(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Оголошення про проведення 11.07.2023 конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 8.6.2023 13:22:59
 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг

 з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у сфері поводження з відходами», Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1070.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Сквирська міська рада, 09001, Київська область, м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28.

 

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 06.06.2023 № 2/16 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких  побутових відходів в межах Сквирської  міської територіальної громади».

 

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуги з вивезення рідких побутових відходів:

1. Місце: 09001, Київська область, м.Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28.

2. Дата: 11 липня 2023 року

3. Час: 11.00

4. Гнатюк Олександр Васильович - заступник міської голови, каб. № 20

5. Тернова Марина Валентинівна - начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства, каб. № 19, тел./04568/ 5-36-05

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність в учасника конкурсу спеціально обладнаних транспортних засобів (у кількості не менше 2 (двох) одиниць), обладнаних засобами GPS моніторингу, для вивезення рідких побутових відходів, що створюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях в межах Сквирської міської територіальної громади. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення рідких побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

2. Розрахунок вартості послуги зі збору та утилізації 1 м3 рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади з урахуванням вартості витрат на перевезення рідких побутових відходів з місць накопичення до приймального пункту КОС.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів – не менше двох років.

4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів: Послуги з вивезення рідких побутових відходів надаються на території Сквирської міської територіальної громади загальною площею 87353,7 га.

 

Характеристика об’єктів утворення рідких побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні житлові будинки, кількість мешканців таких будинків:

2-х поверхові – 34 шт., кількість мешканців – 747 осіб;

4-х та 5-ти поверхові – 15 шт., кількість мешканців – 1591 особа;

 - одноквартирні житлові будинки, кількість  мешканців  таких будинків: інформація відсутня;

- підприємства, установи та організації, заклади освіти та культури, бюджетні установи: понад 550 одиниць.

 

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з рідкими побутовими відходами: Рідкі побутові відходи вивозяться від місця накопичення і зливаються в приймальні пункти міської центральної каналізаційної мережі, узгоджені з балансоутримувачем каналізаційної мережі та на асенізаційне поле полігону твердих побутових відходів з розрахунку потужності 3000 м3 на добу.

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

1. Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

2. Місце подання конкурсних пропозицій – 09001, Київська область, м.Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28.

3.  Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 10 липня 2023 року, 16.30 год.

4.  Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

5. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

6.  Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Додаткову інформацію щодо конкурсної документації можна отримати за телефоном: 067 769-62-22 або звернувшись за електронною адресою: kap_bud2021@ukr.net

 

Голова конкурсної комісії                                                                      Олександр ГНАТЮК

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: