(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 8.9.2022 15:7:42
 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг 

 з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у сфері поводження з відходами», Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1070.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Сквирська міська рада, 09001, Київська область, м. Сквира, вул.Богачевського, 28.

 

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 06.09.2022 №5/21 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської  міської територіальної громади».

 

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуги з вивезення твердих побутових відходів:

1. Місце: 09001, Київська область, м.Сквира, вул.Богачевського, 28. 

2. Дата: 11 жовтня 2022 року

3. Час: 11.00

4. Гнатюк Олександр Васильович - заступник міського голови, каб. № 20 

5. Капітанюк Наталя Миколаївна - начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства, каб. № 19, тел./04568/ 5-36-05

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність в учасника конкурсу спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення твердих побутових відходів у кількості не менше 4 одиниць, що створюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях в межах Сквирської міської територіальної громади. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

2. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів – не менше двох років.

4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

6. Наявність контейнерів для збору твердих побутових відходів в тому числі для роздільного збору сміття.

 

Характеристика території, де повинні надаватися послуги із збору та вивезення твердих побутових відходів: Площа Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області - 87353,7 га., до складу громади входить 1 – місто та 44 сільських населених пунктів

Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні житлові будинки, кількість мешканців таких будинків: 

2-х та 1-но поверхові – 45шт., кількість мешканців – 1145 осіб;

4-рьох та 5-ти поверхові – 15 шт., кількість мешканців – 1591 особа;

 - наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання твердих побутових відходів: територія Сквирської міської територіальної громади;

- одноквартирні житлові будинки, кількість  мешканців  таких будинків: - близько 27000 осіб;

- підприємства, установи та організації, заклади освіти та культури, бюджетні установи: понад 550 одиниць.

 

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з твердими побутовими відходами: Наявність у підприємства (учасника конкурсу) технічних можливостей для приймання та захоронення твердих побутових відходів в кількості не меншій ніж 40,0 тис. м3 на рік.

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

– Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

– Місце подання конкурсних пропозицій – 09001, Київська область, м.Сквира, вул.Богачевського, 28.

– Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 10 жовтня 2022 року, 17.00 год.

– Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

– Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

– Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Додаткову інформацію щодо конкурсної документації можна отримати за телефоном: 067 769-62-22 або звернувшись за електронною адресою: 09000skvira@gmail.com 

 

Голова конкурсної комісії                                                                      Олександр ГНАТЮК

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: