Дата публікації 24.1.2023 10:59:23

Звіт про повторне відстеження

результативності регуляторного акта — рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади»

1.Вид та назва регуляторного акта

Рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади».

2.Виконавець заходів з відстеження

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

3.Цілі прийняття регуляторного акта

Рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» розроблено з ціллю підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади та приведення процедури оренди комунального майна у відповідність до діючого законодавства, забезпечення єдиного порядку надання в оренду  комунального майна на конкурсних засадах, прозорого механізму нарахування орендної плати за користування комунальним майном.

4.Строк виконання заходів з відстеження

Відстеження результативності регуляторного проводиться через рік з дня набрання ним чинності або набрання чинності більшістю його положень, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом або більшістю його положень.

5.Тип відстеження

Повторне відстеження.

6.Метод одержання результатів відстеження

Для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержаних даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося на підставі аналізу статистичних даних, на основі інформації щодо кількості укладених договорів оренди за результатами аукціону, інформації щодо кількості укладених договорів оренди без проведення аукціону та інформації щодо надходження коштів до бюджету Сквирської міської територіальної громади від передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося у встановленому законодавством порядку за кількісними та якісними показниками з використанням статистичного методу одержання результатів відстеження.

Кількісні показники результативності акта:

кількість проведених аукціонів – 59;

кількість укладених договорів оренди без проведення аукціонів – 26.

Якісні показники результативності регуляторного акта – надходження коштів до бюджету Сквирської міської територіальної громади, внаслідок укладання договорів оренди - 55461,56 грн.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» показало, що прийняття вказаного рішення має позитивний результат, що забезпечує ефективне використання нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, врегульовує організаційно-розпорядчі відносини, пов’язані з передачею в оренду об’єктів комунальної, правові відносини між орендодавцем та орендарем щодо використання комунального майна.

Подальше відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися у термін, визначений чинним законодавством, а саме: періодичне відстеження результативності – один раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Т. в. о. начальника відділу капітального

будівництва, комунальної  власності та

житлово-комунального господарства

Сквирської міської ради                                                        Марина ТЕРНОВА