(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

АКТ № 12 від 14 липня 2022 року

 
Дата публікації 19.7.2022 13:38:58
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА 

вул. Богачевського, 28, м. Сквира, Київська обл., 09001, тел. (04568)5-36-05; 

e-mail: 09000skvira@gmail.com; код ЄДРПОУ 04054961

 

14 липня 2022 року                 м. Сквира

АКТ  № 12

Комісія з розгляду та вирішення земельних спорів на території Сквирської міської територіальної громади (далі по тексту – комісія), яка діє на підставі «Положення з розгляду та вирішення земельних спорів на території Сквирської міської територіальної громади», затвердженого рішенням виконавчого комітету Сквирської міської ради від 27.04.2021 № 4/12 та рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 12.04.2022 №1/10 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.04.2021 № 4/12 «Про утворення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Сквирської міської територіальної громади» у складі:

 

Голова комісії: Гнатюк О. В.  - заступник міського голови;

Заступник голови комісії: Паніматченко Л. Д. – т. в. о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради; 

Секретар комісії:  Самсоненко М. С. - головний спеціаліст-державний інспектор за використанням та охороною земель Сквирської міської ради;

Члени комісії: 

Кравченко О. В. - начальник відділу державного архітектурного-будівельного контролю Сквирської міської ради;

Голуб О. М. – начальник відділу  архітектури,  містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради;

Пінчук О. М. – директор Комунального підприємства «Сквираблагоустрій»;

Головня О. М. – член постійної комісії з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Сквирської міської ради (під час виходу комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на місцевість 14.07.2022 року був відсутній)

Запрошені:

Комарніцька С. В. – старший дільничий офіцер відділу поліції № 1 (м. Сквира) Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

КОМІСІЯ  РОЗГЛЯНУЛА:

          За дорученням Сквирського міського голови від 8 липня 2022 року № 11 про проведення роботи щодо самовільного захоплення земельних ділянок з несанкціонованою забудовою на них, та згідно рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 04.10.2019 року № 1221/121 «Про демонтаж тимчасових споруд (кіосків), які розміщено самовільно по вул. Соборній у місті Сквира (Площа громадських зібрань)», здійснено вихід на місцевість 14.07.2022 р. 

Комісією у складі: 

- заступника міського голови - Гнатюка О. В.;

- т. в. о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради Паніматченко Л. Д.;

- головного спеціаліста-державного інспектора за використанням та охороною земель Сквирської міської ради - Самсоненка М. С.;

- начальника відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради  Голуба О. М.;

- начальника відділу державного архітектурного-будівельного контролю Сквирської міської ради – Кравченко О. В.;

- старшого дільничого офіцера відділу поліції № 1 (м. Сквира) Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області був проведений огляд земельної ділянки по вул. Соборна, 21 в м. Сквира.

 

    Комісією встановлено, що тимчасові споруди (далі по тексту – «ТС») розміщені на Площі громадських зібрань по вул. Соборній, 21 без належно оформлених документів, а саме: паспортів прив’язки ТС та без укладання договорів про встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки.

 

    Перелік «власників/користувачів» ТС (кіосків, павільйонів):

1. Волинець Віра Степанівна.

2. Семчук Олександр Миколайович.

3. Шевчук Олександр Анатолійович.

4. Джганджава Тетяна Андріївна.

5. Сотнікова Галина Гнатівна.

6. Хронюк Валентина Володимирівна.

7. Савченко Віталій Юрійович.

8. Ситник Олександр Юрійович.

9. Данілов Андрій Анатолійович.

10. Руденко Валентина Іванівна.

11. Скотніченко Ірина Василівна.

12. Волинець Віта Миколаївна.

13. Мельничук Галина Миколаївна.

14. Чорна Наталія Олексіївна.

15. Плевачук Людмила Яківна

16. Щур О. (Дівінська Валентина Миколаївна)

17. Оганнісян Армен Павлушевич

18. Цурган Валентин (Нурієв Фахад Огли)

19. Кулікова Рада Леонідівна

20. Горлова Наталя Василівна

21. Храпак Сергій Сергійович

22. Жижко Леонід Васильович

23. Бойко Надія Олексіївна

24. Пірник Павло Олександрович.

25. Тертичний В..

26. Корякіна Н..

27. Гладун І..

28. Янчук Вадим Іванович (Тутберідзе В.).

29. М’ячикова Ірина.

30. Каракоха Г. Д..

31.Лебідь Андрій Миколаойович.

32. Іщенко Константин.

33. Гриша С. В..

34. Харченко Павло.

35. Ротоєнко В. І..

 

    Державою визначено порядок розміщення ТС згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства розвитку громад та територій № 284 від 23.11.2020), відповідно до якого підставою для розміщення ТС є паспорт прив’язки ТС. 

    Перелік необхідних документів наведений у вищевказаному Порядку наказу в п. п. 1.1.-2.6, 2.23 розділу ІІ «Порядок отримання паспорта прив’язки» вищевказаного наказу, зокрема до заяви додаються графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування ТС, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1 : 500 кресленнями контурів ТС з прив’язкою до місцевості; реквізити замовника (найменування/прізвище, ім’я та по батькові (за наявності)/місцезнаходження ТС/контактна інформація) та напрям підприємницької діяльності.

    Комісією встановлено, що у «власників/користувачів» вищезгаданих ТС необхідні документи відсутні. Благоустрій навколо споруд не проводиться. ТС мають непривабливий естетичний вигляд (облізле покриття, місцями іржа та ін.), який в цілому справляє негативне враження будь-якого відвідувача центральної частини міста.

           Сквирською міською радою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 23.05.2017 було зареєстровано право власності на земельну ділянку по вул. Соборна, 21 в м. Сквира. 

    07.11.2019 Сквирською міською радою було прийнято рішення за  № 1103-47-VII «Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» із зміною цільового призначення по вул. Соборна, 21 у м. Сквира».

    Отже, з травня 2017 р. Сквирська міська рада є власником земельної ділянки, але не спроможна реалізувати своє право власності на цю земельну ділянку через те, що дана ділянка до теперішнього часу зайнята самовільно встановленими ТС (кіосками та павільйонами). Сквирською міською радою заплановано впорядкувати дану Площу громадських зібрань шляхом улаштування сучасного благоустрою з  розміщенням на цій території естетично привабливих ТС.

    З цією метою Сквирською міською радою в 2021 р. був проведений конкурс на визначення кращих проектних пропозицій, згідно рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 13.07.2021 № 6/16 «Про проведення відкритого конкурсу на визначення кращих проектних пропозицій з комплексного оновлення центральної площі м. Сквира, як візитної картки міста, із врахуванням інтересів усіх користувачів, та для підвищення інвестиційної привабливості міста загалом, з об’єктами тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по вул. Соборна (Площа громадських зібрань)».

    Сквирська міська рада має намір втілити дані проектні пропозиції в натурі на місцевості, для чого необхідно звільнити Площу від існуючих самовільно встановлених споруд, шляхом перенесення їх на інші земельні ділянки. Для цього, Сквирською міською радою неодноразово приймались заходи та надавались попередження «власникам/користувачам» ТС щодо необхідності їхнього добровільного перенесення. Останнього разу «власників/користувачів» ТС було попереджено через офіційний веб-сайт Сквирської міської ради, а також шляхом наклеювання оголошень безпосередньо на кіосках і павільйонах, які розміщені на Площі громадських зібрань, де містилось прохання самостійно прибрати  ТС (кіоски та павільйони) в термін до 05.07.2022 р.

    Комісією встановлено та досліджено на місцевості додатково, що незважаючи на неодноразові проведені заходи у формі попереджень та повідомлень ТС залишаються розміщеними на земельній ділянці по вул. Соборна, 21 в м. Сквира без будь-яких дозвільних документів на ТС.

    Цим актом Сквирська міська рада зазначає про необхідність добровільного прибрання ТС з вищевказаної земельної ділянки (Площі громадських зібрань) в термін не пізніше 01.08.2022 (включно).  У разі, якщо ТС не будуть прибрані до зазначеного терміну Сквирською міською радою будуть здійснені примусові заходи щодо демонтажу ТС з послідуючим вивозом їх на штраф-майданчик.

           Разом з тим, будуть підготовлені та направленні відповідні листи до правоохоронних органів з метою захисту своїх прав та інтересів.

    

       Комісія також зазначає, що кожен громадянин, який не задоволений результатами роботи комісії Сквирської міської ради міської ради з розгляду та вирішення земельних спорів, має право на оскарження дій чи бездіяльності органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб органів місцевого самоврядування у судовому порядку, відповідно ч. 2 ст. 55 «Конституції України» та ст. 5 «Кодексу адміністративного судочинства України».

 

           Акт складений в аутентичних примірниках  на 3-х аркушах та 5-х сторінках кожний, що мають однакову юридичну силу для кожної із сторін, перший з яких знаходиться в матеріалах справи в Сквирській міській раді, другий у матеріалах прийнятих рішень виконавчого комітету з даних питань, послідуючі видаються під підпис або направляється засобами поштового зв’язку кожному «власнику/користувачу» ТС (за відповідним зверненням).

           Додатково зазначений акт комісії розмістити на офіційному сайті Сквирської міської ради.

 

Члени комісії:

 

«14» липня  2022 р. _______________  Олександр ГНАТЮК

 

«14» липня 2022 р.  _______________   Людмила ПАНІМАТЧЕНКО

 

«14» липня 2022 р.  _______________   Михайло САМСОНЕНКО

 

«14» липня 2022 р.  ________________  Оксана КРАВЧЕНКО

 

«14» липня 2022 р.   _______________   Олександр ГОЛУБ

 

«14» липня 2022 р.   _______________   Олександр ПІНЧУК

 

       Член комісії Головня О. М., під час виходу комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на місцевість 14.07.2022 року був відсутній.

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: