(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту - рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Сквира»

 
Дата публікації 31.5.2021 10:37:5
 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту - рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Сквира»

 

Відповідно до Водного кодексу України, статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», пункту 44 частини 1 статті 26, частин 1, 12 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1.4 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 року № 190, Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25березня 1999 № 465,Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 01 грудня 2017  № 316, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акту - рішення Сквирської міської ради  «Про затвердження Правил приймання стічних вод до  системи централізованого водовідведення м. Сквира» та аналізу його регуляторного впливу.

Даний проект розроблений з метою захисту навколишнього середовища, збереження та раціонального використання цінних природних ресурсів, дотримання нормативів гранично допустимих рівнів екологічного навантаження на природне середовище та санітарних нормативів в місті, захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд, запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств, гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів, гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище.

Розробником проекту регуляторного акта є Комунальне підприємство «Сквир-водоканал»: 09001, Київська обл., м.Сквира, вул. Соборна; 4. E-mail: kpsv-lawyer@ukr.net.

Проект регуляторного акта - рішення Сквирської міської ради«Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Сквира»та  аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Сквирської міської ради та її виконавчих органів http://skvira-rada.gov.ua в розділі «Новини» та в розділі «Регуляторна політика».

З текстом проєкту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Сквирської міської ради http://skvira-rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються протягом місяця з дня опублікування відділом капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради за адресою: 09001, Київська обл., м.Сквира, вул. Богачевського, 28, тел. (04568) 5-36-05, електронна пошта: kap_bud2021@ukr.net.

 

Начальник відділу капітального

будівництва, комунальної власності

та житлово-комунального господарства               Ольга СТЕПАНЕНКО

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: