(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Сквирської міської ради за І півріччя 2023 року

 
Дата публікації 17.7.2023 15:14:55
 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Проєкт

 від 18 липня  2023 року               м. Сквира                                      №

 

Про стан роботи із зверненнями громадян

у виконавчому комітеті Сквирської

міської ради за І півріччя 2023 року

 

На виконання  Закону України «Про звернення громадян»,  Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008р. «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника загального відділу Олени Грищенко про розгляд звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету Сквирської міської ради за І півріччя                      2023 року,  ст.17, п.б ч.1 ст.38, п.2 ч.2 ст.52,  59 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію та узагальнені дані про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Сквирської міської ради за  І півріччя 2023 року, взяти до відома (додається).

2. Начальникам відділів виконавчого комітету Сквирської міської ради,  старостам, керівникам комунальних підприємств, що належать до сфери управління міської ради, забезпечити постійний особистий контроль за виконанням Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого  самоврядування”. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами  виконавчого комітету Сквирської міської ради Наталію Згардівську.

 

 

 Голова виконкому                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

Інформація

про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Сквирської міської ради за І півріччя 2023 року

 

Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Сквирської міської ради за звітний період проводилась у відповідності з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами, Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою  забезпечення  реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до  органів  місцевого  самоврядування,  права громадян на участь  в  управлінні  державними  справами,  а  також підвищення  ефективності роботи виконавчого комітету Сквирської  міської ради зі  зверненнями  громадян та ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян.

 Протягом звітного періоду до виконкому міської ради надійшло 20509 звернень громадян. Із загальної кількості звернень 20458 громадян звернулися з на особистому прийомі у міського голови, на прийомі у старост, у спеціалістів  ЦНАП, 50 звернень надійшло через урядову гарячу лінію. У зверненнях порушено 20509  різних питань. Найбільше звернень опрацьовано ЦНАПом-15905.

Найбільше у зверненнях переважають питання   щодо соціального захисту -3275. Також порушувалися питання:

-земельних відносин   - 793;

-комунального господарства-139;

-транспорту і зв’язку- 57;

-охорони здоров’я -69;

-праці і заробітної плати   -18 ;

-сім’ї , дітей, молоді -157;

-житлової політики      - 67;

-екології та природних ресурсів – 92;

 

За звітний період надійшло 23  колективних звернень.  Більшість з них стосуються надання соціально-побутових послуг та комунального обслуговування міста та населених пунктів.

Розглянуто 59 запитів на публічну інформацію та 21 адвокатський запит.

У виконавчому комітеті міської ради проводиться робота із всебічного роз’яснення громадянам можливостей подальшого вирішення їхніх проблем у разі неможливості виконання за належністю. Посадовими особами постійно проводиться робота в цьому напрямі, надаються консультації громадянам на особистому прийомі та в телефонному режимі, за запитаннями сусідів та родичів і доводиться до відома заявників  в усному чи письмовому вигляді.

Під час підготовки відповідей працівниками виконавчого комітету звертається особлива увага на якість та повноту наданих відповідей на предмет всебічного, об’єктивного і повного висвітлення питань, що були порушені у зверненнях.

Питання про додержання вимог Закону України “Про звернення громадян”, указів  Президента  та інших законодавчих актів з цього питання  постійно перебуває під контролем міського голови, керуючої справами виконкому, начальників відділів, відповідальних працівників міськвиконкому, керівників підпорядкованих міській раді комунальних підприємств. Систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня роботи зі зверненнями громадян, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування, а також, постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень.

Одним із найважливіших напрямів стабілізації суспільства є задоволення справедливих вимог громадян. З цією метою у виконавчому комітеті міської ради запроваджено систему прийому і розгляду пропозицій, заяв і скарг   громадян, затверджені графіки прийому громадян керівниками ради та її   виконавчих органів.

Надаючи важливого значення подальшому вдосконаленню методів роботи зі зверненнями громадян, діловому і оперативному  вирішенню порушених в них питань, міський голова проводить особистий прийом кожної середи тижня, у необхідних випадках, за участю керівників і фахівців відповідних комунальних служб міста та посадових осіб виконавчого апарату.

Аналіз стану забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення свідчить, що міськвиконкомом, його відділами, посадовими особами виконавчого апарату було вжито дієвих заходів, спрямованих на вирішення важливих проблем населення міста, реалізацію конституційних прав і свобод громадян,  і надалі продовжуватиметься робота із забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, посилення персональної відповідальності  кожного за вирішення питань, що порушуються у зверненнях, із вдосконалення системної роботи із зверненнями громадян відповідно до чинного законодавства.

 

 

Начальник загального відділу

Сквирської міської ради                                                  Олена ГРИЩЕНКО

 

Узагальнені дані  /images/user/files/%D0%B4%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA%20%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%20%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%9E%D0%A2%D0%93.doc

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: