(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 7.6.2022 11:37:44
 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 від 07 червня 2022 року              м. Сквира                               № 9

 

Про проведення громадського обговорення

та громадських слухань щодо перейменування 

вулиць в м. Сквира та в сільських населених

пунктах Сквирської міської територіальної громади

 

Розглянувши лист Білоцерківської військової адміністрації від 27.04.2022 року № 06-22/532 (вхідн. реєстр. №1114 Сквирської міської ради від 02.05.2022 р.) з рекомендацією щодо проведення перейменування назв географічних об'єктів, об'єктів топоніміки населених пунктів, які пов'язані з державою агресором чи історією російської імперії та СРСР, з урахуванням Рекомендацій Уповноваженого з із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування (в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об'єктів, об'єктів топоніміки населених пунктів), відповідно ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту «є» пункту 4 частини першої статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи подання міського голови «Про внесення на чергове засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради розгляд питання «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади», з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Провести громадське обговорення та громадські слухання щодо перейменування вулиць в м. Сквира, згідно додатку 1 «Пропозиції по перейменуванню вулиць в м. Сквира» та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади, згідно додатку 2 «Пропозиції по перейменуванню вулиць в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади», в термін з 13 червня 2022 року по 15 серпня 2022 року, з можливістю надання пропозицій громадськості до 30 серпня 2022 року.

  2. Громадське обговорення з питання перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області провести 16 серпня 2022 року о 10.00 год. в великому залі будівлі Сквирської міської ради по вул. Богачевського, 28 в м. Сквира, 3-ій поверх.

2.1.  Ініціатор громадського обговорення та громадських слухань - Сквирський міський голова Левіцька Валентина Петрівна.

2.2. Визначити уповноваженими з підготовки громадського обговорення та громадських слухань – відділ архітектури, містобудування та інфраструктури та організаційний відділ міської ради.

        Відповідальні особи – начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури – Голуб Олександр Миколайович та начальник організаційного відділу міської ради Салтанюк Віктор Леонідович.

2.4. Для участі у громадських слуханнях запросити: депутатів Сквирської міської ради, посадових осіб виконавчих органів міської ради, представників громадських організацій, мешканців м. Сквира та сільських населених пунктів Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

2.5. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.    Сектору інформаційного забезпечення Сквирської міської ради спільно з відділом архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради оприлюднити на офіційному веб-сайті міської ради інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та громадських слухань.

4.        Рішення з додатками 1, 2, 3 підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Сквирської міської ради та в районній газеті «Вісник Сквирщини».

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Сквирської міської ради Наталію Згардівську.

 

 

 

 

Обгрунтування перейменування вулиць в м. Сквира станом на травень 2022 року (коротка бібліографічна інформація з Вікіпедії)

 

Додаток 1: Пропозиції по перейменуванню вулиць в місті Сквира

Додаток 2: Пропозиції по перейменуванню вулиць в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади

Додаток 3: Склад організаційного комітету з підготовки громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць в м. Сквира та в сільських населених пунктах Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області

 

 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: