(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про погодження встановлення тимчасового металевого гаража для зберігання електроскутера на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку № 53 по вул. Карла Болсуновського в м. Сквира

 
Дата публікації 17.7.2023 16:18:42
 

 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

від ___ липня 2023 року                м. Сквира                                  № ______

 

 

Про погодження встановлення тимчасового                                                                         металевого гаража для зберігання                                                                                     електроскутера на прибудинковій території                                                               багатоквартирного житлового будинку № 53                                                                                                    по вул. Карла Болсуновського в м. Сквира 

 

 Розглянувши заяву гр. Кравченко Любові Григорівни (особа з інвалідністю I-ї групи) до Сквирської міської ради від 12.05.2023 р. (вх. №03-638) щодо надання дозволу на встановлення тимчасового металевого гаража для зберігання самохідного електроскутера з метою пересування особи з інвалідністю, на прибудинковій території житлового будинку №53 по вул. Карла Болсуновського (колишня назва вул. Богачевського) в м. Сквира, поблизу місця проживання по вул. Карла Болсуновського, 51, кв. 2 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області, керуючись ст. 12, пп. 4 п. а) ст. 30, пп. 3, 5 п. а) ч. 1 ст. 31, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 6 ч. 2-ї ст. 10, п. 2 ст. 13, п. 4 ст. 15, п. 2. ст. 17, ст. 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ч. 4 ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», згідно із «Порядком розміщення та переоформлення гаражів для автотранспортних засобів на території загального користування Сквирської міської територіальної громади», затвердженим рішенням  виконавчого комітету Сквирської міської ради від 01.06.2021 р.                  № 14/14,  виконавчий комітет Сквирської міської ради         

В И Р І Ш И В :

 

  1. Погодити встановлення тимчасового металевого гаража габаритами 2,0 х 3,0 м без права закладання фундаментів, для зберігання самохідного електроскутера для пересування особи з інвалідністю I-ї групи гр. Кравченко Любові Григорівни, на прибудинковій території житлового будинку, номер 53 по вул. Карла Болсуновського (колишня назва вул. Богачевського) в м. Сквира, поблизу місця проживання по вул. Карла Болсуновського, ***, кв. *** в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
  2. Кравченко Любові Григорівні офомити дозвіл на встановлення тимчасового металевого гаража у відділі архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради, відповідно схеми розміщення тимчасового металевого гаража на місцевості, погодженої зацікавленими інженерно-технічними службами міста.
  3. Після отримання дозволу на встановлення тимчасового металевого гаража необхідно оформити тимчасове (безоплатне право) на користування земельною ділянкою частини прибудинкової території житлового будинку, номер 53 по вул. Карла Болсуновського (колишня назва вул. Богачевського) в м. Сквира на підставі договору сервітуту про право користування земельною ділянкою,  укладеного з Сквирською міською радою.
  4. Особа, якій надано право на встановлення тимчасового металевого гаража,   зобов'язана забезпечувати належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території.
  5. Особа, якій надано право на встановлення тимчасового металевого гаража, повинна забезпечити розміщення на фасадній частині гаража інформаційної таблички, де зазначаються відомості про наданий дозвіл, про те кому надано дозвіл, про термін початку та закінчення терміну дії дозволу, про контактні телефони з особою якій надано дозвіл, або близькими до неї осіб.
  6. У разі потреби, в зв'язку з необхідністю проведенням будівельних робіт на місцевості з ремонтом або заміною інженерних мереж і комунікацій, органи місцевого самоврядування або інженерно-технічні служби міста можуть вимагати перенесення (тимчасового переміщення) тимчасової споруди гаража на інше місце. В такому випадку орган місцевого самоврядування або інженерно-технічні служби міста зобов'язані повинні повідомити особу, якій було надано дозвіл на встановлення тимчасового металевого гаража, не менше ніж у триденний термін з обов'язковим збереженням за цією - ж особою права (після відновлення території) на послідуюче за цим встановлення тимчасового металевого гаража на тому-ж самому місці.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Гнатюка.

 

Голова виконкому                                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: