(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Повідомлення про намір КП «Господар» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання для населення, бюджетних установи , підприємств комунальної власності та інших суб’єктів господарювання

 
Дата публікації 29.11.2023 16:15:50
 

   Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання (постанова КМУ №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»).

   Керуючись зазначеною Постановою №869, підприємство сформувало тарифи на послуги з централізованого водопостачання для споживачів : населення, бюджетні установи, підприємства  комунальної  власності та інших суб’єктів господарювання юридичних осіб всіх форм власності, які склали:

 

Назва послуги

Середньозважені тарифи,

 розраховані згідно фактичних витрат споживачів

Водопостачання

28,00

          Метою введення нових тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із збільшенням витрат на оплату праці-підняття мінімальної заробітної плати  та вартість електроенергії.

          Зауваження та пропозиції приймаються протягом  14 календарних днів з дня повідомлення споживачів у друкованому засобі масової інформації та на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, відповідно до п 2.2 Порядку доведення про зміну тарифів, затвердженому наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 130 від 05.06.2018 р. за адресою : с.Руда, вул. Заводська,2  або на електронну адресу:rudyanska@ukr.net

Адміністрація КП «Господар»

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: