтня 2022 року.

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що в Сквирській громаді в 4 навчальних закладах відсутнє укриття, а тому очне навчання там не буде організовано.

Також звернулася до старост на начальника відділу освіти Сквирської міської ради, щоб тримали на контролі використання навчальними закладами природного газу та твердого палива в опалювальний період під час плюсової температури та вихідних днів задля економії бюджетних коштів. Крім того, необхідно контролювати відвідувачів шкіл, адміністративних будівель, оскільки в Білій Церкві надходять повідомлення щодо їх мінування.

Розпочато опалювальний період в Сквирській центральній міській лікарні та Центрі надання соціальних послуг.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: міська голова Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

 • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
 • співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;
 • виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;
 • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

 • з 10-00 до 12-00 години.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 15;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: роботу 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Депутат Стригун В.М. поцікавився в міської голови Левіцької В.П., чи отримують кошти родичі загиблих воїнів на війні.

Міська голова Левіцька В.П. відповіла, що на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки, виділяється по 3 тис. грн. всім мобілізованим, до 5 тис. грн. - воїнам, що отримали поранення, по 10 тис. грн. на поховання загиблих.

Виплати родинам загиблих передбачені й здійснюються з державного бюджету.

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки:

 1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

4. Про затвердження порядку та нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

5. Про підготовку комунальних закладів, установ та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

6. Про підготовку навчальних закладів до роботи в новому 2022-2023 навчальному році, особливості навчального процесу в умовах військового стану.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

7. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №27-23-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради».

Доповідає: Риченко С.П., начальниця відділу освіти Сквирської міської ради.

8. Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №259-9-VIII від 14 липня 2021 року “Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) транспортних засобів (Відділ освіти)”.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

9. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12.07.2022 №30-23-VIII «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Сквирської міської ради Київської області».

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

10. Про стан забезпечення жителів громади питною водою та заходи щодо поліпшення її якості.

Доповідає: Шварцбурд Ю.Д., директор КП “Сквир-водоканал”.

11. Про роботу щодо екологічної ситуації, стан упорядкування роботи міського сміттєзвалища та забезпечення вивезення сміття в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Скарбовійчук О.П., начальник КП «СКГ».

12. Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №08-11-VIII від 02 вересня 2021 року “Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)”.

Доповідає: Гнатюк О.В., заступник міської голови.

Співдоповідає: Скарбовійчук О.П., начальник КП «СКГ».

13. Про ефективне використання об'єктів комунальної власності Сквирської міської ради.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

14. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

15. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради нежитлову будівлю, загальною площею 862,0 кв.м. по вул.Шкільна,1 Г в с.Чубинці Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

16. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення, загальною площею 9,1 кв.м по вул.Ювілейна,1 в с.Шапіївка Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

17. Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 73,0 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Центральна,12 в с.Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

18. Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 102,45 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

19. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг» (код ЄДРПОУ 33689631), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

20. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Центральна, 93, с.Великополовецьке, Білоцерківський район, Київська область

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

21. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 23.12.2021 року №25-17-VIII «Про затвердження Програми організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в Сквирській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки».

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

22. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №30-17-VIII «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у комунальному закладі Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв».

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради. 

23. Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ – 01977926).

Доповідає: Гончаров М.Ф., директор КП СМР «Сквирська центральна аптека №25».

24. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

25. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ.

25.1.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,0015 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (за межами с. Антонів).

25.2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1019 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (за межами с. Антонів).

25.3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1085 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Шамраївка).

25.4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1487 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (за межами м. Сквира).

25.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,0200 га товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

25.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» площею 0,0196 га для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області.

25.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,7446 га, кадастровий номер 3224081501:01:014:0019 з цільовим призначенням: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: вул. Квітнева, 27, с. Горобіївка, Білоцерківський район, Київська область та передачу земельної ділянки в оренду громадянам Борисенку Олександру Леонідовичу, Павленку Роману Миколайовичу, Подолян Оксані Леонідівні.

25.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бойку Олександру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,1338 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області.

25.9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» площею 0,3000 га, кадастровий номер 3224010100:01:056:0030 за адресою: вул. Соборна, 21, м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

25.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,4084 га по пров. Каштановий, 10 у м. Сквира. Білоцерківського району, Київської області.

25.11. Про відмову приватному підприємству «Агроспілка «Малолисовецька» у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для рибогосподарських потреб площею 9,5640 га, кадастровий номер 3224084000:03:013:0004 за межами населеного пункту с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.

25.12. Про відмову приватному підприємству «Фірма «Мізан» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 4,7600 га по вул. Перемоги, 17 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

25.13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Масляковій Інні Андріївні розміром 4,1 в умовних кадастрових гектарах, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Пустоварівка) Білоцерківського району Київської області.

25.14. Про укладання попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території Сквирської міської територіальної громади (в межах сіл Саврань та Ями Білоцерківського району Київської області) площею 13,2000 га з товариством з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

25.15. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0044 га, що знаходиться за адресою: вул. Київська, б/н (в районі існуючої зупинки «Автобусна станція»), м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область з фізичною особою підприємцем Оганнісяном Арменом Павлушовичем.

25.16. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0020 га, що знаходиться в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема, б/н в м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою підприємцем Рибак Аллою Олегівною.

25.17. Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,6273 га на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Шамраївка) громадянину Ціліцькому Володимиру Федоровичу.

25.18. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,6000 га на території Сквирської міської територіальної громади (м. Сквира).

25.19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови загальною площею 0,0057 га за адресою: вул. Соборна, 15В, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, та передачу земельної ділянки в оренду громадянці Король Інні Михайлівні.

25.20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,0266 га по вул. Соборна, 24 у м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

26. РІЗНЕ

26.01. Про представлення до нагородження державною нагородою - медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Доповідає: Левіцька В.П., міська голова.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 25 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 25 жовтня 2022 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. запитала в депутатів, які будуть пропозиції та доповнення до порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

 

Від депутатів пропозицій та доповнень до порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання не надійшло.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозиції спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку; комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища; соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії:

 1. зняти з порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради питання № 8 «Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №259-9-VIII від 14 липня 2021 року «Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) транспортних засобів (Відділ освіти)»».
 2. внести до порядку денного наступні питання:
 1. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій».

Доповідає: Кваша І.С., начальниця юридичного відділу Сквирської міської ради.

 1. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що перебуває на балансі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ:

 1. зняти з порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради питання № 8 «Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №259-9-VIII від 14 липня 2021 року «Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) транспортних засобів (Відділ освіти)»».
 2. внести до порядку денного питання:
 1. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій».

Доповідає: Кваша І.С., начальниця юридичного відділу Сквирської міської ради.

 1. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що перебуває на балансі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 18;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 25 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

 

 1. СЛУХАЛИ: 1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до обговорення та голосування.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСЬ: Гриша В.В., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Гнатюк О.В., Тибулевич В.В.

Міська голова Левіцька В.П. звернулася до свого заступника Гнатюка О.В. тримати на контролі підняте депутатом Гришею В.В. питання (за зверненням громадян) по здійсненню ремонтних робіт КП «Сквираблагоустрій» каналізації по вул. Барвінкова та Корольова в м.Сквира. Про результати проведених робіт доповісти депутату Гриші В.В.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 1;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-25-VIII від 25.10.2022 «Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Гриша В.В., Грищенко О.Г., Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСЬ: Стригун В.М., Сергієнко Л.В., Левіцька В.П.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 02-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік» 10561000000 (код бюджету)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 03-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №04-17-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік» 10561000000 (код бюджету)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження порядку та нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження порядку та нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету Сквирської міської територіальної громади)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 04-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження порядку та нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що підлягає зарахуванню до бюджету Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 5. Про підготовку комунальних закладів, установ та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань та до голосування.

Запитань від депутатів не надійшло.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про підготовку комунальних закладів, установ та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 05-25-VIII від 25.10.2022 «Про підготовку комунальних закладів, установ та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 6. Про підготовку навчальних закладів до роботи в новому 2022-2023 навчальному році, особливості навчального процесу в умовах військового стану.

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Бондарчук К.Ф. та Гриша В.В.: перейти до запитань та до голосування.

Запитань від депутатів не надійшло.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про підготовку навчальних закладів до роботи в новому 2022-2023 навчальному році, особливості навчального процесу в умовах військового стану» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 06-25-VIII від 25.10.2022 «Про підготовку навчальних закладів до роботи в новому 2022-2023 навчальному році, особливості навчального процесу в умовах військового стану» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №27-23-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради».

ДОПОВІЛА: Риченко С.П., начальниця відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Бондарчук К.Ф. та Гриша В.В.: перейти до запитань та до голосування.

Запитань від депутатів не надійшло.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №27-23-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 07-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 липня 2022 року №27-23-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Питання №8 «Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №259-9-VIII від 14 липня 2021 року “Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) транспортних засобів (Відділ освіти)”» знято з порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради.

 

 1. СЛУХАЛИ: 9. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12.07.2022 №30-23-VIII «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Сквирської міської ради Київської області».

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань та до голосування.

Запитань від депутатів не надійшло.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12.07.2022 №30-23-VIII «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Сквирської міської ради Київської області»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 09-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12.07.2022 №30-23-VIII «Про реорганізацію Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської міської ради Київської області шляхом перетворення в комунальний заклад «Сквирський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Сквирської міської ради Київської області»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 10. Про стан забезпечення жителів громади питною водою та заходи щодо поліпшення її якості.

ДОПОВІВ: Шварцбурд Ю.Д., директор КП “Сквир-водоканал”.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: якщо враховані пропозиції, внесені на спільному засіданні постійних комісій,  перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про стан забезпечення жителів громади питною водою та заходи щодо поліпшення її якості» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 10-25-VIII від 25.10.2022 «Про стан забезпечення жителів громади питною водою та заходи щодо поліпшення її якості» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 11. Про роботу щодо екологічної ситуації, стан упорядкування роботи міського сміттєзвалища та забезпечення вивезення сміття в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІВ: Скарбовійчук О.П., начальник КП «СКГ».

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про роботу щодо екологічної ситуації, стан упорядкування роботи міського сміттєзвалища та забезпечення вивезення сміття в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 11-25-VIII від 25.10.2022 «Про роботу щодо екологічної ситуації, стан упорядкування роботи міського сміттєзвалища та забезпечення вивезення сміття в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 12. Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №08-11-VIII від 02 вересня 2021 року “Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)”.

ДОПОВІВ: Гнатюк О.В., заступник міської голови.

СПІВДОПОВІВ: Скарбовійчук О.П., начальник КП «СКГ».

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №08-11-VIII від 02 вересня 2021 року “Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)”» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 12-25-VIII від 25.10.2022 «Про хід виконання рішення сесії Сквирської міської ради №08-11-VIII від 02 вересня 2021 року “Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 13. Про ефективне використання об'єктів комунальної власності Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про ефективне використання об'єктів комунальної власності Сквирської міської ради» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 13-25-VIII від 25.10.2022 «Про ефективне використання об'єктів комунальної власності Сквирської міської ради» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 14-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 15. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради нежитлову будівлю, загальною площею 862,0 кв.м. по вул.Шкільна,1 Г в с.Чубинці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради нежитлову будівлю, загальною площею 862,0 кв.м. по вул.Шкільна,1 Г в с.Чубинці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 15-25-VIII від 25.10.2022 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради нежитлову будівлю, загальною площею 862,0 кв.м. по вул.Шкільна,1 Г в с.Чубинці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 16. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення, загальною площею 9,1 кв.м по вул.Ювілейна,1 в с.Шапіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення, загальною площею 9,1 кв.м по вул.Ювілейна,1 в с.Шапіївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 16-25-VIII від 25.10.2022 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення, загальною площею 9,1 кв.м по вул.Ювілейна,1 в с.Шапіївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 17. Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 73,0 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Центральна,12 в с.Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 73,0 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Центральна,12 в с.Шамраївка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 17-25-VIII від 25.10.2022 «Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 73,0 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Центральна,12 в с.Шамраївка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 18. Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 102,45 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 102,45 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 18-25-VIII від 25.10.2022 «Про дострокове припинення договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 102,45 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 19. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг» (код ЄДРПОУ 33689631), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг» (код ЄДРПОУ 33689631), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 19-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг» (код ЄДРПОУ 33689631), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 20. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Центральна, 93, с.Великополовецьке, Білоцерківський район, Київська область.

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Центральна, 93, с.Великополовецьке, Білоцерківський район, Київська область» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 20-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Центральна, 93, с.Великополовецьке, Білоцерківський район, Київська область» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 21. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 23.12.2021 року №25-17-VIII «Про затвердження Програми організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в Сквирській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки».

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 23.12.2021 року №25-17-VIII «Про затвердження Програми організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в Сквирській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 21-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 23.12.2021 року №25-17-VIII «Про затвердження Програми організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в Сквирській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 22. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №30-17-VIII «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у комунальному закладі Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв».

ДОПОВІЛА: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №30-17-VIII «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у комунальному закладі Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №30-17-VIII «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у комунальному закладі Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 23. Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ – 01977926).

ДОПОВІВ: Гончаров М.Ф., директор КП СМР «Сквирська центральна аптека №25».

Депутат Мазур Т.П. поцікавилася в міської голови Левіцької В.П., хто здійснюватиме відпуск та контроль за психотропними й наркотичними препаратами в результаті припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25».

Міська голова Левіцька В.П. відповіла, що, більш за все, відпуск вищезазначених препаратів здійснюватиметься з Білої Церкви.

ВНІСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ – 01977926)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 23-25-VIII від 25.10.2022 «Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» (код ЄДРПОУ – 01977926)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 24. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки.

ДОПОВІВ: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 24-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,0015 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами с. Антонів).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,0015 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами с. Антонів)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.1-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1019 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами с. Антонів).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1019 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами с. Антонів)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.2-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1019 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами с. Антонів)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1085 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( с. Шамраївка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Гриша В.В. та Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1085 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( с. Шамраївка)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.3-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1085 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( с. Шамраївка)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1487 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області ( за межами м. Сквира).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1487 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області ( за межами м. Сквира)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.4-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у постійне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» площею 0,1487 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області( за межами м. Сквира)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,0200 га товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Грищенко О.Г., Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,0200 га товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.5-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,0200 га товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» площею 0,0196 га для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» площею 0,0196 га для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.6-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» площею 0,0196 га для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій у с. Тарасівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,7446 га, кадастровий номер 3224081501:01:014:0019 з цільовим призначенням: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: вул. Квітнева, 27, с. Горобіївка, Білоцерківський район, Київська область та передачу земельної ділянки в оренду громадянам Борисенку Олександру Леонідовичу, Павленку Роману Миколайовичу, Подолян Оксані Леонідівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,7446 га, кадастровий номер 3224081501:01:014:0019 з цільовим призначенням: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: вул. Квітнева, 27, с. Горобіївка, Білоцерківський район, Київська область та передачу земельної ділянки в оренду громадянам Борисенку Олександру Леонідовичу, Павленку Роману Миколайовичу, Подолян Оксані Леонідівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 1;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.7-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,7446 га, кадастровий номер 3224081501:01:014:0019 з цільовим призначенням: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: вул. Квітнева, 27, с. Горобіївка, Білоцерківський район, Київська область та передачу земельної ділянки в оренду громадянам Борисенку Олександру Леонідовичу, Павленку Роману Миколайовичу, Подолян Оксані Леонідівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бойку Олександру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,1338 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бойку Олександру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,1338 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.8-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бойку Олександру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,1338 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Шамраївка) Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» площею 0,3000 га, кадастровий номер 3224010100:01:056:0030 за адресою: вул. Соборна, 21, м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» площею 0,3000 га, кадастровий номер 3224010100:01:056:0030 за адресою: вул. Соборна, 21, м. Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.9-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» площею 0,3000 га, кадастровий номер 3224010100:01:056:0030 за адресою: вул. Соборна, 21, м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,4084 га по пров. Каштановий, 10 у м. Сквира. Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,4084 га по пров. Каштановий, 10 у м. Сквира. Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.10-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,4084 га по пров. Каштановий, 10 у м. Сквира. Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.11. Про відмову приватному підприємству «Агроспілка «Малолисовецька» у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для рибогосподарських потреб площею 9,5640 га, кадастровий номер 3224084000:03:013:0004 за межами населеного пункту с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову приватному підприємству «Агроспілка «Малолисовецька» у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для рибогосподарських потреб площею 9,5640 га, кадастровий номер 3224084000:03:013:0004 за межами населеного пункту с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.11-25-VIII від 25.10.2022 «Про відмову приватному підприємству «Агроспілка «Малолисовецька» у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для рибогосподарських потреб площею 9,5640 га, кадастровий номер 3224084000:03:013:0004 за межами населеного пункту с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.12. Про відмову приватному підприємству «Фірма «Мізан» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 4,7600 га по вул. Перемоги, 17 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову приватному підприємству «Фірма «Мізан» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 4,7600 га по вул. Перемоги, 17 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.12-25-VIII від 25.10.2022 «Про відмову приватному підприємству «Фірма «Мізан» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 4,7600 га по вул. Перемоги, 17 у с. Антонів Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Масляковій Інні Андріївні розміром 4,1 в умовних кадастрових гектарах, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Пустоварівка) Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Масляковій Інні Андріївні розміром 4,1 в умовних кадастрових гектарах, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Пустоварівка) Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.13-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Масляковій Інні Андріївні розміром 4,1 в умовних кадастрових гектарах, розташованої на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Пустоварівка) Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.14. Про укладання попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території Сквирської міської територіальної громади (в межах сіл Саврань та Ями Білоцерківського району Київської області) площею 13,2000 га з товариством з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Депутат Дорошенко В.О. заявив про конфлікт інтересів з питання «Про укладання попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території Сквирської міської територіальної громади (в межах сіл Саврань та Ями Білоцерківського району Київської області) площею 13,2000 га з товариством з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів» та повідомив, що з цього питання не голосуватиме.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території Сквирської міської територіальної громади (в межах сіл Саврань та Ями Білоцерківського району Київської області) площею 13,2000 га з товариством з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.14-25-VIII від 25.10.2022 «Про укладання попереднього договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території Сквирської міської територіальної громади (в межах сіл Саврань та Ями Білоцерківського району Київської області) площею 13,2000 га з товариством з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.15. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0044 га, що знаходиться за адресою: вул. Київська, б/н (в районі існуючої зупинки «Автобусна станція»), м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область з фізичною особою підприємцем Оганнісяном Арменом Павлушовичем.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0044 га, що знаходиться за адресою: вул. Київська, б/н (в районі існуючої зупинки «Автобусна станція»), м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область з фізичною особою підприємцем Оганнісяном Арменом Павлушовичем» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.15-25-VIII від 25.10.2022 «Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0044 га, що знаходиться за адресою: вул. Київська, б/н (в районі існуючої зупинки «Автобусна станція»), м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область з фізичною особою підприємцем Оганнісяном Арменом Павлушовичем» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.16. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0020 га, що знаходиться в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема, б/н в м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою підприємцем Рибак Аллою Олегівною.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0020 га, що знаходиться в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема, б/н в м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою підприємцем Рибак Аллою Олегівною» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.16-25-VIII від 25.10.2022 «Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку комунальної власності загальною площею 0,0020 га, що знаходиться в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема, б/н в м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою підприємцем Рибак Аллою Олегівною» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.17. Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,6273 га на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Шамраївка) громадянину Ціліцькому Володимиру Федоровичу.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,6273 га на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Шамраївка) громадянину Ціліцькому Володимиру Федоровичу» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.17-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,6273 га на території Сквирської міської територіальної громади (за межами с. Шамраївка) громадянину Ціліцькому Володимиру Федоровичу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.18. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,6000 га на території Сквирської міської територіальної громади (м. Сквира).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,6000 га на території Сквирської міської територіальної громади (м. Сквира)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.18-25-VIII від 25.10.2022 «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,6000 га на території Сквирської міської територіальної громади (м. Сквира)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови загальною площею 0,0057 га за адресою: вул. Соборна, 15В, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, та передачу земельної ділянки в оренду громадянці Король Інні Михайлівні.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Депутат Король І.М.. заявила про конфлікт інтересів з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови загальною площею 0,0057 га за адресою: вул. Соборна, 15В, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, та передачу земельної ділянки в оренду громадянці Король Інні Михайлівні» та повідомила, що з цього питання не голосуватиме.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови загальною площею 0,0057 га за адресою: вул. Соборна, 15В, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, та передачу земельної ділянки в оренду громадянці Король Інні Михайлівні» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.19-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови загальною площею 0,0057 га за адресою: вул. Соборна, 15В, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, та передачу земельної ділянки в оренду громадянці Король Інні Михайлівні» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 25.20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,0266 га по вул. Соборна, 24 у м. Сквира Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,0266 га по вул. Соборна, 24 у м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25.20-25-VIII від 25.10.2022 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської територіальної громади площею 0,0266 га по вул. Соборна, 24 у м. Сквира Білоцерківського району, Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 26. РІЗНЕ 26.01. Про представлення до нагородження державною нагородою - медаллю “Захиснику Вітчизни”.

ДОПОВІЛА: Левіцька В.П., міська голова.

Від командування 1129 зенітного ракетного Білоцерківського полку надійшло клопотання (№939/2/5/46/оос від 28.09.2022 року) про подання депутата Сквирської міської ради Київської області громадянина України Миронського Сергія Валерійовича (ІПН 2919001834) до нагородження державною нагородою України – медаллю «Захиснику Вітчизни» за особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про представлення до нагородження державною нагородою - медаллю “Захиснику Вітчизни”» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 26-25-VIII від 25.10.2022 «Про представлення до нагородження державною нагородою - медаллю “Захиснику Вітчизни”» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

ЗАСЛУХАЛИ: Заяву депутатів Сквирської міської ради Київської області фракції «Європейська солідарність» щодо захисту громадян від енергетичного колапсу». (додається)

ІНФОРМУВАЛА: Гоменюк І.Г., депутат міської ради.

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ Власюк Т.Г. звернула увагу, що Заяву депутатів Сквирської міської ради Київської області фракції «Європейська солідарність» щодо захисту громадян від енергетичного колапсу» буде надіслано депутатам на електронні адреси.

 

 1. СЛУХАЛИ: 27. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІЛА: Кваша І.С., начальниця юридичного відділу Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Ільченко Ю.В.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій»» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 2;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 27-25-VIII від 25.10.2022 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: 28. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що перебуває на балансі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Капітанюк Н.М., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання згоди на списання майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що перебуває на балансі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та затвердити в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 14;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 3;

                                      «відсутні» - 9.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 08-25-VIII від 25.10.2022 «Про надання згоди на списання майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що перебуває на балансі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що питання порядку денного 25 чергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити двадцять п’яту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 17;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 8.

ВИРІШИЛИ: закрити двадцять п’яту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила засідання 25 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. подякувала всім присутнім за плідну роботу 25 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

 

Електронна версія засідання 25 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 25 жовтня 2022 року додається.

 

 

 

Міська голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар міської ради                                                                  Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: