(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування

 
Дата публікації 4.4.2023 15:39:56
 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Сквирська міська рада; Україна, 09001, Київська обл., Білоцерківський р-н, місто Сквира, вулиця Болсуновського Карла, будинок 28; Код ЄДРПОУ - 04054961; категорія - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 міста Сквира Білоцерківського району Київської області та масштабу 1:10 000 Сквирської міської ради (територіальної громади) Білоцерківського району Київської області з внесенням отриманих графічних матеріалів до геоінформаційного порталу. Розробка генерального плану міста Сквира (коригування) та плану зонування території міста Сквира, в цифровому та графічному форматі із застосуванням геоінформаційних технологій з внесенням отриманих графічних матеріалів до геоінформаційного порталу ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-04-008300-a
  4. Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-04-008300-a
  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблено у відповідності до Земельного кодексу України, Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та інших діючих нормативно-правових актів, що регулюють земельні відносини в Україні.
  6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro".
  7. Очікувану вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено за результатом моніторингу цін на ринку і складає 6 750 000,00 грн з ПДВ (отримано комерційних пропозиції від операторів ринку землевпорядних послуг).
  8. Очікувана вартість предмета закупівлі: 6 750 000,00 грн з ПДВ.
  9. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарахроботахпослугах цього типу та визначений у кошторисі на 2023  рік та у відповідності до затвердженої рішенням Сквирської міської ради від 28 березня 2023 року №19-31-VIII «Програми розробки містобудівної документації для використання Сквирською міською територіальною громадою Білоцерківського району Київської області на період 2023-2025 рр.» Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.
  10. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів.
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: