(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№32 Протокол 30 чергової сесії від 28.02.2023р.

 
Дата публікації 28.02.2023 13:10:54
 

 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 32

засідання тридцятої чергової сесії

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

28 лютого 2023 року

Місце проведення:

м. Сквира, вул. Карла Болсуновського 28,

великий зал засідань

 

Розпочато пленарне засідання о 10-03

Закінчено засідання о 12-25

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос міської голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1003 – 20, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

10-07 – в зал засідань зайшов депутат Чмирь М.М.

Всього присутніх - 21, враховуючи міську голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: міська голова – Левіцька Валентина Петрівна.

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що на 30 чергову сесію Сквирської міської ради з 26 депутатів прибуло – 20.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: відкрити засідання 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» – 20;

                                 «проти» – 0;

                                 «утримались» – 0;

                                 «не голосували» - 0;

                                 «відсутні» - 7.

ВИРІШИЛИ: відкрити тридцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила роботу тридцятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Міська голова Левіцька В.П. запропонувала всім присутнім в залі вшанувати хвилиною мовчання воїнів Збройних Сил України, які загинули за Незалежність та Суверенітет нашої Держави.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

10-07 – в зал засідань зайшов депутат Чмирь М.М.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: міська голова Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

 • час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;
 • співдоповіді і заключного слова – до 5 хвилин;
 • виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;
 • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

 • з 10-00 до 12-00 години.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 21;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 6.

ВИРІШИЛИ: роботу 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки:

1.  Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

3. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №6 (села Пустоварівка, Тарасівка, Нова Пустоварівка, Кам'яна Гребля, Золотуха) Миколи Скочинського про роботу у 2022 році.

Доповідає: Скочинський М.О., староста Сквирської міської ради.

4. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №7 (села Селезенівка, Домантівка, Ями, Квітневе, Шапіївка, Токарівка) Василя Пасічника про роботу у 2022 році.

Доповідає: Пасічник В.М., староста Сквирської міської ради.

5. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №8 (села Кривошиїнці, Цапіївка, Миньківці, Малі Лисівці) Ганни Грищенко про роботу у 2022 році.

Доповідає: Грищенко Г.І., староста Сквирської міської ради.

6. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №9 (села Горобіївка, Лаврики, Оріховець, Каленна) Жанни Климась про роботу у 2022 році.

Доповідає: Климась Ж.І., староста Сквирської міської ради.

7. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №10 (села Антонів, Тхорівка, Шаліївка, Терешки) Вадима Денисюка про роботу у 2022 році.

Доповідає: Денисюк В.В., староста Сквирської міської ради.

8. Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рік.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

9. Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Сквирської міської ради №4 від 04 січня 2022 року.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

10. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

11. Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

12. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Сквирська міська рада.

Доповідає: Кваша І.С., начальниця відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

13. Про зміну юридичної адреси відділу освіти Сквирської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.

Доповідає:.Риченко С.П., начальниця відділу освіти.

14. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Фінансове управління Сквирської міської ради.

Доповідає: Круківська І.В., начальниця Фінансового управління.

15. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.

Доповідає: Момотюк Т.В., начальниця відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення міської ради.

16. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи відділу капітального  будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

17. Про зміну юридичної адреси відділу культури, молоді і спорту та закладів культури (юридичних осіб). 

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту. 

18. Про зміну юридичної адреси Сквирської централізованої бібліотечної системи (ідентифікаційний код 05531239).

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту. 

19. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VIII «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту». (ПРОПОЗИЦІЯ - ЗНЯТИ)

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту. 

20. Про погодження внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

Доповідає: Чиж А.Г., директор КНП Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня». 

21. Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Доповідає:. Гадіяк Л.В., директорка Сквирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

22. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бабенко Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Лісова, 15 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Базелюку Володимиру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 30 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області. 
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гнідець Олені Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головко Ніні Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миколи Гоголя, 49 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Громовому Олександру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Мічуріна, 74 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Заєць Вікторії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0644 га по вул. Котляревського, 12 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Івановій Ларисі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0566 га по вул. 8-го Березня, 38 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кінчак Юлії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2375 га по вул. Роставична,24 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальській Надії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Кононівська, 3 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучер Ларисі Віталіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Весняна, 49 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області. 
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левицькому Костянтину Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 87 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лященку Анатолію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 30 у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малій Тамілі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0561 га по вул. Ватутіна, 12 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Масаловій Людмилі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Леоніда Куліша, 99 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області. 
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Микитюк Неонілі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Слобідська,56 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Павленко Людмилі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0334 га по вул. Незалежності, 131 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Попову Олександру Івлійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 32 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Самборській Олені Володимирівні ½ частки та громадянину Самборському Юрію Анатолійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Юрія Грубріна, 18 (попередня назва вул. Чкалова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шлапацькому Максиму Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1959 га по вул. Тараса Шевченка, 12 (попередня назва вул. Шевченка) у с. Руда Білоцерківського району Київської області. 
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Янюк Світлані Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Набережна, 13 у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
 21. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» з цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі загальною  площею 0,0547 га по вул. Центральна, 17а у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 22. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,0750 га в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 23. Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 10.11.2009 року за №040995400581 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0100.га, по вул. Весняна (попередня назва 8-го Березня) в с.Горобіївка на території Сквирської міської територіальної громади.                  
 24. Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400343 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,1000.га, по вул.Петра Петюри в с. Кривошиїнці на території Сквирської міської територіальної громади.            
 25. Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400344 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0200.га, по вул.Петровського біля №19 в с. Самгородок на території Сквирської міської територіальної громади.        
 26. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 9,9380 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).             
 27. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 5,4593 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Рибчинці).         
 28. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 6,9053 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).               
 29. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 8,8470 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).            
 30. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 14,4369 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Мовчанівка).                 
 31. Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 22,2892 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).  
 32.  Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.           
 33. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Медвецькій Олені Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0722 га по вул. Пустоварівська, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.              
 34. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дашкевич Ларисі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Партизанська, 1 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.              
 35. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Півтораку Віктору Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Бакожин, 2 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.               
 36. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Любові Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 37 у с.Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Захарчук Лілії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по вул. Набережна, 19а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кошаєву Олександру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,0380 га по вул. Тараса Шевченка, 10Г (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сікорській Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0650 га по пров. Цегельний, 27 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шабаліній Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0593 га по вул. Весняна, 15 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фадєєвій Ірині Геннадіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,1000 га по пров. Каштановий, 41а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грабовській Галині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Володимира Короленка, 77 (попередня назва вул. Короленка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Орлу Ігору Тимуровичу ½ частки та громадянці Слободяник Світлані Тимурівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 172 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бичевському Петру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0610 га по вул. Тараса Шевченка, 194 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сусловій Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0929 га по вул. Карла Болсуновського 66Б (попередня назва вул..Богачевського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грицюк Наталії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Піщана, 48 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хмельницькому Юрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 39 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 48. ро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Руденко Людмилі Володимирівні ½ частки та громадянці Янюк Надії Павлівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Чумацька, 25 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Самойчук Юлії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 32 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Катерині Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 66А у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Перемоги, 4 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пошелюзній Ірині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Михайла Грушевського, 22 (попередня назва вул. Грушевського) у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Мулліну Віталію Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 71 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Олександрі Ігорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2411 га по вул. Набережна, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 13 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрієвській Єфросинії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Вишнева, 6 (попередня назва вул. Мічуріна) у с. Таборів Білоцерківського району Київської області.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Віктору Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 30 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Яценку Івану Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Тараса Шевченка, 13 (попередня назва вул. Шевченка) у с..Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скрид Валентині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  площею 0,1240 га по вул. Олега Оскілка, 12 (попередня назва вул. Оскілка) у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Квашук Антоніни Анатоліївни ½ частки та громадянину Маційчуку Максиму Сергійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Ігоря Сікорського, 53 (попередня назва вул..Леваневського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Поперечна, 20 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Миргородській Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Івана Лучинського, 21 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малярчук Катерині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Покровська, 45 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ольянівській Любові Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0891 га по пров. Кільцевий в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Туктібаєвій Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1618 га по вул. Будівельна, 26 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ковальчук Надії Танасівні ½ частки та громадянину Ковальчуку Андрію Миколайовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0592 га по вул. Весняна, 19 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гітченко Людмилі Валентинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0622 га по пров. Тараса Шевченка, 5 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Володимирчук Катерині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 8 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марковській Лесі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Івана Франка, 1 (попередня назва пров. Франка) у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малишко Галині Іллівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1686 га по вул. Шкільна, 18 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кононському Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 73 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Антонюку Сергію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 37 у с. Тхорівка Білоцерківського району Київської області.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жебрівській Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Левка Симиренка, 24 (попередня назва вул. Мічуріна) в с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Тетяні Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 16 у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ярмульському Валерію Леонідовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0744 га по вул. Петра Пастернака, 5 (попередня назва вул. Дюканова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернусі Георгіні Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Анатолія Коноплястого, 51 (попередня назва вул. Коноплястого) у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельник Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 37 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Король Діані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1200 га по пров. Шкільний, 2 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Реві Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Відродження, 4 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Мельнику Володимиру Миколайовичу ½ частки та громадянці Бокатій Тетяні Миколаївні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 22 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ратушняк Євгенії Оксентіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 19 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 13 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дудченко Аллі Юріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 21 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бучок Галині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0582 га по вул. Незалежності, 21 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
 85. Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0043 га за адресою: вул. Замкова, б/н (попередня назва вул. Червона) м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою - підприємцем Лінченком Сергієм Юрійовичем.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 28 лютого 2023 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 21;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 6.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Міська голова Левіцька В.П. запитала в депутатів, які будуть пропозиції та доповнення до порядку денного 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

Міська голова Левіцька В.П. повідомила, що:

за пропозицією постійних комісій Сквирської міської ради

зняти з порядку денного 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання

№ 19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VIII «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту».

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради

додати в порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання:

23. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

24. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

25. Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.

Доповідає: Домбровський В.В., начальник відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області підполковник поліції.

26. Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

27. Про  внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Депутат Гриша В.В. вніс пропозицію зняти з порядку денного питання №21 «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”».

Доповідає:. Гадіяк Л.В., директорка Сквирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Депутатка Бондарчук К.Ф. внесла пропозицію розглянути та заслухати Гадіяк Л.В., директорку Сквирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги по питанню №21 «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”» та обговорити дане питання.

Депутат Гриша В.В. знімає пропозицію «зняти з порядку денного питання №21 «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”».

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозиції:

зняти з порядку денного 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання

№ 19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VIII «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту».

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради

додати в порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання:

23. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

24. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

25. Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.

Доповідає: Домбровський В.В., начальник відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області підполковник поліції.

26. Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

27. Про  внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 6.

ВИРІШИЛИ:

зняти з порядку денного 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання

№ 19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2022 №18-27-VIII «Про погодження штатного розпису установ та структурних підрозділів відділу культури, молоді і спорту».

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради

додати в порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради питання:

23. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

24. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

25. Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.

Доповідає: Домбровський В.В., начальник відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області підполковник поліції.

26. Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

27. Про  внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції».

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

(результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

 

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 21;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0;

                                      «відсутні» - 6.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 30 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається).

Секретар міської ради Власюк Т.Г. проінформувала, що надійшло звернення фракції “Європейська солідарність”, щодо повернення скасованих доплат військовим. В зв'язку з тим, що 21.02.2023 Верховна Рада вже розглянула це питання і створила робочу групу для вивчення цього питання - звернення  знімається з розгляду.

 

Міська голова Левіцька В.П. проінформувала всіх присутніх щодо виконаної роботи в міжсесійний період.

У Кривошиїнському, Буківському, Рудянському та Антонівському старостинських округах провела зустрічі із жителями, прозвітувала про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сквирщини у 2022 р., взяла до уваги пропозиції щодо роз’яснення першочергових завдань цих старостинських округів. На нараді з директорами навчальних закладів обговорено питання організації якісного освітнього процесу в умовах війни. Проінформувала присутніх, що у лютому на базі Сквирського академічного ліцею №2 розпочав роботу цифровий освітній центр за підтримки уряду Канади, й у цьому просторі діти зможуть провести свій вільний час, отримуючи те, чого їх позбавили карантин, війна. Грантові кошти – 1 млн. грн, за які придбано все необхідне для функціонування центру (ноутбуки, планшети – для кожного робочого місця тощо). Виконано рішення суду про повернення майна в громаду по вулиці Київська, 4 і 6 м. Сквира. Вивчено питання погашення заборгованості бюджету Сквирського району, за станом на 1 січня 2021 року, у сумі понад 6,4 млн.грн й доручено голові ліквідаційної комісії сектору освіти провести інвентаризацію кредиторської заборгованості та передати правонаступнику – Білоцерківській районній раді.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19;

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 2;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-30-VIII від 28.02.2023 «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сквирської міської територіальної громади за 2022 рік.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

В обговоренні взяли участь Стригун В.М., щодо допомоги мобілізованим; Коломієць І.І., щодо збільшення резервного фонду та зменшення видатків на ремонт тротуарів, Кучинський І.В., щодо витрат з благодійного рахунку.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 18;

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 3;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 02-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №02-28-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік» 10561000000 (код бюджету).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №6 (села Пустоварівка, Тарасівка, Нова Пустоварівка, Кам'яна Гребля, Золотуха) Миколи Скочинського про роботу у 2022 році.

ДОПОВІВ: Скочинський М.О., староста Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №6 (села Пустоварівка, Тарасівка, Нова Пустоварівка, Кам'яна Гребля, Золотуха) Миколи Скочинського про роботу у 2022 році.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21;

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 03-30-VIII від 28.02.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №6 (села Пустоварівка, Тарасівка, Нова Пустоварівка, Кам'яна Гребля, Золотуха) Миколи Скочинського про роботу у 2022 році.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №7 (села Селезенівка, Домантівка, Ями, Квітневе, Шапіївка, Токарівка) Василя Пасічника про роботу у 2022 році.

ДОПОВІВ: Пасічник В.М., староста Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Депутат Гриша В.В. запитав, як Василь Миколайович ставиться, що в селах округу буде один раз на тиждень прийом медичним працівником у ФАПі.

Староста Пасічник В.М. відповів, що в с. Домантівка та с. Квітневе немає медичного працівника – вакансія, громадяни звертаються до сімейних лікарів в м.Сквира.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №7 (села Селезенівка, Домантівка, Ями, Квітневе, Шапіївка, Токарівка) Василя Пасічника про роботу у 2022 році.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 1;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 04-30-VIII від 28.02.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №7 (села Селезенівка, Домантівка, Ями, Квітневе, Шапіївка, Токарівка) Василя Пасічника про роботу у 2022 році.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №8 (села Кривошиїнці, Цапіївка, Миньківці, Малі Лисівці) Ганни Грищенко про роботу у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Грищенко Г.І., староста Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Депутат Гриша В.В. запитав, як Ганна Іванівна ставиться до прийому медичним працівником один раз у с. Цапіївка.

Староста Грищенко Г.І. негативно відноситься до скорочення часу прийому медичним працівником у ФАПі.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №8 (села Кривошиїнці, Цапіївка, Миньківці, Малі Лисівці) Ганни Грищенко про роботу у 2022 році.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 05-30-VIII від 28.02.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №8 (села Кривошиїнці, Цапіївка, Миньківці, Малі Лисівці) Ганни Грищенко про роботу у 2022 році.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №9 (села Горобіївка, Лаврики, Оріховець, Каленна) Жанни Климась про роботу у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Климась Ж.І., староста Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №9 (села Горобіївка, Лаврики, Оріховець, Каленна) Жанни Климась про роботу у 2022 році.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 06-30-VIII від 28.02.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №9 (села Горобіївка, Лаврики, Оріховець, Каленна) Жанни Климась про роботу у 2022 році.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №10 (села Антонів, Тхорівка, Шаліївка, Терешки) Вадима Денисюка про роботу у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Денисюк В.В., староста Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Депутат Гриша В.В. запитав, як Вадим Вікторович ставиться, що в селах округу буде один раз на тиждень прийом медичним працівником у ФАПі.

Староста Денисюк В.В. запевнив, що медичні працівники добросовісно виконують свої обов’язки.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №10 (села Антонів, Тхорівка, Шаліївка, Терешки) Вадима Денисюка про роботу у 2022 році.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 1;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 07-30-VIII від 28.02.2023 «Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №10 (села Антонів, Тхорівка, Шаліївка, Терешки) Вадима Денисюка про роботу у 2022 році.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рік.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Сиворакша В.М. перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рік.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 08-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рік.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Сквирської міської ради №4 від 04 січня 2022 року.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Сквирської міської ради №4 від 04 січня 2022 року.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 09-30-VIII від 28.02.2023 «Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Сквирської міської ради №4 від 04 січня 2022 року.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 2;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 10-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду в новій редакції.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 11-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Сквирська міська рада.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Сквирська міська рада.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 12-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Сквирська міська рада» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну юридичної адреси відділу освіти Сквирської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.

ДОПОВІЛА: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про зміну юридичної адреси відділу освіти Сквирської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 13-30-VIII від 28.02.2023 «Про зміну юридичної адреси відділу освіти Сквирської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Фінансове управління Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальниця Фінансового управління міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Фінансове управління Сквирської міської ради.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 14-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Фінансове управління Сквирської міської ради.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Момотюк Т.В., начальниця відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 15-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 16-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження юридичної особи відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну юридичної адреси відділу культури, молоді і спорту та закладів культури (юридичних осіб).

ДОПОВІЛА: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про зміну юридичної адреси відділу культури, молоді і спорту та закладів культури (юридичних осіб).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 17-30-VIII від 28.02.2023 «Про зміну юридичної адреси відділу культури, молоді і спорту та закладів культури (юридичних осіб).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну юридичної адреси Сквирської централізованої бібліотечної системи (ідентифікаційний код 05531239).

ДОПОВІЛА: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про зміну юридичної адреси Сквирської централізованої бібліотечної системи (ідентифікаційний код 05531239).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 18-30-VIII від 28.02.2023 «Про зміну юридичної адреси Сквирської централізованої бібліотечної системи (ідентифікаційний код 05531239).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

ДОПОВІЛА: Чиж А.Г., директор КНП Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 1;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 20-30-VIII від 28.02.2023 «Про погодження внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

ДОПОВІЛА: Гадіяк Л.В., директорка Сквирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до запитань.

В обговоренні взяли участь Грищенко О.Г., щодо фінансування НСЗУ; Бондарчук К.Ф., щодо графіку прийому у ФАПах; Нечитайло Т.І., щодо послуг фельдшера у ФАПі, Ільченко Ю.В., щодо наявності екстреної аптечки у ФАПах.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 16

                                    «проти» - 2;

                                    «утримались» - 3;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 21-30-VIII від 28.02.2023 «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бабенко Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Лісова, 15 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бабенко Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Лісова, 15 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.1-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бабенко Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Лісова, 15 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Базелюку Володимиру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 30 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Базелюку Володимиру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 30 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.2-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бабенко Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Лісова, 15 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гнідець Олені Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гнідець Олені Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.3-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гнідець Олені Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головко Ніні Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миколи Гоголя, 49 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головко Ніні Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миколи Гоголя, 49 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.4-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Головко Ніні Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миколи Гоголя, 49 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Шахрай Ю.І., начальник Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури поцікавився, як перевіряється інформація про громадян, яким передається земельна ділянка у власність (чи жива особа, чи вперше приватизує ділянку).

Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради, зазначила, що юрист міської ради має доступ до Державного реєстру речових прав – інформація перевіряється.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Громовому Олександру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Мічуріна, 74 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Громовому Олександру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Мічуріна, 74 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.5-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Громовому Олександру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Мічуріна, 74 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Заєць Вікторії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0644 га по вул. Котляревського, 12 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Заєць Вікторії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0644 га по вул. Котляревського, 12 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.6-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Заєць Вікторії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0644 га по вул. Котляревського, 12 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Івановій Ларисі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0566 га по вул. 8-го Березня, 38 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Івановій Ларисі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0566 га по вул. 8-го Березня, 38 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.7-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Івановій Ларисі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0566 га по вул. 8-го Березня, 38 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кінчак Юлії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2375 га по вул. Роставична,24 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кінчак Юлії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2375 га по вул. Роставична,24 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.8-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кінчак Юлії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2375 га по вул. Роставична,24 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальській Надії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Кононівська, 3 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальській Надії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Кононівська, 3 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.9-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальській Надії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Кононівська, 3 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучер Ларисі Віталіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Весняна, 49 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучер Ларисі Віталіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Весняна, 49 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.10-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучер Ларисі Віталіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Весняна, 49 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левицькому Костянтину Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 87 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левицькому Костянтину Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 87 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.11-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левицькому Костянтину Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 87 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лященку Анатолію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 30 у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лященку Анатолію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 30 у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.12-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лященку Анатолію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 30 у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малій Тамілі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0561 га по вул. Ватутіна, 12 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малій Тамілі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0561 га по вул. Ватутіна, 12 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.13-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малій Тамілі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0561 га по вул. Ватутіна, 12 у м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Масаловій Людмилі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Леоніда Куліша, 99 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Масаловій Людмилі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Леоніда Куліша, 99 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.14-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Масаловій Людмилі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Леоніда Куліша, 99 у с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Микитюк Неонілі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Слобідська,56 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Микитюк Неонілі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Слобідська,56 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.15-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Микитюк Неонілі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Слобідська,56 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Павленко Людмилі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0334 га по вул. Незалежності, 131 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Павленко Людмилі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0334 га по вул. Незалежності, 131 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.16-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Павленко Людмилі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0334 га по вул. Незалежності, 131 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Попову Олександру Івлійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 32 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Попову Олександру Івлійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 32 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області..» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.17-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Попову Олександру Івлійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 32 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Самборській Олені Володимирівні ½ частки та громадянину Самборському Юрію Анатолійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Юрія Грубріна, 18 (попередня назва вул. Чкалова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Самборській Олені Володимирівні ½ частки та громадянину Самборському Юрію Анатолійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Юрія Грубріна, 18 (попередня назва вул. Чкалова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.18-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Самборській Олені Володимирівні ½ частки та громадянину Самборському Юрію Анатолійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Юрія Грубріна, 18 (попередня назва вул. Чкалова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шлапацькому Максиму Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1959 га по вул. Тараса Шевченка, 12 (попередня назва вул. Шевченка) у с. Руда Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шлапацькому Максиму Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1959 га по вул. Тараса Шевченка, 12 (попередня назва вул. Шевченка) у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.19-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шлапацькому Максиму Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1959 га по вул. Тараса Шевченка, 12 (попередня назва вул. Шевченка) у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Янюк Світлані Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Набережна, 13 у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Янюк Світлані Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Набережна, 13 у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.20-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Янюк Світлані Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Набережна, 13 у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» з цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0547 га по вул. Центральна, 17а у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» з цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0547 га по вул. Центральна, 17а у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.21-30-VIII від 28.02.2023 «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» з цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0547 га по вул. Центральна, 17а у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,0750 га в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,0750 га в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.22-30-VIII від 28.02.2023 «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,0750 га в районі перехрестя вул. Соборна з вул. Шолом-Алейхема в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 10.11.2009 року за №040995400581 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0100 га, по вул. Весняна (попередня назва 8-го Березня) в с.Горобіївка на території Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 10.11.2009 року за №040995400581 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0100 га, по вул. Весняна (попередня назва 8-го Березня) в с.Горобіївка на території Сквирської міської територіальної громади.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.23-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 10.11.2009 року за №040995400581 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,010 га, по вул. Весняна (попередня назва 8-го Березня) в с.Горобіївка на території Сквирської міської територіальної громади.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400343 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,1000 га, по вул.Петра Петюри в с. Кривошиїнці на території Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400343 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,1000.га, по вул.Петра Петюри в с. Кривошиїнці на території Сквирської міської територіальної громади.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.24-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400343 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,1000 га, по вул.Петра Петюри в с. Кривошиїнці на території Сквирської міської територіальної громади.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400344 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0200 га, по вул.Петровського біля №19 в с. Самгородок на території Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400344 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0200.га, по вул.Петровського біля №19 в с. Самгородок на території Сквирської міської територіальної громади.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.25-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі від 30.09.2009 зареєстрованого 23.10.2009 року за №040995400344 у Сквирському районному відділі Київської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» на земельну ділянку площею 0,0200.га, по вул.Петровського біля №19 в с. Самгородок на території Сквирської міської територіальної громади.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 9,9380 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 9,9380 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.26-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 9,9380 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 5,4593 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Рибчинці). 

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 5,4593 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Рибчинці). » - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.27-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 5,4593 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Рибчинці).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 6,9053 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 6,9053 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.28-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 6,9053 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 8,8470 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 8,8470 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.29-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 8,8470 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 14,4369 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Мовчанівка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 14,4369 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Мовчанівка).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.30-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 14,4369 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Мовчанівка).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 22,2892 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 22,2892 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 18

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 3;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.31-30-VIII від 28.02.2023 «Про укладання угоди про порядок користування земельною ділянкою водного фонду площею 22,2892 га на території Сквирської міської територіальної громади з товариством з обмеженою відповідальністю «Рибовод» (с.Горобіївка).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.32-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Васинович Надії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 33 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Медвецькій Олені Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0722 га по вул. Пустоварівська, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Медвецькій Олені Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0722 га по вул. Пустоварівська, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.33-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Медвецькій Олені Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0722 га по вул. Пустоварівська, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дашкевич Ларисі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Партизанська, 1 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дашкевич Ларисі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Партизанська, 1 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.34-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дашкевич Ларисі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Партизанська, 1 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Півтораку Віктору Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Бакожин, 2 у с. Буки Білоцерківського району Київської області. 

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Півтораку Віктору Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Бакожин, 2 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.  » - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.35-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Півтораку Віктору Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Бакожин, 2 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Любові Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 37 у с.Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Любові Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 37 у с.Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.36-30-VIII від 28.02.2023 «Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ярмульській Любові Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 37 у с.Кам’яна Гребля Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Захарчук Лілії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по вул. Набережна, 19а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Захарчук Лілії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по вул. Набережна, 19а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.37-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Захарчук Лілії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0710 га по вул. Набережна, 19а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кошаєву Олександру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0380 га по вул. Тараса Шевченка, 10Г (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кошаєву Олександру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,0380 га по вул. Тараса Шевченка, 10Г (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.38-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кошаєву Олександру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0380 га по вул. Тараса Шевченка, 10Г (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сікорській Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0650 га по пров. Цегельний, 27 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сікорській Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0650 га по пров. Цегельний, 27 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.39-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сікорській Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0650 га по пров. Цегельний, 27 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шабаліній Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0593 га по вул. Весняна, 15 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шабаліній Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0593 га по вул. Весняна, 15 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.40-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шабаліній Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0593 га по вул. Весняна, 15 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фадєєвій Ірині Геннадіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Каштановий, 41а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фадєєвій Ірині Геннадіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,1000 га по пров. Каштановий, 41а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.41-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Фадєєвій Ірині Геннадіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по пров. Каштановий, 41а у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грабовській Галині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Володимира Короленка, 77 (попередня назва вул. Короленка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грабовській Галині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Володимира Короленка, 77 (попередня назва вул. Короленка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.42-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грабовській Галині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Володимира Короленка, 77 (попередня назва вул. Короленка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Орлу Ігору Тимуровичу ½ частки та громадянці Слободяник Світлані Тимурівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 172 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Орлу Ігору Тимуровичу ½ частки та громадянці Слободяник Світлані Тимурівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 172 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.43-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Орлу Ігору Тимуровичу ½ частки та громадянці Слободяник Світлані Тимурівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 172 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бичевському Петру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0610 га по вул. Тараса Шевченка, 194 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бичевському Петру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0610 га по вул. Тараса Шевченка, 194 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.44-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бичевському Петру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0610 га по вул. Тараса Шевченка, 194 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сусловій Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0929 га по вул. Карла Болсуновського 66Б (попередня назва вул..Богачевського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сусловій Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0929 га по вул. Карла Болсуновського 66Б (попередня назва вул. Богачевського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.45-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сусловій Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0929 га по вул. Карла Болсуновського 66Б (попередня назва вул. Богачевського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грицюк Наталії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Піщана, 48 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грицюк Наталії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Піщана, 48 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.46-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Грицюк Наталії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Піщана, 48 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хмельницькому Юрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 39 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хмельницькому Юрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 39 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.47-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Хмельницькому Юрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 39 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Руденко Людмилі Володимирівні ½ частки та громадянці Янюк Надії Павлівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Чумацька, 25 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Руденко Людмилі Володимирівні ½ частки та громадянці Янюк Надії Павлівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Чумацька, 25 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.48-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Руденко Людмилі Володимирівні ½ частки та громадянці Янюк Надії Павлівні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Чумацька, 25 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Самойчук Юлії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 32 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Самойчук Юлії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель  і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 32 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19

                                    «проти» - 1;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.49-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Самойчук Юлії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 32 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Катерині Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 66А у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Катерині Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 66А у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.50-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Декальчук Катерині Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 66А у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Перемоги, 4 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Перемоги, 4 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.51-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Лавренюку Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Перемоги, 4 у с. Оріховець Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пошелюзній Ірині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Михайла Грушевського, 22 (попередня назва вул. Грушевського) у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пошелюзній Ірині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Михайла Грушевського, 22 (попередня назва вул. Грушевського) у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.52-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пошелюзній Ірині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Михайла Грушевського, 22 (попередня назва вул. Грушевського) у с. Селезенівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Мулліну Віталію Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 71 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Мулліну Віталію Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 71 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.53-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Мулліну Віталію Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 71 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Олександрі Ігорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2411 га по вул. Набережна, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Олександрі Ігорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2411 га по вул. Набережна, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.54-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Олександрі Ігорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2411 га по вул. Набережна, 45 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 13 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 13 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.55-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 13 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрієвській Єфросинії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Вишнева, 6 (попередня назва вул. Мічуріна) у с. Таборів Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрієвській Єфросинії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Вишнева, 6 (попередня назва вул. Мічуріна) у с. Таборів Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.56-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дзюземовій Таїсі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 13 у с. Буки Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Віктору Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 30 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Віктору Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 30 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19

                                    «проти» - 1;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.57-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Віктору Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 30 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Яценку Івану Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Тараса Шевченка, 13 (попередня назва вул. Шевченка) у с.Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Яценку Івану Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Тараса Шевченка, 13 (попередня назва вул. Шевченка) у с.Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.58-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Яценку Івану Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Тараса Шевченка, 13 (попередня назва вул. Шевченка) у с.Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скрид Валентині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1240 га по вул. Олега Оскілка, 12 (попередня назва вул. Оскілка) у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скрид Валентині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  площею 0,1240 га по вул. Олега Оскілка, 12 (попередня назва вул. Оскілка) у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.59-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Скрид Валентині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1240 га по вул. Олега Оскілка, 12 (попередня назва вул. Оскілка) у с. Чубинці Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Квашук Антоніни Анатоліївни ½ частки та громадянину Маційчуку Максиму Сергійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Ігоря Сікорського, 53 (попередня назва вул.Леваневського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Квашук Антоніни Анатоліївни ½ частки та громадянину Маційчуку Максиму Сергійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Ігоря Сікорського, 53 (попередня назва вул.Леваневського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.60-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Квашук Антоніни Анатоліївни ½ частки та громадянину Маційчуку Максиму Сергійовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Ігоря Сікорського, 53 (попередня назва вул.Леваневського) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Поперечна, 20 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Поперечна, 20 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.61-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ковалю Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Поперечна, 20 у с. Кривошиїнці Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Миргородській Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Івана Лучинського, 21 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Миргородській Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Івана Лучинського, 21 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.62-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Миргородській Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Івана Лучинського, 21 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малярчук Катерині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Покровська, 45 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малярчук Катерині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Покровська, 45 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.63-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малярчук Катерині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Покровська, 45 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ольянівській Любові Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0891 га по пров. Кільцевий в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ольянівській Любові Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0891 га по пров. Кільцевий в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.64-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ольянівській Любові Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0891 га по пров. Кільцевий в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Туктібаєвій Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1618 га по вул. Будівельна, 26 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Туктібаєвій Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1618 га по вул. Будівельна, 26 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.65-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Туктібаєвій Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1618 га по вул. Будівельна, 26 у с. Руда Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ковальчук Надії Танасівні ½ частки та громадянину Ковальчуку Андрію Миколайовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0592 га по вул. Весняна, 19 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ковальчук Надії Танасівні ½ частки та громадянину Ковальчуку Андрію Миколайовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0592 га по вул. Весняна, 19 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.66-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянці Ковальчук Надії Танасівні ½ частки та громадянину Ковальчуку Андрію Миколайовичу ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0592 га по вул. Весняна, 19 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гітченко Людмилі Валентинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0622 га по пров. Тараса Шевченка, 5 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гітченко Людмилі Валентинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0622 га по пров. Тараса Шевченка, 5 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.67-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гітченко Людмилі Валентинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0622 га по пров. Тараса Шевченка, 5 (попередня назва вул. Шевченка) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Володимирчук Катерині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 8 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Володимирчук Катерині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 8 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.68-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Володимирчук Катерині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна, 8 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марковській Лесі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Івана Франка, 1 (попередня назва пров. Франка) у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марковській Лесі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Івана Франка, 1 (попередня назва пров. Франка) у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.69-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марковській Лесі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Івана Франка, 1 (попередня назва пров. Франка) у с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малишко Галині Іллівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1686 га по вул. Шкільна, 18 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малишко Галині Іллівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1686 га по вул. Шкільна, 18 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.70-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Малишко Галині Іллівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1686 га по вул. Шкільна, 18 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кононському Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 73 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кононському Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 73 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.71-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кононському Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Центральна, 73 у с. Домантівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Антонюку Сергію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 37 у с. Тхорівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Антонюку Сергію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 37 у с. Тхорівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.72-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Антонюку Сергію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 37 у с. Тхорівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жебрівській Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Левка Симиренка, 24 (попередня назва вул. Мічуріна) в с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жебрівській Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Левка Симиренка, 24 (попередня назва вул. Мічуріна) в с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.73-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Жебрівській Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Левка Симиренка, 24 (попередня назва вул. Мічуріна) в с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Тетяні Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 16 у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Тетяні Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 16 у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.74-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ковальчук Тетяні Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 16 у с. Краснянка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ярмульському Валерію Леонідовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0744 га по вул. Петра Пастернака, 5 (попередня назва вул. Дюканова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ярмульському Валерію Леонідовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0744 га по вул. Петра Пастернака, 5 (попередня назва вул. Дюканова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.75-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ярмульському Валерію Леонідовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0744 га по вул. Петра Пастернака, 5 (попередня назва вул. Дюканова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернусі Георгіні Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Анатолія Коноплястого, 51 (попередня назва вул. Коноплястого) у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернусі Георгіні Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Анатолія Коноплястого, 51 (попередня назва вул. Коноплястого) у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.76-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Чернусі Георгіні Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Анатолія Коноплястого, 51 (попередня назва вул. Коноплястого) у с. Великі Єрчики Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельник Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 37 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельник Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 37 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.77-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельник Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Березнева, 37 у с. Цапіївка Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Король Діані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1200 га по пров. Шкільний, 2 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Король Діані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1200 га по пров. Шкільний, 2 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.78-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Король Діані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1200 га по пров. Шкільний, 2 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Реві Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Відродження, 4 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Реві Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Відродження, 4 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.79-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Реві Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Відродження, 4 у с. Миньківці Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Мельнику Володимиру Миколайовичу ½ частки та громадянці Бокатій Тетяні Миколаївні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 22 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Мельнику Володимиру Миколайовичу ½ частки та громадянці Бокатій Тетяні Миколаївні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 22 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.80-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянину Мельнику Володимиру Миколайовичу ½ частки та громадянці Бокатій Тетяні Миколаївні ½ частки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру, 22 у с. Рогізна Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ратушняк Євгенії Оксентіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 19 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ратушняк Євгенії Оксентіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 19 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.81-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ратушняк Євгенії Оксентіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова, 19 у с. Кам`яна Гребля Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 13 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 13 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.82-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Кооперативна, 13 у с. Самгородок Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дудченко Аллі Юріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 21 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дудченко Аллі Юріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 21 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.83-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дудченко Аллі Юріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Петра Сувчинського, 21 (попередня назва вул. Стаханова) у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бучок Галині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0582 га по вул. Незалежності, 21 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бучок Галині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0582 га по вул. Незалежності, 21 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.84-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Бучок Галині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0582 га по вул. Незалежності, 21 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0043 га за адресою: вул. Замкова, б/н (попередня назва вул. Червона) м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою - підприємцем Лінченком Сергієм Юрійовичем.

ДОПОВІЛА: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради зазначила, що в попередньому договорі вказано, що після закінчення строку договору оренди орендар має переважне право на поновлення його на новий строк. 

В обговоренні взяли участь Дорошенко В.О., Тибулевич В. В., Король І.М., Власюк Т.Г.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0043 га за адресою: вул. Замкова, б/н (попередня назва вул. Червона) м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою - підприємцем Лінченком Сергієм Юрійовичем.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 21

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 0;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 22.85-30-VIII від 28.02.2023 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0043 га за адресою: вул. Замкова, б/н (попередня назва вул. Червона) м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою - підприємцем Лінченком Сергієм Юрійовичем.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства. міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 19

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 2;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 23-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства. міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 24-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.

ДОПОВІЛА: Комарніцька С.В., начальниця сектору превенції відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до запитань, оскільки це питання детально розглянуто на засіданнях постійних комісій Сквирської міської ради.

Запитань від депутатів не надходило.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 25-30-VIII від 28.02.2023 «Про затвердження програми Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 18

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 1;

                                    «не голосували» - 2;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 26-30-VIII від 28.02.2023 «Про звернення Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо внесення змін до Порядку перетину державного кордону.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції».

ДОПОВІЛА: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства. міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутатка Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

Міська голова Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про  внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII ‟Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції„» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 20

                                    «проти» - 0;

                                    «утримались» - 0;

                                    «не голосували» - 1;

                                    «відсутні» - 6.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 19-30-VIII від 28.02.2023 «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021р №45-12-VIII «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції».» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Міська голова Левіцька В.П. оголосила, що питання порядку денного 30 чергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ міська голова Левіцька В.П.: закрити тридцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1;

                                      «відсутні» - 6.

ВИРІШИЛИ: закрити тридцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

Міська голова Левіцька В.П. оголосила засідання 30 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання закритим.

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

Міська голова Левіцька В.П. подякувала всім присутнім за плідну роботу 30 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

Електронна версія засідання 30 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 28 лютого 2023 року додається.

 

 

Міська голова                                                                                В. Левіцька

 

Секретар міської ради                                                                  Т. Власюк

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: