(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 17.7.2023 16:13:19
 

 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __________ 2023 року                     м. Сквира                                  № _____

 

 

Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 

Відповідно до п.п. 6 п. а ч.1 ст.30, ч.1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008  №1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 06.06.2023 №2/16 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади», розглянувши протокол №2 від 11.07.2023 засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади, з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в Сквирській міській територіальній громаді виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити протокол №2 від 11.07.2023 засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади (додається).

2. Визначити комунальне підприємство «Сквир-водоканал» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади строком на 12 місяців.

3. Відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради забезпечити укладення з переможцем конкурсу договору на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міської голови Олександра Гнатюка.

 

 

 

Голова виконкому                                                         Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПРОТОКОЛ № 2

засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг

з вивезення рідких побутових відходів в межах

Сквирської міської територіальної громади

 

11 липня 2023 року  11.00 год.                                                             м. Сквира

         Місце проведення: кабінет заступника міської голови

                                                                         

ПРИСУТНІ:

голова конкурсної комісії – заступник міської голови Гнатюк Олександр Васильович;

секретар конкурсної комісії – головний спеціаліст відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Лупул Світлана Павлівна

 

Члени конкурсної комісії:

начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Тернова Марина Валентинівна;

начальниця відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Кваша Ірина Сергіївна;

начальниця відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Суслова Оксана Володимирівна;

депутат Сквирської міської ради VІІІ скликання Сиворакша Микола Васильович;

провідний фахівець відділу державного нагляду Білоцерківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Іщук Анатолій Петрович

 

ЗАПРОШЕНІ: в.о. директора комунального підприємства «Сквир-водоканал» Телятник Олександр Миколайович;

економіст комунального підприємства «Сквир-водоканал» Гальчинський Станіслав Юрійович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Перевірка конкурсної пропозиції на відповідність вимогам конкурсної документації та допуск до конкурсу.

2. Проведення оцінювання конкурсної пропозиції на відповідність кваліфікаційним вимогам.

3. Визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади та вартості вивезення рідких побутових відходів.

 

СЛУХАЛИ: 1. Перевірка конкурсної пропозиції на відповідність вимогам конкурсної документації та допуск до конкурсу.

Доповів: Голова конкурсної комісії Гнатюк О.В. проінформував, що  відповідно до Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», «Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 було прийняте рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 06.06.2023 №2/16 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади». Рішенням була затверджена конкурсна документація. На виконання зазначеного рішення було  оприлюднено інформацію про проведення конкурсу в районній газеті «Вісник Сквирщини» (№ 22 (11150) від 09.06.2023) та на офіційному сайті Сквирської міської ради.

Було зазначено, що протягом терміну прийому конкурсних пропозицій до організатора конкурсу - виконавчого комітету Сквирської міської ради надійшла одна конкурсна пропозиція з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади від комунального підприємства «Сквир-водоканал», що зафіксовано у журналі обліку конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади. Пропозиція надійшла вчасно 06.07.2023 (кінцевий строк подання пропозицій до 16.30 год 10.07.2023).

 

Конкурсна пропозиція була надана конкурсній комісії для огляду її змісту. Членами конкурсної комісії оглянуто зміст конкурсної пропозиції.

 

Виступила: секретар конкурсної комісії Лупул С.П. повідомила, що перелік документів, наданих учасником конкурсу, подано в повному обсязі, як і передбачено конкурсною документацією. Проте строк дії дозволу на спеціальне водокористування  закінчився 28.04.2023.

 

Виступив: економіст КП «Сквир-водоканал» Гальчинський С.Ю. проінформував, що відповідно до чинного законодавства, зокрема постанов Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 №165 «Про зупинення строків надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру» та від 18.03.2022 № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування, а періодичні, чергові платежі за ними відстрочуються на строк, зазначений у цьому підпункті.

 

Виступив: в.о. директора КП «Сквир-водоканал» Телятник О.М. проінформував, що в конкурсних пропозиціях підприємства вартість вивезення 3,6 куб. м (машина) рідких побутових відходів по м.Сквира залишилась без змін:  для населення – 650,0 грн., бюджетних організацій  - 720,0 грн., інші – 750,0 грн.

 

Виступила:  начальниця відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Суслова О.В. запропонувала  розглянути конкурсну пропозицію.

 

Виступив: Голова конкурсної комісії Гнатюк О.В., зазначив, що конкурсна пропозиція відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією, а отже відсутні причини для відхилення зазначеної конкурсної пропозиції відповідно до вимог п. 24 Порядку. Учасник може бути допущений до конкурсу.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Допустити комунальне підприємство «Сквир-водоканал» до участі у конкурсі та проведенні оцінки конкурсної пропозиції.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

 «ЗА»  - 7;

 «ПРОТИ» –  0;  

 «УТРИМАЛИСЯ» – 0.

 

СЛУХАЛИ: 2. Проведення оцінювання конкурсної пропозиції на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Доповів: голова конкурсної комісії Гнатюк О.В. запропонував відповідно до п. 27 Порядку провести оцінку конкурсної пропозиції, що надійшла від учасника конкурсу, за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

 Членами конкурсної комісії проводиться оцінка конкурсної пропозиції, що надійшла (наведена в додатку).

 

Виступила: секретар конкурсної комісії Лупул С.П. повідомила, що учасник конкурсу - комунальне підприємство «Сквир-водоканал» за підсумками оцінювання членами комісії набрав 56 балів.

 

  ВИРІШИЛИ:

1. Учасник конкурсу -  комунальне підприємство «Сквир-водоканал» за підсумками оцінювання членами комісії за критеріями, встановленими у конкурсній документації, набрав 56 балів.

ГОЛОСУВАЛИ:

 

 «ЗА»  - 7;

 «ПРОТИ» –  0;  

 «УТРИМАЛИСЯ» – 0.

 

СЛУХАЛИ: 3. Визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади та вартості вивезення рідких побутових відходів.

 

         Доповів: Голова конкурсної комісії Гнатюк О.В., який запропонував відповідно до п. 29 Порядку провести голосування про визначення комунального підприємства «Сквир-водоканал» переможцем конкурсу з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади.

         Визначити вартість вивезення 3,6 куб. м (машина) рідких побутових відходів по м.Сквира:  населення – 650 грн., бюджетні організації  - 720 грн., інші – 750; по сільських населених пунктах – з урахуванням відстані до населеного пункту та вартості подачі автотранспорту за 1 км: для населення – 19 грн., для бюджетних організацій – 20 грн., для інших – 21 грн.

 

  ВИРІШИЛИ:

1. Визнати переможцем конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади комунальне підприємство «Сквир-водоканал», як учасника, що відповідає кваліфікаційним вимогам та може забезпечити надання послуг

 2. Визначити, що відповідно до п.30 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 строк, на який укладається договір на надання послуг  з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади з переможцем конкурсу,  становить 12 місяців.

3. Відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради підготувати проект рішення  виконавчого комітету про затвердження результатів конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади.   

 

ГОЛОСУВАЛИ:

 «ЗА»  - 7;

 «ПРОТИ» –  0;  

 «УТРИМАЛИСЯ» – 0.

 

Голова конкурсної комісії  ________________   О.В. Гнатюк                                      

 

Секретар конкурсної комісії  ______________  С.П. Лупул                         

 

Члени конкурсної комісії     ________________ М.В. Тернова

                                        

                                                   ________________ І.С. Кваша

 

                                                   ________________ О.В. Суслова

 

                                                   ________________ М.В. Сиворакша                                                  

 

                                                   ________________ А.П. Іщук

                                                                                                           

Додаток до протоколу №2 від 11.07.2023

 

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам

КП «Сквир-водоканал»

 

п/п

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

Критерії оцінювання (максимальна кількість балів)

Критерії оцінювання членами конкурсної комісії

1

Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів (власних чи орендованих) для збирання та перевезення рідких побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених у межах Сквирської міської територіальної громади

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для збирання та перевезення рідких побутових відходів, для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, наведеної у конкурсній документації

- відсутність спецтранспорту – 0 балів

- наявність орендованого спецтранспорту  - 2 бали

- наявність власного спецтранспорту –25 балів

25

2

Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів

наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту

- відсутність бази для обслуговування транспорту – 0 балів

- наявність орендованої бази для обслуговування транспорту – 2 бали

- наявність власної бази для обслуговування транспорту – 5 балів

5

3

Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення рідких побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

- відсутність штатних працівників або договору з іншим підприємством – 0 балів

- наявність штатних працівників або договору з іншим підприємством – 2 бали

2

4

Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення рідких побутових відходів

забезпечення створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів

- відсутність обладнання для миття – 0 балів

- наявність орендованого обладнання– 2 бали

- наявність власного обладнання– 5 балів

5

5

Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі;

- відсутній медичний огляд водіїв – 0 балів

- отримання послуг на договірній основі – 2 бали;

- використання власного медичного пункту – 5 балів

5

6

Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення рідких побутових відходів

перевага надається учасникові, що використовує супутникову систему навігації;

- відсутність системи контролю руху – 0 балів

 

- наявність системи контролю руху - 5 балів

5

7

Вартість надання послуги з вивезення рідких побутових відходів (калькуляція за 1 м3)

окремо порівнюється вартість надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуги

- найбільша пропозиція – 0 балів

- найменша пропозиція – 5 балів

- інші пропозиції – 2 бали

2

8

Досвід роботи з надання послуги з вивезення рідких побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуги з вивезення рідких побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки.

- найменший досвід – 0 балів

- найбільша досвід – 5 балів

- інші пропозиції – 2 бали

2

9

Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуги з вивезення рідких побутових відходів

- відсутність порушень правил безпеки дорожнього руху – 5 балів

 

- наявність порушень правил безпеки дорожнього руху – 0 балів

5

 

Всього балів:

 

 

56

 

 

Голова конкурсної комісії  ________________   О.В. Гнатюк                                      

 

Секретар конкурсної комісії  ______________  С.П. Лупул                        

 

Члени конкурсної комісії     ________________ М.В. Тернова

                                        

                                                   ________________ І.С.  Кваша

 

                                                   ________________ О.В. Суслова

 

                                                   ________________ М.В. Сиворакша                                                   

 

                                                   ________________ А.П. Іщук

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: