Звіт про базове відстеження регуляторного акта (управитель багатоквартирних будинків)

Дата публікації 24.01.2022 15:10:13

Звіт про базове відстеження

1.Вид та назва регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками в межах Сквирської міської територіальної громади».

2.Виконавець заходів з відстеження

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

3.Цілі прийняття регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками в межах Сквирської міської територіальної громади» розроблено з ціллю:

- реалізації вимог чинного законодавства щодо підготовки та проведення в установленому законодавством порядку конкурсу з визначення послуги управителя багатоквартирними будинками в межах Сквирської міської територіальної громади;

- забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків громади, в яких не створено ОСББ і співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком;

- підвищення якості надання послуг з управління багатоквартирними будинками при економічно обґрунтованих та сформованих на конкурсних засадах цінах.

4.Строк виконання заходів з відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта проводилось в термін з  04.01.2022 по 19.01.2022 року.

5.Тип відстеження

Базове відстеження.

6.Метод одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснено методом обробки та аналізу інформації.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Базове відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу виконання вимог чинного законодавства щодо організації проведення конкурсу, забезпечення належного управління багатоквартирними будинками громади, підвищення якості надання житлових послуг населенню.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

Забезпечення виконання вимог чинного законодавства, належного управління багатоквартирними будинками, підвищення якості надання житлових послуг населенню. Головний аспект цього показника полягає в необхідності реалізації вимог чинного законодавства для забезпечення належного обслуговування багатоквартирних будинків.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Станом на теперішній час умови конкурсу затверджено рішенням виконавчого комітету Сквирської міської ради від 05.10.2021 № 10/23 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками в межах Сквирської міської територіальної громади».

В цілому завдяки прийняттю рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 05.10.2021 № 10/23 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками в межах Сквирської міської територіальної громади» відбулось врегулювання правових відносин впровадження практичної реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» в частині проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками.

Т.в.о. начальника відділу капітального

будівництва, комунальної  власності та

житлово-комунального господарства

Сквирської міської ради                                                            Світлана ЛУПУЛ