(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 
Дата публікації 6.7.2021 12:44:11
 

 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 05 липня 2021 року              м. Сквира                                   № 272-КП/1

 

 

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади головного спеціаліста відділу

капітального будівництва, комунальної власності

та житлово-комунального господарства  

Сквирської міської ради

      Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні”, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді, та складу конкурсної комісії,  затверджених розпорядженням від 01 квітня 2021 року №50-ОД «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді та складу конкурсної комісії»

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

  • громадянин України;
  • вища, не  нижче ступеня бакалавра;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
  • знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, дві фотокартки розміром 3 х 4 см, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних),  додаткові відомості про наявність наукових праць та винаходів, перемог у конкурсах, тощо, додається за бажанням кандидатів.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, організаційний відділ Сквирської міської ради (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи організаційного відділу Сквирської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-13-99.

2. Провести іспит на заміщення вакантної посади, зазначеної у п.1 цього розпорядження, 05 серпня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні малого залу Сквирської міської ради, вул. Богачевського, 28, м. Сквира.

3. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету Сквирської міської ради Згардівській Н.А.  розмістити повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Сквирської міської ради Згардівську Н.А. та начальника загального  відділу  Сквирської міської ради Грищенко О.Г.

                                        

Виконуюча обовязки

міського голови                                                                                                                         Тетяна ВЛАСЮК

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: