Забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час відзначення Дня захисника України

Дата публікації 12.10.2017 9:52:54

Забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час відзначення Дня захисника  України

Шановні громадяни!

Невдовзі відбудеться святкування Дня захисника України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж танадзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей  Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській  областізакликає дотримуватися вимог безпеки. Зокрема:

У місцях проведення масовогокультурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупченнялюдей на обмеженому просторі. Якщо вамдоведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід.

Ненаближайтеся до груп осіб, які поводяться агресивно.

Заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масовогоскупчення людей.

Обмежте вживання спиртних напоївпід час участі у святкових заходах, а особливо під час відпочинку.

Не залишайте дітей без нагляду.

Натрапивши на підозрілий предмет,

схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно

телефонуйте на «101» або «102».

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію,

повідомте про це службу порятунку за номером «101». Безпечного святкування!

Руслан Довбешко провідний інспектор

Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області