Оголошення про можливість стати інвестором на виконання робіт з будівництва громадської будівлі "Будівництво багатофункціонального комплексу комерційного призначення з громадською вбиральнею, площею відпочинку громадян та зупинкою громадського т

Дата публікації 2.11.2022 9:55:0

К О М У Н А Л Ь Н Е  П І Д П Р И Є М С Т В О

«С К В И Р А Б Л А Г О У С Т Р І Й »

вул. Липовецька № 93, м. Сквира, Київської області, 09001, тел./ (068) 155-98-49

е-mail: sb93@ukr.net Код  ЄДРПОУ 43131772

«02» листопада 2022 р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Комунальним підприємством «Сквираблагоустрій» відповідно до рішення Сквирської міської ради від 25 жовтня 2022 року №25.9-25-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення  якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224010400:01:056:0030 загальною площею 0,3000 га за адресою: вул. Соборна, 21, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область та передачу в постійне користування комунальному підприємству «Сквираблагоустрій» оголошується можливість стати інвестором на виконання робіт з будівництва громадської будівлі «Будівництво багатофункціонального комплексу комерційного призначення з громадською вбиральнею, площею відпочинку громадян та зупинкою громадського транспорту» (далі – Об’єкт інвестування).

1. Інформація про об’єкт інвестування:
    1. 1. Об’єктом інвестування є будівництво громадської будівлі «Багатофункціонального комплексу з громадською вбиральнею, площею відпочинку громадян та зупинкою громадського транспорту» на земельній ділянці Комунального підприємства «Сквираблагоустрій», розташованої за адресою Київська обл., м. Сквира, вул. Соборна, 21.
    2. 2. Земельна ділянка з кадастровим номером 3224010400:01:056:0030 на якій буде здійснене будівництво об’єкта інвестування, площею 0,3000 га. розташована за адресою Київська обл., м. Сквира, вул. Соборна, 21 та на праві постійного користування перебуває у користування Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» .
    3. 3. Реалізація інвестиційного проекту та будівництва  об’єкт інвестування відбувається у встановленому законодавством України порядку відповідно до укладеного договору інвестування на виконання робіт з будівництва громадської будівлі «Багатофункціонального комплексу з громадською вбиральнею, площею відпочинку громадян та зупинкою громадського транспорту».

1.4. Пропозиції подаються до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» особисто, або через уповноважених осіб до 12,00 год. 18 листопада 2022 року за адресою: Київська обл., м. Сквира, вул. Слобідська, буд. 4.

В.о. директора

КП «Сквираблагоустрій»                        (підпис)                                О.М. Пінчук